wmaraci reklam

Ne Kadar Kazanabilirim?

17 Mesajlar 2.736 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Habercibirlik Habercibirlik Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Reklamcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ö** T**
  • Mesajlar 132
  • Beğeniler 7 / 36
  • Ticaret 0, (%0)

Mağara Adamı adlı üyeden alıntı

Valla hocam 10 tl kazanırsın diyip, adamı uğraştırıp, emek verdirip sonra 3-5 tl kazanıldığını görecekse işin başında ne olduğunu bilsin öyle yola çıksın.

Ekmek aslanın ağzında dediğimiz bir dünyada Pempe Hayaller kurmanın ve Kurdurmanın bir manası yok maalesef. Bende isterdim ki Arkadaş 1000 izlemeye 1000 tL alsın ama maalesef gerçekler böyle.

Bende emek harcıyorum. Çok emek verip, hiç birşey elde etmediğim, üstüne Para harcayıp kazıklandığım dolandırıldığım oldu. Foruma üye olmamın tek amacı da budur. insanların benim gibi mağdur olmalarını engellemek. Birşey biliyorsam ücretsiz yardımcı olurum, Ticaret işine girmem. Ama bana inanmak veya inanmamak, tamamen karşımda ki insanın insiyatifine kalmış.

Backlink paketi satıp, bu çok işe yarıyor, sıralama şöyle olur böyle olur, ziyaretçi sayınız uçacak söylemleri ile backlink paketi satıp, daha sonrasında burada açılan "sitem sıralamadan Kayboldu" konularını görüp yüz çeviren insanların yüzsüzlüğünden yoruldum. ( Herkes Kendini Aynı Kefeye Koymasın ).

Bir kadın- moda sitelerinden para kazanırsın deniyor, huraaaa herkes kadın sitesi açmaya başlıyor. Kimse demiyor bu alanın hiti nedir. Rakipler kimlerdir. Rekabet ne durumdadır. Anca Hayal Kursunlar Kurdursunlar.

Yazık Valla Yazık. Satın alamayacağınız, bir daha elde edemeyeceğimiz tek şey zamandır. Bu yüzden insanalrın zamanını boşa harmasını istemiyorum Güzel Kardeşim.

Bir dokundun bir ah işittin belki ama, bu son zamanlarda her mesajımın altında sizin attığınız postlara benzer tepkiler görmeye başladım. O yüzden böyle biraz sitemli bir yazı oldu Kusura Bakma :)

Aslında herkezin emeğinin karşılığını alabilecek bilgilere sahibim seo olsun adsense olsun.ama gel gelelim yazasım yok.bıktırdılar beni

wmaraci
reklam

MagaraAdami MagaraAdami PM atabilirsiniz Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 2814
  • Beğeniler 382 / 974
  • Ticaret 2, (%100)

Habercibirlik adlı üyeden alıntı

Aslında herkezin emeğinin karşılığını alabilecek bilgilere sahibim seo olsun adsense olsun.ama gel gelelim yazasım yok.bıktırdılar beni

Hevesle bu foruma üye olmuştum ilk. Ancak insanların alaycı davranışları, teşekkür'ü bilmemesi beni soğuttu açıkçası. Yoksa Size yazdığım uzun cevabın benzerini konuyu açan arkadaşa da yazabilirdim. Yani daha çok bilgi veren bir yazı olabilirdi. Ama içinden gelmeyince olmuyor. 2005'ten beri web işleri ile uğraşıyorum bir çok şey gördüm karşılaştım, tecrübe edindim. Ancak bazı insanların egoist davranışları yüzünden, Ne tecrübelerimizi paylaşabiliyoruz nede edindiğimiz bilgileri. Bazılarını anlattığım taktiklere gülüp dalga geçenler, sen bu kafayla googlede tersine yükselirsin diyenler oldu ama O Yöntemlerimle, 10k üzeri sitelerim var.

Anlayacağın hocam Zaman Susma zamanı. Bırak yoğurdu seni beni bezdirenler yesin. Biz Kaymağımıza Bakalım :)
wild

kişi bu mesajı beğendi.

Okşadıkça insanları, içinden çıkıyor Cini...

