demonline adlı üyeden alıntı

Haklısın. şimdi gelelim ne istediğimize? forumda mekan tanıtımı mı yapıyorsun dostum? siteyi biraz açarsan daha da yardımcı olabilirim. foruma üye kasmak mı istiyorsun? veya mekan hotel tanıtımlarımı istiyorsun? gelir olarak adsense reklamımı istiyorsun?. bunların cevaplarını verirsen sana forumu kapattırıp mekan tanıtma sistemi kurdurtacam wordpressle. forumuda yandan götürürüz :D

Benim iş karıştı ya. Wordpress ile İngilizce Türkçe yayın yapıyordum. Çevirmen arkadaş bile ayarlamıştım. Site daha günlük 10 hit alamazken 2500 tane resimden telif hakkı yedim hepsini aynı yerden almıştım adam buldu beni :D Silmek zorunda kaldım foruma geçtim, baktım smfde seo diye birşey yok. Yani yine hakkını yemeyelim ama wordpress kadar yok. 01 Adana'dan bütün ülkeyi tanıtmaya başladım bir ilde ortalama 30-50 gezilecek yer var. Bu tesis olarak değil de doğal, tarihi vs. yönden. Daha Adana'yı bitiremedim. İyice umudum kırıldı. Google bir yandan mail atıyor 404 sayfalarınızda aşırı artış var diye. (Eski sildiğim blogların indexleri) Ne yapacağım hiç bilmiyorum siteyi kapatma yoluna bile gidebilir bu :(