wmaraci reklam
lidertakipci

Arama Motoru Geliyoo'da değişim rüzgarı başladı.

109 Mesajlar 18.131 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

BuraySavasANIL BuraySavasANIL Founder & CEO Geliyoo Kullanıcı
  • Üyelik 02.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 294 / 332
  • Ticaret 1, (%100)

Emre19 adlı üyeden alıntı

Bu tasarım Güzel olmuş Yazı Boyutu Küçültüp Font değiştirip Headeri Küçültüp Sabitlerseniz Süper olur

Ek Olarak: Bide bi sorun Daha Var Aramalarda Site url'si kötü bence Bu Türkiyenin ise Şöyle olmalı

http://www.geliyoo.com/search?q=facebook Bu değil

http://www.geliyoo.com/arama?q=facebook Bu olmalı

http://www.geliyoo.com/search?q=Cyerol

Ve hâla Sitemi indexlememiş Botlaz Zayıf Galiba

Not* Bende facebook sorgusunda Facebook.com'da başka herşey çıktı sizdede öylemi ?

Değerli emre öncelikle ilgin için teşekkür ediyorum; bir çok index henüz aktif değil ayrıca şu anda botlar çalışmıyor arka planda sadece ana çalışmalara yer veriyoruz. Nasıl bir değişiklik yaptığımızda burdan duyuruyorsak zamanı geldiğinde Botların çalıştığını ve artık site eklenebileceğini de burdan duyuracağız. İlgin için tekrar teşekkürler.
FathArsln

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Emre19 Emre19 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad N** Y**
  • Mesajlar 933
  • Beğeniler 16 / 125
  • Ticaret 2, (%100)

Buray Savas ANIL adlı üyeden alıntı

Değerli emre öncelikle ilgin için teşekkür ediyorum; bir çok index henüz aktif değil ayrıca şu anda botlar çalışmıyor arka planda sadece ana çalışmalara yer veriyoruz. Nasıl bir değişiklik yaptığımızda burdan duyuruyorsak zamanı geldiğinde Botların çalıştığını ve artık site eklenebileceğini de burdan duyuracağız. İlgin için tekrar teşekkürler.

Hocam siz değerinizi ve Değerimizi bilin bakın Kaç dakikada öneriler eleştiriler yağdı Benim amacım destek olmak diğer arkadaşları bilemem.
BuraySavasANIL FathArsln

kişi bu mesajı beğendi.

adem123 adem123 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 176
  • Beğeniler 10 / 27
  • Ticaret 0, (%0)
inşallah iyi bir arama motoru olurda bizde bu amerikan ş.... lerinden kurtuluruz günlük oluk oluk para aktımayız abd vanpirlerine
BuraySavasANIL FathArsln

kişi bu mesajı beğendi.

Pr 4 - (3) adet sitede ücretsiz tanıtım yazısı

http://goo.gl/ZhW1nH

FathArsln FathArsln Co-Founder - R&D Geliyoo Kullanıcı
  • Üyelik 22.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Yük. Makina Müh.
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 76
  • Beğeniler 448 / 28
  • Ticaret 0, (%0)

Emre19 adlı üyeden alıntı

Bu tasarım Güzel olmuş Yazı Boyutu Küçültüp Font değiştirip Headeri Küçültüp Sabitlerseniz Süper olur

Ek Olarak: Bide bi sorun Daha Var Aramalarda Site url'si kötü bence Bu Türkiyenin ise Şöyle olmalı

http://www.geliyoo.com/search?q=facebook Bu değil

http://www.geliyoo.com/arama?q=facebook Bu olmalı

http://www.geliyoo.com/search?q=Cyerol

Ve hâla Sitemi indexlememiş Botlaz Zayıf Galiba

Not* Bende facebook sorgusunda Facebook.com'da başka herşey çıktı sizdede öylemi ?

İşte başlığa uygun aranan cevap. Teşekkürler emre. Not olarak düştüğün sorunun cevabı ise evet, herkeste aynı sonuçlar çıkar çünkü indexlenmiş veri şuan sadece demo için çok kısıtlı olarak barındırılıyor. Aramaya daha sonra açılacak.

adem123 adlı üyeden alıntı

inşallah iyi bir arama motoru olurda bizde bu amerikan ş.... lerinden kurtuluruz günlük oluk oluk para aktımayız abd vanpirlerine

Değerli adem, iyi bir noktaya değindin teşekkürler. Dijital mecrada sadece arama motorlarına ülkemizden harcanan para 600 Milyon TL'dir. Ve Geliyoo'nun Türkiye tarafından sahiplenmesini gerektiren önemli sebeplerden biridir.