Habercibirlik Habercibirlik Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Reklamcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ö** T**
  • Mesajlar 132
  • Beğeniler 7 / 36
  • Ticaret 0, (%0)

Mağara Adamı adlı üyeden alıntı

Hevesle bu foruma üye olmuştum ilk. Ancak insanların alaycı davranışları, teşekkür'ü bilmemesi beni soğuttu açıkçası. Yoksa Size yazdığım uzun cevabın benzerini konuyu açan arkadaşa da yazabilirdim. Yani daha çok bilgi veren bir yazı olabilirdi. Ama içinden gelmeyince olmuyor. 2005'ten beri web işleri ile uğraşıyorum bir çok şey gördüm karşılaştım, tecrübe edindim. Ancak bazı insanların egoist davranışları yüzünden, Ne tecrübelerimizi paylaşabiliyoruz nede edindiğimiz bilgileri. Bazılarını anlattığım taktiklere gülüp dalga geçenler, sen bu kafayla googlede tersine yükselirsin diyenler oldu ama O Yöntemlerimle, 10k üzeri sitelerim var.

Anlayacağın hocam Zaman Susma zamanı. Bırak yoğurdu seni beni bezdirenler yesin. Biz Kaymağımıza Bakalım :)

Seo konusunda yardımcı olmak için konu açtım şimdi bakalım nasıl tepkiler gelicek :)

ototasarruf ototasarruf WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek Web Tasarım & Yazılım
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 221
  • Beğeniler 39 / 52
  • Ticaret 0, (%0)
Sadece Adsense'den çok para kazanmayı, zengin olmayı beklemeyin. Mağara Adamının dediği gibi 1000 ziyaretçiden en fazla ortalama 20-30 tıklama alırsın ki bu da sana maksimum 3-5 TL kazandırır.
Bence satış ortaklığı web sitelerine yönelin. Yani belli bir sektöre özgü site kurun. Özellikle en çok çevrenizin olduğu sektörlerden yararlanın. Bu sektöre yönelik özgün konular, incelemeler, ürün karşılaştırmaları, kullanıcı görüşleri, puanlama, anket, firmaların kampanyaları, kendi video çekimleriniz, vb. ile sitenizi Google da kısa sürede yükseltirsiniz. Şuna çok dikkat edin ki bir ürünü başka bir siteden alıp kopyala yapıştırla sitenize yerleştirmeyin. Aksi takdirde Google da yükselmeniz hayal.
Siteniz belli bir popülerliğe eriştikten sonra çevrenizden başlayarak, firmalara satış ortaklığı teklifinde bulunun. Siz sitenizdeki tanıtımlar ile hem firmaların telefon trafiğini yükseltecek, hem de satışlarını hızlandıracaksınız. Sitenize güveniyorsanız 1-2 ay ücretsiz test imkanı tanıyın. Telefon trafiği artan firma seve seve size sponsor olacaktır. Aylık veya yıllık bir bedel belirleyerek aranızda sözleşme imzalayın. Ciddi anlamda internetten para kazanmak istiyorsanız mutlaka düşünün.
brknt tiwaly

kişi bu mesajı beğendi.

"Fikirlerin çarpışmasından hakikat ışığı doğar"
wmaraci
wmaraci

Plain Plain Freelancer Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 799
  • Beğeniler 64 / 241
  • Ticaret 42, (%100)
Herkes için teşekkürler. İyi bir para kazanmak için işi iyice büyütmek gerekiyor anladığım kadarıyla. Ben videoları zevk için çekerim reklamsız yaparım ileride büyürse reklam de eklerim o zaman. Herkese teşekkürler.

Bratcet Bratcet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Güvenlik
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad T** M**
  • Mesajlar 7
  • Beğeniler 3 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam benim özgün kanalımda (Türkçe içerik) 1k görüntüleme 0.49$ kazanmısım program anlatım videosu Ülkelere göre bin gösterım başına kazanç değişiyor spam kanalımın birinde 2k görüntüleme 12$ kazanç elde etmişim İzlenim Amerika,Kanada ağırlıklı

FIRTINA1453 FIRTINA1453 Bir Gün Mutlaka... Kullanıcı
  • Üyelik 22.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Van
  • Ad Soyad R** A**
  • Mesajlar 322
  • Beğeniler 1 / 77
  • Ticaret 0, (%0)
Özgün çalışacaksan eğer partner falan uğraşma direk AdSense çalış AdSense çlışırken de yükleyeceğin videoların Content ID'sini al ki başkaları videolarını alıp kullandığında YT üzerinde eşleşen veya telif uyarısı çıksın. Yada Content ID'yi al biri gelip senin videonu kendi kanalına yüklediğinde o da para kazansın onun para kazandığı videodan sende %50 oranında para kazan. 2-3 TL demişler doğrudur ama bu oran yükseltilebilir. YouTube da niche çalışması yaparak çok daha güzel paralar kazanabilirsin. Bol kazançlar :)

İnternet Bizans ise, biz de FATİH'in fedaileriyiz!
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al