wmaraci reklam

E-ticaret ile ilgili değişik fikrim

6 Mesajlar 609 Okunma
wmaraci reklam

phponur phponur WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 16 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar bir site açsam e-ticaret sitesi sahibinden gibi bunun farkı ne mi olcak satıcı ürünü almak isteyen alıcıya canlı olarak ürünü tanıtacak bu şekilde alanda satanda memnun olacak .Yani skype gibi ama ek eklenti veya plug-in gerektirmeden olacak daha önce html ile bu olayı gördüm o sistem ile yapıcam. Scripti belki baştan yaparım belki editlerim.Yorumlarınızı bekliyorum

Ek Olarak: Edit bu html üzerinden görüşme olayı webRTC ile oluyor ek bilgi olarak kalsın

wmaraci
reklam

ototasarruf ototasarruf WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek Web Tasarım & Yazılım
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 221
  • Beğeniler 39 / 52
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam satıcının alıcıya laf anlatması, ürünü tanıtıp idrak etmesini sağlaması epey zor iş. Ben daha müşteriye internet sayfasına nasıl girileceğini anlamasını sağlayamıyorum. Yine de başarılar dilerim.
cihatnet wild

kişi bu mesajı beğendi.

"Fikirlerin çarpışmasından hakikat ışığı doğar"

neticaret neticaret Kabul Edilmedi Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Seo
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 372
  • Beğeniler 82 / 93
  • Ticaret 6, (%100)
Satıcının her an online olması gerekir ki bunu sağlamak malesef zor. Ürün satmak isteyen kullanıcı ilanını girer, siteden çıkar ve sonra telefon beklemeye başlar.

Forcerecon Forcerecon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Programlama
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ş**
  • Mesajlar 306
  • Beğeniler 45 / 58
  • Ticaret 5, (%100)
Aliexpress te canlı Chat özelliği var ve genelde Online olanlar tercih ediliyor bende internetten çok alış veriş yaparım fakat dediğiniz şekilde olsa önce canlı Chat ile soracaklarımı sorar güven kazanır öyle alırdım.Güzel düşünce hocam kolay gelsin.

www.oyuncumedya.com - Oyun, Haber ve Teknoloji Portalı!
wmaraci
wmaraci

dijitalblog dijitalblog dijitalblog.com Kullanıcı
  • Üyelik 20.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek E-Ticaret Uzmanı
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 304
  • Beğeniler 96 / 96
  • Ticaret 7, (%100)
Kısacası sanalpazardaki sistemin aynısını yapmak istiyorsunuz hocam

serhatatik.com.tr / eticarethocasi.com / vedijital.com / dijitalblog.com / eticaretseruveni.com

phponur phponur WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 16 / 11
  • Ticaret 0, (%0)

dijitalblog adlı üyeden alıntı

Kısacası sanalpazardaki sistemin aynısını yapmak istiyorsunuz hocam

Yok hocam video sistemi olacak yani kameralı chat yazışmalı değil

Ek Olarak:

neticaret adlı üyeden alıntı

Satıcının her an online olması gerekir ki bunu sağlamak malesef zor. Ürün satmak isteyen kullanıcı ilanını girer, siteden çıkar ve sonra telefon beklemeye başlar.

Hocam satıcının üründen bu yöntem satesinde kazanırsq zaten sürekli online olur diye düşünüyorum

Ek Olarak:

ototasarruf adlı üyeden alıntı

Hocam satıcının alıcıya laf anlatması, ürünü tanıtıp idrak etmesini sağlaması epey zor iş. Ben daha müşteriye internet sayfasına nasıl girileceğini anlamasını sağlayamıyorum. Yine de başarılar dilerim.

Teşekkürler hocam da zaten atıyorum , telefon satacak yani menüsünü özelliklerini falan tanıtır alıcı zaten ürün konusunda bilgi sahibidir yoksa o ürüne neden ihtiyacı olsun ki

Ek Olarak:

Forcerecon adlı üyeden alıntı

Aliexpress te canlı Chat özelliği var ve genelde Online olanlar tercih ediliyor bende internetten çok alış veriş yaparım fakat dediğiniz şekilde olsa önce canlı Chat ile soracaklarımı sorar güven kazanır öyle alırdım.Güzel düşünce hocam kolay gelsin.

Sağolun hocam bende güven duygusundan yola çıktım hem aliexpress ten ayrı olarak videolu daha iyi olur diye düşündüm

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al