Ek olarak;

Proje hala yapım safhasında olduğunu tekrar hatırlatarak, herkesin fikirleri ile de olsa çorbada tuzu olsun istiyoruz, bu yüzden interaktif bir süreç ile ilerliyoruz. Lütfen başlık eleştiri başlığı değil, öneri ve tavsiye başlığıdır..
adem123

kişi bu mesajı beğendi.

yeni bi teknoloji Geliyoo ..
wmaraci
wmaraci

Ecancan Ecancan Paylaşmak Güzeldir Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 932
  • Beğeniler 359 / 215
  • Ticaret 30, (%100)
Gayet güzel bir sistem önceden beri tekipteydim önceden site arama sonucu göstermiyordu şu anda arama sonucunu gösteriyor fakat (tabii geliştirceksiniz daha da) istenilen arama sonuçları değil. :) Başarılarınızı devamını dilerim ve tamamen yayına girdiğinde google aramayı bırakırım sadece size yönelirim ayrıca bir de güzel bir tarayıcı yaptınızmı iş tamamdır. :)
FathArsln

kişi bu mesajı beğendi.

Sporland Sporland Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Çalışmıyorum
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad S** Ş**
  • Mesajlar 304
  • Beğeniler 0 / 40
  • Ticaret 2, (%100)
Tasarım hakkında yardımcı olabilirim her türlü eğer lazımsa ?
FathArsln

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 22.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 76
  • Beğeniler 448 / 28
  • Ticaret 0, (%0)

Ecancan adlı üyeden alıntı

Gayet güzel bir sistem önceden beri tekipteydim önceden site arama sonucu göstermiyordu şu anda arama sonucunu gösteriyor fakat (tabii geliştirceksiniz daha da) istenilen arama sonuçları değil. :) Başarılarınızı devamını dilerim ve tamamen yayına girdiğinde google aramayı bırakırım sadece size yönelirim ayrıca bir de güzel bir tarayıcı yaptınızmı iş tamamdır. :)

Ecancan, evet öngördüğün gibi şuanki sonuçlar sadece demo. Botlar açıldığında, indexlenen veri arttığında, daha net sonuçlar çıkacak.

Tarayıcı tavsiyen için de şunu söyleyebiliriz, Geliyoo Browser demosu tamamlandı fakat henüz kullanıcıya sunmak için biraz daha zaman ve iyileştirmeler gerekiyor. Yakın zamanda hem Geliyoo için hem de Geliyoo Browser için iyi haberler vereceğiz inşallah.

FiberTurkiye FiberTurkiye WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 979
  • Beğeniler 83 / 144
  • Ticaret 4, (%100)
Çok kazandıran reklam sistemi
BuraySavasANIL FathArsln

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 22.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 76
  • Beğeniler 448 / 28
  • Ticaret 0, (%0)

Sporland adlı üyeden alıntı

Tasarım hakkında yardımcı olabilirim her türlü eğer lazımsa ?

Sporland, teklifin için çok teşekkürler. Her türlü tavsiyeni buradanda bizimle paylaşabilirsin veya özel mesaj ile bildirebilirsin. Önerilerini bekliyor olacağız.
BuraySavasANIL

kişi bu mesajı beğendi.

Sporland Sporland Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Çalışmıyorum
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad S** Ş**
  • Mesajlar 304
  • Beğeniler 0 / 40
  • Ticaret 2, (%100)

FathArsln adlı üyeden alıntı

Sporland, teklifin için çok teşekkürler. Her türlü tavsiyeni buradanda bizimle paylaşabilirsin veya özel mesaj ile bildirebilirsin. Önerilerini bekliyor olacağız.

Ben daha çok css de falan yardım edebilirim isterseniz , tasarım hakkında bir şey düşünürsem mesaj atayım. Ortaklar arasında css , html bilen var mı ?
BuraySavasANIL

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al