wmaraci reklam

Seviyorum Ama..

83 Mesajlar 10.682 Okunma
smmexpress

Berk Berk Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 562
  • Beğeniler 64 / 104
  • Ticaret 0, (%0)

ErenKeskin adlı üyeden alıntı

birebir aynı durumdayım :) senin dediğin durum tamamen benim için geçerli..en yakın arkadaşıyla samimiyim onun haberi var.mesajlarımız aynı bu seviyede yani kötüyüm diyince soruyo falan..kimi zaman çok aşırı soğuk oluyo kimi zamanda samimi oluyo bi türlü anlamış değilim ne cins kızsa :) bi tiyatromuz vardı(ben oynamıyordum sadece teknik ekip olarak görevliydim sahne arkasında) davet ettim geldi.ve beni orda annesiyle tanıştırdı..ve ben hala emin değilim :)

Eren, konuşmaya devam derim. Daha söylemek için biraz erken gibi.. Annesiyle tanıştırması bir garip ilk defa senden duydum.. :)Fazla samimi olmadan konudan konuya gir. "Nelerden hoşlanıyorsun?", "Ne yapmayı seversin?" bu konulardan sonra zaten konuştukça gerisi gelir.

Bazı kızlar garip olabiliyor. Kimi zaman soğuk, kimi zaman yakın.. Çok soğuk davrandığı zaman suç kendinizdeymiş gibi konuşun. "Farkında olmadan bir şeymi yaptım?" gibi konuşmalar.. Bunu her zaman yapmayın. Bazen de onu teselli edin. Morali bozuksa konuyu sorun söylediği zaman eğer "geçer yaa kafana takma sana üzülmek yakışmıyor." gibi bir şeyse böyle bir konuşma yapabilirsiniz.

Yazdıklarına göre emin olmak biraz erken. Kesin bir şey gözükmüyor. Yani biraz devam edin. Zaman su gibi akıp geçiyor. Bir bakmışsınız çıkıyorsunuz. Biraz konuşkan olmaya çalışın ve çok samimi olmaya çalışın.

Not: Bunlar sadece öneridir. Olmadığı zaman bana atmayın suçu. "Senin yüzünden oldu!" falan diye. :D

ErenKeskin

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Keer Keer Technology Business ♥ Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 717
  • Beğeniler 108 / 37
  • Ticaret 0, (%0)

Nevadia adlı üyeden alıntı

Arkadaş örnek veriyorum dün gittim merhaba dedim :) merhaba dedi.Sonra uzaklaştı oradan..derste kafamı çeviriyim dedim sağa baktım kızın gözleri bende :) ben baktığım an çevirdi..Bence anlamıştır gibime geliyor bazı şeyleri..gidip açılsam çok rahatlayacağım ama ters tepki verme ihtimali üzüyor beni :)

Aynen Eğer Ters Tepki Verirse Başıma Çok Büyük İş Alırım. İşide Geçtim Abi Çok Kötü Olurum.

Yorumlarınız İçin Teşekkürler. Bu Arada Hiç Mi Bayan Yok Forumda :)

http://www.teknowebs.net Teknoloji Ve internet

Onur07 Onur07 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 850
  • Beğeniler 596 / 114
  • Ticaret 2, (%100)
En iyi taktik arkadaş ol ama sakin samimi olma sonra tenefüslerde falan sohbet edin . O üzülür , ağlar ise falan deymez onlar için boşver gibi teselli edeci laflar söyle . Onu önemsediğini ona hisset ondan sonra söyle onu sevdiğini . Sakın amma sakın çok yakın arkadaş olma sonra çok üzülürsün benim gibi :( .

BozkurtReis BozkurtReis Hello Bro E-Mail Onaysız
  • Üyelik 05.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Para Yer
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 1007
  • Beğeniler 176 / 201
  • Ticaret 25, (%96)
kolay kolay emin olamazsınız zaten herşeye acık hazır olacaksınız dediğimi deneyim bence ben öyle yaptım cok defa =)

wmaraci
wmaraci

Keer Keer Technology Business ♥ Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 717
  • Beğeniler 108 / 37
  • Ticaret 0, (%0)

Onur07 adlı üyeden alıntı

En iyi taktik arkadaş ol ama sakin samimi olma sonra tenefüslerde falan sohbet edin . O üzülür , ağlar ise falan deymez onlar için boşver gibi teselli edeci laflar söyle . Onu önemsediğini ona hisset ondan sonra söyle onu sevdiğini . Sakın amma sakın çok yakın arkadaş olma sonra çok üzülürsün benim gibi :( .

