wmaraci reklam
lidertakipci

{ Türkiyenin Büyük Projesi }- Takım Arkadaşlarını Arıyor.

21 Mesajlar 3.030 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

brkrtp brkrtp Mobile App Developer Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Mobile App Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 964
  • Beğeniler 269 / 251
  • Ticaret 31, (%97)

[CENTER]Merhaba değerli arkadaşlarım. 1 yıldır hayatta olan projemizi ve şuanda geldiğimiz noktayı aktarmak istiyorum.

Neredeyiz?

Bulunduğumuz sektördeki en iyi firma tarafından ortaklık teklifi edildi (3 hafta önce)
Google sıralamalarında hedefimizin %50 sini gerçekleştirmiş durumdayız (ilk sayfalar-ilk sıralar

Proje Nedir?
Şimdi projeyi biraz daha açalım. Projemiz yemeksepetinin araç kiralama versyonudur. Firmalar kayıt olur araçlarını eklerler ve aranan ilde gözükür.

Basit bir hesaplama yapalım. Firma başı aylık 20 Tl alınırsa. 81 Tane ilimiz var toplamda 2000 adet rent a car bünyemizde barındırırsak. Net kazanç 40 BİN tl olmaktadır. Bu sadece basit bir hesaptır. (Projenin getirisini örnek olarak açıklamak amacıyla verdim)

Bu örnekleri daha da çoğaltıp kendi planladığımız Aylık 80 Bin tl ye kadar çıkabiliriz.
Sitemiz 81araba.com dur.
Sahibinden.com mu?
Dikkatinizi almak istediğim bir nokta var. Sahibinden.com arabam.com ve daha örnek verebilecegim onlarca site artık yukarıdaki işe başlamış durumda.

Fakat şuanda bu işte en kaliteli hizmeti veren yer biziz. (Sms bildirimleri müşteri desteği firma yönetimi vs...) Ve hepsini ücretsiz sağlıyoruz.

İzlediğimiz ve beklediğimiz politika sitenin tutma durumudur. Tutmaya başladığına dair de şunu örnek verebilirim. Artık ziyaretçilerimiz telefon numaramızı NEREYE Gidersen Git Bu Adam yardımcı olur diye birbirlerine dağıtıyorlar.

Rent A Car firmalarından oluşan bir beyin takımımızda var fikir aldığımız adamlar sayesinde buraya kadar geldiğimizide söyleyebilirim.
Takım Arkadaşları Arıyoruz.
Aradığımız kişisel özellikler
*İş disiplinine Sahip
*Takım olarak kordinasyonlu çalışabilecek
*Dürüst ve kendine güvenen
*Aşşağıdaki Maddelerden Sadece 1 tanesini fazlasıyla yerine getirebilecek.

-Web Tasarım Yapabilecek {Tasarımımız Kötü}
- Php Üzerinde İleri Seviye Kodlayabilecek
- Javascript,jquery vs yada css hakkında bilgisi olan (Siteyi Dinamikleştirmek)
- Yatırım yapıp projeden pay almak isteyen
- Düzenli olarak makale girebilecek
- Bu projeye odaklı fikirleri ile katkıda bulunabilecek
Yukarıdaki yazdıklarımı şuan yapanlar var fakat hızlı çalışmazsak rakiplerden geri kalacagımız için sizlerden katılımınızı bekliyorum.

Arkadaşlara ihtiyacımız vardır. Çıkar politikası izleyen arkadaşların mesaj atmamaları önemle rica olunur. Siz sözünüzü tutarsanız bizde tutarız.
3 Öğrenci yemek sepetini kurdu 44 milyon dolar yatırım aldı. Onlar birşey beklemediler. Emeklerini aldılar.

Aklınıza takılan soru, öneri ve bilgi almak istediğiniz şeyler için
Arayabilirsiniz
Burak Karatepe
0542 678 78 80
mustafaburakkaratepe@gmail.com
Saygılarımla[/CENTER]

wmaraci
reklam

smhersz smhersz Ersöz Bilişim Kullanıcı
  • Üyelik 10.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 2 / 8
  • Ticaret 3, (%100)
Daha önce görmemiştim, Güzel Proje, öncelikle başarılar dilerim. Araç kiralama işinden zararla çıkmak pek mümkün olmayan bir durum, ancak yinede siz tanıtımınızı en iyi şekilde yapın, hiçbir işi riske atmayın derim. yoyo vb projeler hayat buldu ve tuttu. Sizinki daha geniş kapsamlı inşallah tutar. Hayırlı ve bol kazançlar...

