wmaraci reklam

Reklamsiniz + Bedava 100 Forum Tanıtımı

30 Mesajlar 3.595 Okunma
smmexpress

Veysel Veysel Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Otomotiv
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad V** T**
  • Mesajlar 459
  • Beğeniler 84 / 146
  • Ticaret 31, (%100)

mamoli7683 adlı üyeden alıntı

Proje harika olmuş peki tek seferde 100 foruma birden atmak zorundamıyız? Yani 10-10. Azar azar Atılamazmı? Takipteyiz

Suan sisteme ne kadar forum girersem kullanicilarda o kadar tanitim yapacak. Ben forum listesini secerek 100 tane felan biraktim. Tabi bu sayiyi artirabilirim. Dedginizi su sekilde yapabilirim aslinda 500 puana 20 tanitim 1000 puana 50 tanitim tarzinda bu konuyu not aliyorum yanima
mbaydemir

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

kpssdelisi kpssdelisi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 550
  • Beğeniler 118 / 107
  • Ticaret 2, (%100)

Filmkorku adlı üyeden alıntı

Forumlarla anlasmayi denedim 3 forumla forustum direk isin maddi kismina girdiler. Ayrica dedginiz gibi 1 link cikisini kodlarla saglarim fazla link giremezler fakat alakali ve ozgun yazi kontrolunu yaptirmam cok ama cok zor hatta kodlarla imkansiz denebilecek gibi. Ancak su sekilde olabilir. Bu sistemi kullanacak arkadaslar biraz fazla puani olmasi gerekirse insanlar puanlarini bosa harcamayi goze alamayacagindan mecburen daha duzgun makale yazmak zorunda olacaklardir. Aslinda dediginizi dusundumde moderetor onayli yapsam postlari bu seferde adamin puani kesilecek yanlis bir tanitim yapmissa adamla tekrar baglantiya gecip duzgun yazi yazmasi istenecek. Ve suan siteme kayitli 1700 webmaster var ayni anda 20 kisinin post gonderdigini dusunursek hangisi ile baglantiya gecebilirim ki ?

Anlıyorum kolay değil tabi haklısınız, forum sahiplerinin bu tanıtım yazılarından fayda sağlaması sağlanır ve bu pazarlamayıda daha iyi yapabilirseniz para isteyenlerin dışında para istemedende kabul edecek forumlar çıkacaktır diye düşünüyorum.. proje genel olarak çok güzel elinize sağlık tekrar. Sitelere zararları olabilecek kısımlar içinde sistem biraz daha geliştirilebilirse süper olur bu konuya ek olarak az önceki arkadaşın dediği gibi 100 foruma birden bire değilde kademeli olarak eklenebilir forumlara mesela kredisi yeten tanıtım yazısını yazar gönder der sonra sistem ilk gün birer saat arayla mesela 5 forma yollar, bir hafta sonra 10 foruma, 10gün sonra 30 foruma.. gibi bu şekilde olursa hatta mesela kredisi yeten tanıtım yazısı yazıcak ya o yazıyı atıyorum 5 farklı tanıtım yazısı şeklinde yazsa bu 5 metin sistem tarafından random olarak kademeli şekilde forumlara girilse mesela gerçek manada yarar sağlayabilir proje.. düşündükçe geliştirmeye yönelik çok şey geliyor akıllara da yapması oturtması zor tabi kolay gelsin hocam

tashift00 tashift00 WebYapımcısı Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek SEO & Grafik
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 1447
  • Beğeniler 188 / 280
  • Ticaret 62, (%100)
Güzeeel :)

• Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Otomotiv
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad V** T**
  • Mesajlar 459
  • Beğeniler 84 / 146
  • Ticaret 31, (%100)

kpssdelisi adlı üyeden alıntı

Anlıyorum kolay değil tabi haklısınız, forum sahiplerinin bu tanıtım yazılarından fayda sağlaması sağlanır ve bu pazarlamayıda daha iyi yapabilirseniz para isteyenlerin dışında para istemedende kabul edecek forumlar çıkacaktır diye düşünüyorum.. proje genel olarak çok güzel elinize sağlık tekrar. Sitelere zararları olabilecek kısımlar içinde sistem biraz daha geliştirilebilirse süper olur bu konuya ek olarak az önceki arkadaşın dediği gibi 100 foruma birden bire değilde kademeli olarak eklenebilir forumlara mesela kredisi yeten tanıtım yazısını yazar gönder der sonra sistem ilk gün birer saat arayla mesela 5 forma yollar, bir hafta sonra 10 foruma, 10gün sonra 30 foruma.. gibi bu şekilde olursa hatta mesela kredisi yeten tanıtım yazısı yazıcak ya o yazıyı atıyorum 5 farklı tanıtım yazısı şeklinde yazsa bu 5 metin sistem tarafından random olarak kademeli şekilde forumlara girilse mesela gerçek manada yarar sağlayabilir proje.. düşündükçe geliştirmeye yönelik çok şey geliyor akıllara da yapması oturtması zor tabi kolay gelsin hocam

Sistem suan V1 asamsinda ortalama 5 gun sonra aktif edecegim. Aktif olduktan sonra ufak ufak sizin gorusleriniz dogrultusunda gelistirebilirim. Ama ilk aklima yatan 100 forumu kademelere bolmek. Istiyen 100 foruma ayni yaziyi atabilir. ISteyen 20 20 20 20 20 bolup 5 adet yaziyi 100 forumu 5 e bolup random sekilde atabilir

wmaraci
wmaraci

kpssdelisi kpssdelisi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 550
  • Beğeniler 118 / 107
  • Ticaret 2, (%100)