Valla Arkadaş Taktiğini Yiyecek Bi Kız Değil. Bide Ben Arkadaş Olsam İyice batarım. Zaten Onların Sınıfında Bi Çocukla Fena Atışıcaz Gibime Geliyor. ondan Direk Teklif Etmenin Yollarını Arıyorum.

http://www.teknowebs.net Teknoloji Ve internet

• Üyelik 31.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 850
  • Beğeniler 596 / 114
  • Ticaret 2, (%100)

Keer adlı üyeden alıntı

Valla Arkadaş Taktiğini Yiyecek Bi Kız Değil. Bide Ben Arkadaş Olsam İyice batarım. Zaten Onların Sınıfında Bi Çocukla Fena Atışıcaz Gibime Geliyor. ondan Direk Teklif Etmenin Yollarını Arıyorum.

Ya taktik dediğim şey , biraz daha yakınlaş ona, onu sevdiğini ve önemsedeğini azcık belli et sonra çıkma teklifi et. :)

alicin12 alicin12 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 611
  • Beğeniler 116 / 70
  • Ticaret 5, (%100)
Bence öncelikle kızla ortak arkadaşınız varmı diye bir bak.Eğer varsa arkadaşlarından rica et seni onla tanıştırsınlar.Tanıştıktan sonra tenefüslerde görüşün ve eğer okul çıkışında aynı yerden gıdıyosanız birlikte gidin.Konuşurken falan hep gözlerine bak.1 Hafta falan böyle muhabbet edin.Laf aralarında ona iltifat et falan filan.Daha sonra flört edin yani direk sevgili olmayın biraz gezin,dolaşın,eğlenin.Daha sonra kızın kıvama geldiğini düşünüyosan "Sevgilim Olurmusun ?" diye sor fakat hemen cevabı isteme.Biraz düşünmesini iste

• Üyelik 31.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 850
  • Beğeniler 596 / 114
  • Ticaret 2, (%100)

alicin12 adlı üyeden alıntı

Bence öncelikle kızla ortak arkadaşınız varmı diye bir bak.Eğer varsa arkadaşlarından rica et seni onla tanıştırsınlar.Tanıştıktan sonra tenefüslerde görüşün ve eğer okul çıkışında aynı yerden gıdıyosanız birlikte gidin.Konuşurken falan hep gözlerine bak.1 Hafta falan böyle muhabbet edin.Laf aralarında ona iltifat et falan filan.Daha sonra flört edin yani direk sevgili olmayın biraz gezin,dolaşın,eğlenin.Daha sonra kızın kıvama geldiğini düşünüyosan "Sevgilim Olurmusun ?" diye sor fakat hemen cevabı isteme.Biraz düşünmesini iste

Abi öyle yakınlaşırsa arkadaşken ayvayı yer . Fazla yakın arkadaş olma yoksa seni sevgili olabilecek kişi olarak görmüyor falan sadece biraz konuş merhaba merhaba nasılsın iyiyim sen felan gibi kısa muhabbetler iyidir.

alicin12 alicin12 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 611
  • Beğeniler 116 / 70
  • Ticaret 5, (%100)

Onur07 adlı üyeden alıntı

Abi öyle yakınlaşırsa arkadaşken ayvayı yer . Fazla yakın arkadaş olma yoksa seni sevgili olabilecek kişi olarak görmüyor falan sadece biraz konuş merhaba merhaba nasılsın iyiyim sen felan gibi kısa muhabbetler iyidir.

Hocam bende kıza el ense çeksin demiyorum :D Merhaba,naber,dersler nasıl,ne yapıyosun falan filan

Berk Berk Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 562
  • Beğeniler 64 / 104
  • Ticaret 0, (%0)

Çıkma teklifini erken ettiğiniz takdirde ilişkinizde sorunlar yaşayabilirsiniz. Peki ne gibi sorunlar? Siz karşı tarafın ne istediğini, nelerden hoşlandığını, nereye gitmeyi sevdiğini bilmeden onu dışarıya çıkarmaya kalkarsanız cafe türü yerler olur. He normaldede oraya gidersiniz ama bir kere kızın sevdiği yere giderseniz ilişkiniz daha düzgün yürüyebilir. O yüzden erken çıkma teklifi elde etmeyi pek iyi kılmaz. Ama eğer bu dediklerimi biliyorsanız, teklifinizi yapın derim. Eğer erkense kalkışmayın bile. Bozkurt hocamın dediği doğru ama onu belli bir zaman sonra yapın. Veya buluşma gibi bir şansınız oldu arkadaşlarınızla o zaman yapın.

Not: Bunlar sadece öneridir. Olmadığı zaman bana atmayın suçu. "Senin yüzünden oldu!" falan diye. :D

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al