wmaraci reklam

Site Seo Analizleri {Beraber Öğreniyoruz}

12 Mesajlar 1.574 Okunma
wmaraci reklam

brkrtp brkrtp Mobile App Developer Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Mobile App Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 964
  • Beğeniler 269 / 251
  • Ticaret 31, (%97)

Merhaba değerli arkadaşlar;

Bu foruma geldiğimden beri Seo Konusunda Sizlere yardımcı olmaya çalıştım gerek ücretsiz danışmanlık yaparak gerek http://wmaraci.com/forum/arama-motoru-optimizasyonu/search-engine-optimization-hakkindaki-sorularinizi-yanitliyorum-132356.html bu tarz konular açıp sorularınıza yardımcı olarak uzun bir aradan sonra tekrardan herkezi bilgilendirmek amacıyla;

Foruma tekrardan aktif ve katkım olması adına bu konuyu açmış bulunmaktayım. Burada bu konuda yapacak olduğum site analizlerini paylaşacağım.

Bu analizler doğrultusunda sizlerde kendinize pay çıkartıp kendinizi Seo Konusunda Gelişmenize yarayacak bilgiler bulacağınızı ümit ediyorum. Wmaracı Ailemide bu konularda bilgilendirmek benim içinde büyük bir mutluluk olacaktır.

Her analiz sonrası bu konuyu yenileyip analiz sonuçlarını sizinle paylaşacağım.

Analizleri beraber inceleyecek beraber yorumlayacağız. İsteyen arkadaşlarda benimle beraber katılım yapabilirler.

Saygılarımla
Burak Karatepe

wmaraci
reklam

FreeeagLe FreeeagLe WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Batman
  • Ad Soyad R** K**
  • Mesajlar 44
  • Beğeniler 22 / 7
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam yine iş başında takipteyim :)

....

patentofisi patentofisi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 60 / E
  • Meslek seo
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 300
  • Beğeniler 8 / 34
  • Ticaret 2, (%100)
Burak kardeşim bize seo konusunda yardımcı olurmusun ?

WebDost WebDost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)
işin kısmen içindeyim ama hep merak ettiğim konu şu: SEO çalışmalarınız nedir? örnk backlink veya kod düzenlemesi vs.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 24.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 964
  • Beğeniler 269 / 251
  • Ticaret 31, (%97)

FreeeagLe adlı üyeden alıntı

Hocam yine iş başında takipteyim :)

Takipte kalmaya devam edin hocam :)

patentofisi adlı üyeden alıntı

Burak kardeşim bize seo konusunda yardımcı olurmusun ?

Pm atın neler yapabileceğime bir bakayım

WebDost adlı üyeden alıntı

işin kısmen içindeyim ama hep merak ettiğim konu şu: SEO çalışmalarınız nedir? örnk backlink veya kod düzenlemesi vs.

Hocam şimdi eğer çalışma istiyorsanız işi profesyonellere bırakmalısınız. Görüyorum ki artık Seo Uzmanları vs çoğaldı ve herkez kendi işini görmeye başladı. Durum bu hale geldiyse bu paketteki amacımız ise nasıl çalışmanız gerektiğini çizmek. Rakibin hassas yerini bulmak ve oraya çalışarak onu devirmektir. Alacağınız paketler sizi bir yere getirmeyecektir. Düzgün bir planlama gereklidir.

RUZGARBERAT RUZGARBERAT WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Webmaster | Graphic designer |
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad R** B**
  • Mesajlar 132
  • Beğeniler 40 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
Doğrudur nereye baksan uzman var Yaa bu Google uzmanlığı nasıl birşey? özel bir seltifikasyon isteniyormu ? neyse ... Ayrıca dikkatimi çekti linkte ilk 5 kişiye 10 tl gibi ( Wmaracı Ailemide bu konularda bilgilendirmek benim içinde büyük bir mutluluk olacaktır. ) :) gerek yok bunlara yinede kolay gelsin.

imkansız diyenler hep yanıldılar...