Semih Ersöz

Ersöz Bilişim
0850 420 44 00
destek@ersozbilisim.com

KerimYaman KerimYaman Fikir Doktoru Kullanıcı
  • Üyelik 29.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 1868
  • Beğeniler 105 / 291
  • Ticaret 9, (%100)
Makale yazma işi üzerine PM alabilirmiyim?

cudjex cudjex ozergul.net Kullanıcı
  • Üyelik 23.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 1647
  • Beğeniler 347 / 570
  • Ticaret 8, (%100)
proje güzele benziyor da, arama yerine istanbul yazdım 5 araba çıktı hocam? anlamadım nasıl ortaklık teklifi aldınız, yanlış anlamayın sadece merak ettim.
Holiqan

kişi bu mesajı beğendi.

ozergul.net/com
wmaraci
wmaraci

MertBalci MertBalci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 2345
  • Beğeniler 758 / 757
  • Ticaret 434, (%100)
Daha önce siteye denk gelmiştim, incelemiştim ve iyi iş çıkarmışsınız, tebrikler. Umarım istediğiniz noktaya gelir projeniz.

• Üyelik 24.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 964
  • Beğeniler 269 / 251
  • Ticaret 31, (%97)
Bütün yorumlarınız için öncelikle teşekkür ederim

smhersz adlı üyeden alıntı

Daha önce görmemiştim, Güzel Proje, öncelikle başarılar dilerim. Araç kiralama işinden zararla çıkmak pek mümkün olmayan bir durum, ancak yinede siz tanıtımınızı en iyi şekilde yapın, hiçbir işi riske atmayın derim. yoyo vb projeler hayat buldu ve tuttu. Sizinki daha geniş kapsamlı inşallah tutar. Hayırlı ve bol kazançlar...

Önerileriniz için teşekkürler her akşam oturup site durumunu konuşmaktayız. Kosgeb vs bütün yollardan talihsizlik olarak tam verim alamadık ve iş başa düştü. Her yönden kısıtlı olmamız ve hızlı hareket etmemiz gerektiği için böyle bir başlık açmış bulunmaktayım.

ShakenHidra adlı üyeden alıntı

Makale yazma işi üzerine PM alabilirmiyim?

Özel mesaj gönderildi. Teşekkürler

cudjex adlı üyeden alıntı

proje güzele benziyor da, arama yerine istanbul yazdım 5 araba çıktı hocam? anlamadım nasıl ortaklık teklifi aldınız, yanlış anlamayın sadece merak ettim.

Öncelikle hizmet sektörü olduğu için burada içerikten çok kalitenin önemli olduğunu vurgulamak isterim. Firmaların pazarın aynı olması için 5 araç kısıtlaması vardır. Bu kural pazarlamaya yönelik getirilmiştir. Rakiplerimizde kalite ve tutulmaya başlamasından dolayı teklifte bulunduklarını düşünüyorum.

MertBalci adlı üyeden alıntı

Daha önce siteye denk gelmiştim, incelemiştim ve iyi iş çıkarmışsınız, tebrikler. Umarım istediğiniz noktaya gelir projeniz.

Teşekkür ediyorum. Hayırlısı ne ise o olsun hepimizin hakkında

emr emr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Oto Kiralama
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba,

10 senedir kiralama sektöründe olan biri olarak sizlere yardım edebilirim.

cudjex cudjex ozergul.net Kullanıcı
  • Üyelik 23.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 1647
  • Beğeniler 347 / 570
  • Ticaret 8, (%100)

brkrtp adlı üyeden alıntı

Öncelikle hizmet sektörü olduğu için burada içerikten çok kalitenin önemli olduğunu vurgulamak isterim. Firmaların pazarın aynı olması için 5 araç kısıtlaması vardır. Bu kural pazarlamaya yönelik getirilmiştir. Rakiplerimizde kalite ve tutulmaya başlamasından dolayı teklifte bulunduklarını düşünüyorum.

anladım cevap için teşekkürler. projenizin önü açık başarılar dilerim.

ozergul.net/com

• Üyelik 24.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 964
  • Beğeniler 269 / 251
  • Ticaret 31, (%97)

emr adlı üyeden alıntı

Merhaba,

10 senedir kiralama sektöründe olan biri olarak sizlere yardım edebilirim.

Katılımınız için teşekkür ederim özel mesajıma dönüş yaparsanız sevinirim

cudjex adlı üyeden alıntı

anladım cevap için teşekkürler. projenizin önü açık başarılar dilerim.

Şöyle bir ipucu daha vermek istiyorum eğer tedarikçi sayınız fazla olursa kontrol etmeniz zorlaşır. Şikayetlerde sizin başlığınızla açılır. Şuanda bulunan bütün firmalar izlenmeye alınıyor. En iyi hizmet veren firmanın araç limiti kaldırılacaktır sonraki adımlarda.
Bu şekilde her bir il kiraya verilip sağlam adımlarla sağlam kazanç elde edilebilir

Vjolenza Vjolenza Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** P**
  • Mesajlar 708
  • Beğeniler 77 / 101
  • Ticaret 16, (%100)
Merhaba,

Her daim bir konu hakkında farklı düşünerek farklı fikirler ortaya koyarım, fikir ekibinde yer varsa katılmak isterim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al