freelance iş ilanları

wp-register oluşturma

5 Mesajlar 1.295 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

msain1536 msain1536 grafikrin.com Kullanıcı
  • Üyelik 14.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Graphic Designer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 472
  • Beğeniler 143 / 174
  • Ticaret 4, (%100)
Merhaba arkadaşlar, kafamı kurcalayan bir soru var. Webmaster larımıza ileteyim dedim (: Şimdi ben wordpress scriptini kullanmaktayım. Sorum şu; normal de wordpressin sahip olduğu login-register sayfaları var, .php sayfası. Öyle bir sayfa yapayım diyorum. Kayıt ol bağlantılarını o sayfaya çekeyim ama banel wp sayfası değil tabiki. Örnek: Bakınız. bu sayfada herşey tam istediğim gibi. Bunun gibi bir kayıt sayfası oluşturayım ama seçenekler bunun gibi listeli olsun. Hatta şöyle tarif edeyim login sayfasından id pass atalım, register sayfasını olduğu gibi javascript seçenekleriyle beraber bir sayfa yapalım :) Nasıl yapabilirim, lütfen yardımcı olun (:

grafikrin.com | Stunning Ideas | Ücretsiz Grafik Tasarım Elementleri
wmaraci
reklam

Batuhan Batuhan Kendine webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 08.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 3455
  • Beğeniler 783 / 1009
  • Ticaret 1, (%100)
Eğer üyelik açıksa kayıt ol sayfasına /wp-login.php?action=register üzerinden erişebiliyorsunuz. Eğer kayıt sayfasını kişiselleştirmek istiyorum diyorsanız Register API kullanabilirsiniz, tüm kayıt işleminin nasıl gerçekleştirildiği burada açıklanıyor. Etliye sütlüye çok karışmayayım diyorsanız Pie Register eklentisini de kullanabilirsiniz, oldukça zengin seçenekleri ve kişileştirilebilir özellikleri mevcut.
msain1536

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 14.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 472
  • Beğeniler 143 / 174
  • Ticaret 4, (%100)
Şimdi şöyle anlatayım. Bir elimde plugin php leri diğer elimde wp-login.php mevcut. Bu wp-login.php içerisinden register kısmını tamamen silip, plugin-register kodlarını kopyalamak istiyorum. Ama uyuşmazlık olur mu, olursa da nasıl uydurulur bilmiyorum. Eğer baktıysanız görmüşsünüzdür. Mesela kullandığım register plugini javascript içeriyor. Kodlarla aram olmadığı için bilmiyorum pek nasıl hallederim

Zuperman Zuperman WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğretmen Adayı
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad M** Ü**
  • Mesajlar 531
  • Beğeniler 55 / 97
  • Ticaret 5, (%100)

msain1536 adlı üyeden alıntı

Şimdi şöyle anlatayım. Bir elimde plugin php leri diğer elimde wp-login.php mevcut. Bu wp-login.php içerisinden register kısmını tamamen silip, plugin-register kodlarını kopyalamak istiyorum. Ama uyuşmazlık olur mu, olursa da nasıl uydurulur bilmiyorum. Eğer baktıysanız görmüşsünüzdür. Mesela kullandığım register plugini javascript içeriyor. Kodlarla aram olmadığı için bilmiyorum pek nasıl hallederim

kodlarla aranız yoksa bu konuyu ücreti dahilinde yaptırabilirsiniz wp de kayıt ol ve giriş sayfası yapabiliyorsunuz wp-register.php yede erişimi engellersiniz istediğiniz karşılanır tahminimce
msain1536

kişi bu mesajı beğendi.

Hayat seni yıkabilir ama önemli olan yıkıldığın zaman daha sağlam ayağa kalka bilmektir.
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 14.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 472
  • Beğeniler 143 / 174
  • Ticaret 4, (%100)

Zuperman adlı üyeden alıntı

kodlarla aranız yoksa bu konuyu ücreti dahilinde yaptırabilirsiniz wp de kayıt ol ve giriş sayfası yapabiliyorsunuz wp-register.php yede erişimi engellersiniz istediğiniz karşılanır tahminimce

Başa gelen çekilirmiş misali bende yazmaya başladım ufaktan :) Ama bir sorum daha var. Ben nereden nasıl yapmışım hatırlamıyorum ama wp-login sayfasında kayıt ol bağlantısını kişiselleştirmişim, yani istediğim sayfaya bağlantı vermişim. Oraya ulaşılmasını istediğim php dosyasına nasıl bağlantı vereceğim? Mesela tıklandığında yazdığım register.php açılsın?

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al