kpssdelisi adlı üyeden alıntı

Ortaöğretim düzeyi için yayınların içeriği, kalitesine ve anlatımlarına ne yazık ki hakim değilim yanlış yönlendirip işinize yaramayacak bir yayın önermeyeyim ancak bence öncelikle derslerdeki eksik konularınızı belirleyin, eksiklerinizin üzerine daha çok yoğunlaşın mesela denklemlerde x+2=5 x kaçtır tarzında sorulara tamamen hakimseniz bu konuları baştan sona günlerce çalışarak, bu konulardan test çözerek zaman harcamayın, eksik konularınızı birkaç farklı yayından deneme çözerek belirleyin onlara daha fazla vakit ayırın, işede komple temelden başlayacaksınız ve hemen hemen her konuda ufak-büyük eksikler varsa da 0'dan ilk konulardan konu anlatımlarını okuyun, o konulardan farklı yayınlardan bol bol test çözün tek bir yayına bağlı kalmayın, konu anlatımı uzaktan eğitim videolarını izleyin derim, bu çalışmalarda sitemizdende yararlanabilirsiniz daha çok lisans ağırlıklı konu anlatımları olsada olabildiğince yalın, yer yer önemli olabilecek detaylara girerek konu anlatımları eklemekteyiz buradan ulaşabilirsiniz KPSS Konu Anlatımı iyi çalışmalar

Teşekkür ederim.

Sizin siteniz daha çok eğitim konuları üzerine mi yoğunlaşıyor? Yoksa atama v.b haberleri d takip edebilirmiyiz?