• Üyelik 24.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 964
  • Beğeniler 269 / 251
  • Ticaret 31, (%97)

RUZGARBERAT adlı üyeden alıntı

Doğrudur nereye baksan uzman var Yaa bu Google uzmanlığı nasıl birşey? özel bir seltifikasyon isteniyormu ? neyse ... Ayrıca dikkatimi çekti linkte ilk 5 kişiye 10 tl gibi ( Wmaracı Ailemide bu konularda bilgilendirmek benim içinde büyük bir mutluluk olacaktır. ) :) gerek yok bunlara yinede kolay gelsin.

Evet google uzmanlığı için sertifaka var. Bu konuda şuan tarafımdan bilinçlendirildiğiniz için mutlu oldum. Gereksiz mesaj yazmadan bunları google a sorabilirsiniz.

Sözde konuya gelince. İsterseniz premium sitelerden aylık 300 tl ödeyerek yukarıda 10 tl ye verdiğim hizmeti alabilirsiniz. Ben burada ticari de olsa insanlara cüzi miktarda alamayacakları hizmeti sunuyorum. Saygısızlık etmek yerine olaya bu taraftan bakabilirsiniz. Sert çıkışım için özür diliyorum ama hiç kimse bu forum için hiçbirşey yapmadıgımı söyleyemez.

RUZGARBERAT RUZGARBERAT WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Webmaster | Graphic designer |
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad R** B**
  • Mesajlar 132
  • Beğeniler 40 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
Benim ne demek istedigimi o süper google uzman( benim açımdan google adwords satmaktan öte olmayan ) bilginizle azda olsa anlamış olmanız güzel , öyle kimse kusura bakmasın 300/500tl ödeyerek alınan premium üyelıklerın tam anlamıyla gerçegi yansıttığını söyleyemez dediğiniz gibi ''Sözde konu'' ya gelirsek eleştrilere açık olun ister ticari ister rahmani ister şeytani olsun ..
Bol şans.

Not : Bu konuya fazla yazarak konuya premium :)) kazandırmanın bir anlamı yok alan memnun satan da memnunsa sıkıntıda yok ben fikirlerimi beyan ettim ,''sadece Türkiye'de bu saçma sapan sertifikalar bu kadar ehemmiyetli vesselam. Sonra niye muasır medeniyet değiliz. Neyse. Hayırlısı. Bırak allanseeennn..''

imkansız diyenler hep yanıldılar...

psilocybn psilocybn www.bilgehanarslan.net Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 444
  • Beğeniler 124 / 16
  • Ticaret 3, (%67)
bende yardımınızı talep ediyorum seo konusunda

her zaman eksik yazarım eksiklerimi yanlış sanmanız ve bana cevap vermeniz için

• Üyelik 24.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 964
  • Beğeniler 269 / 251
  • Ticaret 31, (%97)

RUZGARBERAT adlı üyeden alıntı

Benim ne demek istedigimi o süper google uzman( benim açımdan google adwords satmaktan öte olmayan ) bilginizle azda olsa anlamış olmanız güzel , öyle kimse kusura bakmasın 300/500tl ödeyerek alınan premium üyelıklerın tam anlamıyla gerçegi yansıttığını söyleyemez dediğiniz gibi ''Sözde konu'' ya gelirsek eleştrilere açık olun ister ticari ister rahmani ister şeytani olsun ..
Bol şans.

Patenti alınmış ve saklanmış birşeyi TAM ANLAMIYLA gerçeğini hiçbirşeyin yansıtamayacağını düşünememiş olmanız da ayrı bir ironi. Sizin söylediklerinizi kabul edersek SEO diye birşey yoktur. Eleştiriye açığım fakat mantıklı eleştirilere açığım. Kullanmak istemiyorsanız kullanmayın burda tartışmanıza gerek yok.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al