Filmkorku adlı üyeden alıntı

Sistem suan V1 asamsinda ortalama 5 gun sonra aktif edecegim. Aktif olduktan sonra ufak ufak sizin gorusleriniz dogrultusunda gelistirebilirim. Ama ilk aklima yatan 100 forumu kademelere bolmek. Istiyen 100 foruma ayni yaziyi atabilir. ISteyen 20 20 20 20 20 bolup 5 adet yaziyi 100 forumu 5 e bolup random sekilde atabilir

O şekilde daha güzel olur bencede 5e bölüp istediği zaman yollamak.. (Buna ek 20sini yolladığında o 20side birdenbire değilde 1er 2şer saat arayla girilirse forumlara eğer mümkünse yapmak, çok daha yararlı olur diye düşünüyorum). Bu konuda bence biraz belirleyici, bilgilendirici ve yönlendirici siz olmalısınız, işin içindesiniz ve şahsen gördüğüm benden daha tecrübelisiniz hiç backlinki olmayan bir site birdenbire aynı saatte 100 forumdan backlink alırsa sonraki bir ay hiçbir yerden backlink almamışsa o bir ay sonunda o site çakılır, spama bile girebilir arama motorları gözünde.. Bu tarz bilgileri önemli noktaları seçim esnasında kullanıcılara belirterek ya da sisteminize üye sitelere gerçektende en yararlı hatasız hizmeti siz seçerek kullandırtırsanız siteniz çok daha iyi yerlere gelir, saygınlığı artar kanısındayım ;) iyi çalışmalar takipteyim

• Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Otomotiv
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad V** T**
  • Mesajlar 459
  • Beğeniler 84 / 146
  • Ticaret 31, (%100)

kpssdelisi adlı üyeden alıntı

O şekilde daha güzel olur bencede 5e bölüp istediği zaman yollamak.. (Buna ek 20sini yolladığında o 20side birdenbire değilde 1er 2şer saat arayla girilirse forumlara eğer mümkünse yapmak, çok daha yararlı olur diye düşünüyorum). Bu konuda bence biraz belirleyici, bilgilendirici ve yönlendirici siz olmalısınız, işin içindesiniz ve şahsen gördüğüm benden daha tecrübelisiniz hiç backlinki olmayan bir site birdenbire aynı saatte 100 forumdan backlink alırsa sonraki bir ay hiçbir yerden backlink almamışsa o bir ay sonunda o site çakılır, spama bile girebilir arama motorları gözünde.. Bu tarz bilgileri önemli noktaları seçim esnasında kullanıcılara belirterek ya da sisteminize üye sitelere gerçektende en yararlı hatasız hizmeti siz seçerek kullandırtırsanız siteniz çok daha iyi yerlere gelir, saygınlığı artar kanısındayım ;) iyi çalışmalar takipteyim

Panelden birkac goruntu yayinladim .

http://reklamsiniz.com/9382/her-kullaniciya-100-forum-tanitimi-bedava

hdizle hdizle Mali işler Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Mali işler
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 207
  • Beğeniler 30 / 38
  • Ticaret 8, (%100)
Merhaba,
Hocam sitenize kaydoldum sitemi tanıtayım dedim ama başlık kısmına avşa adası yazdım fakat aynı başlık ban sebebidir gibi bir uyarı verdi farklı bir başlık yazdım yine aynı hatayı verdi.
anlamadım nasıl ekleniyor tam olarak bir onay aşamasında mı geçiyor acaba.

• Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Otomotiv
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad V** T**
  • Mesajlar 459
  • Beğeniler 84 / 146
  • Ticaret 31, (%100)

hdizle adlı üyeden alıntı

Merhaba,
Hocam sitenize kaydoldum sitemi tanıtayım dedim ama başlık kısmına avşa adası yazdım fakat aynı başlık ban sebebidir gibi bir uyarı verdi farklı bir başlık yazdım yine aynı hatayı verdi.
anlamadım nasıl ekleniyor tam olarak bir onay aşamasında mı geçiyor acaba.

Yok o uyari farkli site basliklari altinda link paylasimi yapmak yasaktir. Siz istediginiz gibi tanitiminizi yapabilirsiniz. Kendi basliginiz ve profilinizde

CubbeliGandalf CubbeliGandalf Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 102
  • Beğeniler 10 / 22
  • Ticaret 0, (%0)
Bence gönderilen tanıtım yazıları vs. kontrol panelinde editör tarafından kontrol edilmeli. 1 Kişi 2-3 kere aynı yazıyı gönderebilir vs. bir çok sonuçlar doğurabilir. İyi incelenmesi gerekiyor fakat güzel bir proje bir çok kişinin ihtiyacını karşılayacaktır.

• Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Otomotiv
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad V** T**
  • Mesajlar 459
  • Beğeniler 84 / 146
  • Ticaret 31, (%100)

Cübbeli Gandalf adlı üyeden alıntı

Bence gönderilen tanıtım yazıları vs. kontrol panelinde editör tarafından kontrol edilmeli. 1 Kişi 2-3 kere aynı yazıyı gönderebilir vs. bir çok sonuçlar doğurabilir. İyi incelenmesi gerekiyor fakat güzel bir proje bir çok kişinin ihtiyacını karşılayacaktır.

Sizden gelen yorumlar dogrultusunda gelistirip oyle baslatacagim. Siz akliniza geldikce yazarsaniz ayrica memnun olurum
CubbeliGandalf

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al