freelance iş ilanları

Sitemde hit 0

39 Mesajlar 3.896 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

uzman13 uzman13 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad R** O**
  • Mesajlar 54
  • Beğeniler 8 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

phponur adlı üyeden alıntı

Neden zararlı hocam :confused:

siten sıfırken birden bin olursa google bunu doğal karşilamayacak ve seni banliyacak buda senin sitenin sonudur :D

biraz bekle benim ki 8 aylık günlük yüzden fazla hit artırmıyorum biraz zaman geçsin o zaman çağıracağım

wmaraci
reklam

phponur phponur WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 16 / 11
  • Ticaret 0, (%0)

Emre19 adlı üyeden alıntı

İyi çalışırsan Bu site tutar demedi demeyin

Teşekkürler hocam aslında bi ara faceye reklam verneyi bile düşündüm ama internette yorumlara baktım deymezmiş

Nakrul Nakrul Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Turızm işletme
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 0 / 6
  • Ticaret 1, (%100)
reddit'te sayfalara 10 dakkada 1 paylasım yapabılıyorsun fakat kendı sayfanı olusturursan sınırsız oda senın sayfana uye olanlar gorur paylasımlarını. o yuzden sen bussuru kategorıler var : musıc vıdeo oyun vs vs dıe gıdıor adult sayfalar bile var oraya sadece yapman gereken sıte yabancı oldugu ıcın unlu bı star manken futbollcu veya rapcı veya sarkıcının ana baslıgıyla konu acıcaksın yaslancan arkana gelen hit e bakıcan :D

Emre19 Emre19 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad N** Y**
  • Mesajlar 933
  • Beğeniler 16 / 125
  • Ticaret 2, (%100)

Teşekkürler hocam aslında bi ara faceye reklam verneyi bile düşündüm ama internette yorumlara baktım deymezmiş

Googleye ver Hocam facebook'ada verebilirsiniz siz şansınızı deneyin kimse gelip bilmediği yere bişey eklemez ama bu sitenin android'inide yapın instagram gibi tutar buda bak iyi çalış instagram ile yarışırsın ama bütce gerekli

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 18.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 16 / 11
  • Ticaret 0, (%0)

uzman13 adlı üyeden alıntı

siten sıfırken birden bin olursa google bunu doğal karşilamayacak ve seni banliyacak buda senin sitenin sonudur :D

biraz bekle benim ki 8 aylık günlük yüzden fazla hit artırmıyorum biraz zaman geçsin o zaman çağıracağım

Hocam atıyorum site tuttu diyelim kısa zamanda (atıyorum) böyle bi site olsa o zaman google bunu yanlış anlasa ne bileyim saçma olmazmı yani siteye bir sürü içerik girilecek bu adam gün gün mü yapacak ki robot.txt den bir gün engelleyecek botları sonra tekrar açacak seo dan hiç anlamıyorum daha önce bakmamıştım , bana saçma geldi yanlış anlamayın

Ek Olarak:

Nakrul adlı üyeden alıntı

reddit'te sayfalara 10 dakkada 1 paylasım yapabılıyorsun fakat kendı sayfanı olusturursan sınırsız oda senın sayfana uye olanlar gorur paylasımlarını. o yuzden sen bussuru kategorıler var : musıc vıdeo oyun vs vs dıe gıdıor adult sayfalar bile var oraya sadece yapman gereken sıte yabancı oldugu ıcın unlu bı star manken futbollcu veya rapcı veya sarkıcının ana baslıgıyla konu acıcaksın yaslancan arkana gelen hit e bakıcan :D

Çok teşekkürler hocam iyi tavsiye :D

Ek Olarak:

Emre19 adlı üyeden alıntı

Googleye ver Hocam facebook'ada verebilirsiniz siz şansınızı deneyin kimse gelip bilmediği yere bişey eklemez ama bu sitenin android'inide yapın instagram gibi tutar buda bak iyi çalış instagram ile yarışırsın ama bütce gerekli

Hocam android için java bilmem kazım ki hiç bakmadım daha önce yani bilmiyorum , buda başkasına yaptıracağım anlamına gelir ki bunun için bütçem yok maalesef :mad:

• Üyelik 15.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Turızm işletme
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 0 / 6
  • Ticaret 1, (%100)

Hocam atıyorum site tuttu diyelim kısa zamanda (atıyorum) böyle bi site olsa o zaman google bunu yanlış anlasa ne bileyim saçma olmazmı yani siteye bir sürü içerik girilecek bu adam gün gün mü yapacak ki robot.txt den bir gün engelleyecek botları sonra tekrar açacak seo dan hiç anlamıyorum daha önce bakmamıştım , bana saçma geldi yanlış anlamayın

Ek Olarak:

seo felan bende anlamıyorum bu işin bana gore bı mantıgı var aktif olmak gunluk ıcerık paylasmak. google ne kadar ınat etsede bı zaman sonra sıtenle dost oluyor. bak benım sıtem 15 gunluk yenı aktif ettım 1tekıl hıt ım var nerdeyse ayrıca google 1 dk ıcınde ındexlıyor actıgım konuyu görsel resımlerede onem vermek gerekıyor ekledııgn resımlerı konuyla alakalı adlandırırsan gorsellerdende guzel hıt gelıyor.

uzman13 uzman13 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad R** O**
  • Mesajlar 54
  • Beğeniler 8 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

Ek Olarak:

seo saçma bir şey değil seo benim için bir zaman makinesidir sen ne kadar güncel olursan o kadar iyi eklediğin şeyler için ping at bana pm at sen seo görmüşülüğüm var 6 aylık ve kendi araştırmam siteni bir aya üst sevyelere getirelim

• Üyelik 18.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 16 / 11
  • Ticaret 0, (%0)

Nakrul adlı üyeden alıntı

seo felan bende anlamıyorum bu işin bana gore bı mantıgı var aktif olmak gunluk ıcerık paylasmak. google ne kadar ınat etsede bı zaman sonra sıtenle dost oluyor. bak benım sıtem 15 gunluk yenı aktif ettım 1tekıl hıt ım var nerdeyse ayrıca google 1 dk ıcınde ındexlıyor actıgım konuyu görsel resımlerede onem vermek gerekıyor ekledııgn resımlerı konuyla alakalı adlandırırsan gorsellerdende guzel hıt gelıyor.

Benimki sırf görsel o ne olacak :D :D:D:D

• Üyelik 15.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Turızm işletme
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 0 / 6
  • Ticaret 1, (%100)
tamam ıste ekledıgın resımlerı ayşe fatma gobek atma gıbı ısımlendırırsen senın ıcın gusel olur gorsel e 12312312 sdfasdsa3414312 böle ısımler verenler boş boş yer kaplıor :D

• Üyelik 18.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 16 / 11
  • Ticaret 0, (%0)

uzman13 adlı üyeden alıntı

seo saçma bir şey değil seo benim için bir zaman makinesidir sen ne kadar güncel olursan o kadar iyi eklediğin şeyler için ping at bana pm at sen seo görmüşülüğüm var 6 aylık ve kendi araştırmam siteni bir aya üst sevyelere getirelim

Hocam seoya saçma demedim benim demek istediğim fazla içerik girmek yararlı olması lazım ben sizi bunun zıttını savunuyorsunuz sandım yanlış anlaşılma olmuş kusura bakmayın , ayrıca hocam bi günde bayaa içerik girerim hepsi için pm atarsam mesaj kutunuz dolar :D

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al