demonline adlı üyeden alıntı

Durum anlaşıldı (tamamen kendi düşüncem). Yerinde olsam forumu direk kapatırım.Korkma 404 ler seo ya fazla zarar etmez (siteden çıkma durumu söz konusu ise durum kötü=301 işini görür). şu an gözümde canlandırıyorum ve adsense gelirin günlük 150 tl. "{şehir_adı}'de {gezilecek|görülecek|gezilmesi gereken|tarihi} yerler" senin anahtar kelimelerin. Tüm şehirler kategorilere ayrılmış ve Adana kategorisinde 1 yer ve 3-5 resim, altında da 300-400 kelimelik açıklama (bitiremezsin ama).

Resimlerin telif hakkına gelirsek, tek siteden çekersen hepsini telif hakkı yersin. Birde resimleri adam teker teker fotoğrafçılara (amatör fotocular var çok güzel iş) çektirdiyse yalan olur siten. Alacağın hiti hostingin kaldırmaz. siten tavan yapar mekancılar reklam vermek ister. Valla kardeş eğer bu yerleri özgün olarak sitene eklersen muhteşem iş var. oteller reklamlara manyak ödemeler yapıyorlar.

Eğer tek konu üstüne yoğunlaşırsan bence hakettiğini alırsın dostum. seo meo yapmana bile gerek yok. Siten hızlı açılsın, esprili neşeli yazılar yazarsan çok güzel yerlere gelirsin diye düşünüyorum. Birde bunu son şans değilde hobi olarak yaparsan hem eğlenceli olur hemde güzel zamanlar geçirmiş olursun. Yazacak çok şey var da sabah namazını kılacağım :D

Tamam oteller falan iyi para veriyor, dediğin gibi yaparsak tutar da ama ben bu işe girdikten sonra farkettim. Ben yalnızım, 81x50 desek 4050 yer yapar Türkiye'de toplam. Günde ne kadar zorlarsam zorlayayım kendimi en fazla 5-6 yazı girebilirim. Yani bu site en iyi ihtimalle 2.5 seneye biter. Biraz da o caydırıyor beni, Bu arada Allah kabul etsin :D