Bir ara lisedeyken eski model Nokia almıştım. Sevdiğim şarkıları zil sesi yapabiliyordum. Şimdi dünyanın en iyi telefonu diye bahsedilen Iphone'da zil sesini bile değiştiremiyorsun. Iphone kullanan insanlar da şuan kendilerini üst seviye azınlık yerine koyuyorlar. Aslında durum öyle değil. Kimse zil sesini, bataryasını değiştiremediği, hafıza kartı takamadığı, diğer telefonlara bluetooth veya NFC ile birşey gönderip alamadığı, bilgisayara programsız birşeyler kopyalayamadığı bir telefonu almak istemediğinden Iphone kullanan az.

2500 TL para verip alıyorsun. Girdiğin Iphone muhabbetleri şöyle;

Kanka şu çektiğin fotoları yollasana diyince afallayıp kalıyorsun. Ya mailini versne, watsapp varmıydı sende. ehehe ehe....

Kanka uygulama indiricemde kredi kartı istiyor ya napsak. Babamın kartı kabul edermi acaba.

Şu sendeki şarkının ismi neydi? He. Ok. Yalnız bunda zil sesi yapmıyor ya. Neden ki :D

Şu dosyaları telefona atsana kanka. Sonra alırım senden. Itunes yomuydu ya. Öyle olmuyor bu. Programsız atamazsın.

Usta Iphone uma bi batarya verir misin? Hay hay. Telefonu bırak 2 gün sonra alırsın. Garantisi varsa sevise göndermen gerek. Hadi ya. Ne kadardı. Ben takarsam 260 TL, servise gönderirsen 420 TL. Yuh. Yeni bi telefon alırım daha iyi.

Son versiyonla gelen değişiklikler. Artık kamera ayarlarınızı yapabiliyosunuz. - Şaka gibi- Yıl 2013 olmuş. Kamera ayarları daha yeni eklenmiş :D