wmaraci reklam

Samsung'a bak sen Apple ile nasıl dalga geçiyor. :) ( VİDEO )

23 Mesajlar 3.091 Okunma
smmexpress

BertugErdem BertugErdem Eski Nick: KingStar Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Creative Director
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 2665
  • Beğeniler 418 / 579
  • Ticaret 113, (%100)
Samsung‘un yayınladığı bu reklam Apple‘ı çok kızdıracak gibi görünüyor. Apple‘ın şarj problemi öne alınarak hazırlanan bu reklam filmin’de Samsung’un güç tasarruf modu ile daha fazla pil ömrü ile kullanıcılarına hitap edip, Apple kullanıcılarına şarj etmeye mahkumsunuz anlayışı ile yayınlamış gibi görünüyor

Apple buna karşılık olarak ne vereceği merak konusu. Bizce Apple, Samsung‘a patlayan telefonlar ile ilgili reklam yapabilir. Her ne kadar Apple‘a diss atsa bile Samsung gibi patlamıyor. Patlayacağına şarj etmeye mahkum olalım daha iyi.

Bizce Samsung diss atacağına adam gibi 6,7 ay’da bir telefon çıkartsa daha iyi olacak. Bu büyük dalga geçişinden sonra Apple‘ın vereceği karşılık herkesi şok edebilir, Apple bu sağı solu belli olmaz.

wmaraci
reklam

future future Computer Engineer Kullanıcı
  • Üyelik 27.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Computer Engineer
  • Konum Adana
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 1165
  • Beğeniler 92 / 153
  • Ticaret 62, (%100)
Baya bir abartmışlar yanımızda ekstra batarya mı taşıyacağız, bari kutulardan 3-4 tane batarya çıksın o zaman.
Kafkef

kişi bu mesajı beğendi.

karsavar1 karsavar1 Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek boşta
  • Konum Amasya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 437
  • Beğeniler 27 / 39
  • Ticaret 4, (%100)
ya önce kendileri cimrilik yapmayıpta telefonlara kaliteli çerçeve ve kapak üretsinler :)
dSeller

kişi bu mesajı beğendi.

PaTRoN PaTRoN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 730
  • Beğeniler 136 / 100
  • Ticaret 17, (%100)
Abartmışlar... Çekemiyorlar... Bukadar basit.
dSeller

kişi bu mesajı beğendi.

İstanbul Medipol Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ' Sosyal Hizmet
wmaraci
wmaraci

saltuntas saltuntas WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek blog yazarlığı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 985
  • Beğeniler 42 / 391
  • Ticaret 92, (%99)
Samsung uyuz olduğum markalardan birisi. Birsürü model telefon çıkartıp yılda iki model çıkartan apple ile satış karşılaştırması yapıyor. o da yetmiyormuş gibi dandik ürünlerini kaliteli sanıyor. o da yetmiyormuş gibi diğer markaları küçük düşürmeye çalışıyor. Gerçekten çok saçma bir marka olduklarını bu reklam ile göstermişler :D
eksiyukluproton dSeller

kişi bu mesajı beğendi.

eksiyukluproton eksiyukluproton Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Microsoft Sertifikalı Yazılım Geliştirici - Yazılım&Veritabanı Uzmanı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** Ş**
  • Mesajlar 74
  • Beğeniler 19 / 24
  • Ticaret 6, (%100)
Gereksiz bir abartı var. Kedi uzanamadığı ciğere misali olmuş. Bir tarafta 4,5 yıllık telefonuna son sistem güncellemesini yeni telefonlarla beraber veren Apple var, diğer tarafta ise daha 6 aylık telefonuna "Android bilmem kaç nokta kaç ne zaman gelecek ki yaa ?" diyen Samsung kullanıcıları var, güldürmeyin.

Dipnot : Nokia kullanıyorum :D
BertugErdem

kişi bu mesajı beğendi.

27207 27207 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1852
  • Beğeniler 346 / 707
  • Ticaret 5, (%100)
Bir ara lisedeyken eski model Nokia almıştım. Sevdiğim şarkıları zil sesi yapabiliyordum. Şimdi dünyanın en iyi telefonu diye bahsedilen Iphone'da zil sesini bile değiştiremiyorsun. Iphone kullanan insanlar da şuan kendilerini üst seviye azınlık yerine koyuyorlar. Aslında durum öyle değil. Kimse zil sesini, bataryasını değiştiremediği, hafıza kartı takamadığı, diğer telefonlara bluetooth veya NFC ile birşey gönderip alamadığı, bilgisayara programsız birşeyler kopyalayamadığı bir telefonu almak istemediğinden Iphone kullanan az.

2500 TL para verip alıyorsun. Girdiğin Iphone muhabbetleri şöyle;

Kanka şu çektiğin fotoları yollasana diyince afallayıp kalıyorsun. Ya mailini versne, watsapp varmıydı sende. ehehe ehe....

Kanka uygulama indiricemde kredi kartı istiyor ya napsak. Babamın kartı kabul edermi acaba.

Şu sendeki şarkının ismi neydi? He. Ok. Yalnız bunda zil sesi yapmıyor ya. Neden ki :D

Şu dosyaları telefona atsana kanka. Sonra alırım senden. Itunes yomuydu ya. Öyle olmuyor bu. Programsız atamazsın.

Usta Iphone uma bi batarya verir misin? Hay hay. Telefonu bırak 2 gün sonra alırsın. Garantisi varsa sevise göndermen gerek. Hadi ya. Ne kadardı. Ben takarsam 260 TL, servise gönderirsen 420 TL. Yuh. Yeni bi telefon alırım daha iyi.

Son versiyonla gelen değişiklikler. Artık kamera ayarlarınızı yapabiliyosunuz. - Şaka gibi- Yıl 2013 olmuş. Kamera ayarları daha yeni eklenmiş :D
MrTimsah carlito1914 Holiqan

kişi bu mesajı beğendi.

eksiyukluproton eksiyukluproton Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Microsoft Sertifikalı Yazılım Geliştirici - Yazılım&Veritabanı Uzmanı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** Ş**
  • Mesajlar 74
  • