dijitalblog adlı üyeden alıntı

Kısacası sanalpazardaki sistemin aynısını yapmak istiyorsunuz hocam

Yok hocam video sistemi olacak yani kameralı chat yazışmalı değil

Ek Olarak:

neticaret adlı üyeden alıntı

Satıcının her an online olması gerekir ki bunu sağlamak malesef zor. Ürün satmak isteyen kullanıcı ilanını girer, siteden çıkar ve sonra telefon beklemeye başlar.

Hocam satıcının üründen bu yöntem satesinde kazanırsq zaten sürekli online olur diye düşünüyorum

Ek Olarak:

ototasarruf adlı üyeden alıntı

Hocam satıcının alıcıya laf anlatması, ürünü tanıtıp idrak etmesini sağlaması epey zor iş. Ben daha müşteriye internet sayfasına nasıl girileceğini anlamasını sağlayamıyorum. Yine de başarılar dilerim.

Teşekkürler hocam da zaten atıyorum , telefon satacak yani menüsünü özelliklerini falan tanıtır alıcı zaten ürün konusunda bilgi sahibidir yoksa o ürüne neden ihtiyacı olsun ki

Ek Olarak:

Forcerecon adlı üyeden alıntı

Aliexpress te canlı Chat özelliği var ve genelde Online olanlar tercih ediliyor bende internetten çok alış veriş yaparım fakat dediğiniz şekilde olsa önce canlı Chat ile soracaklarımı sorar güven kazanır öyle alırdım.Güzel düşünce hocam kolay gelsin.

Sağolun hocam bende güven duygusundan yola çıktım hem aliexpress ten ayrı olarak videolu daha iyi olur diye düşündüm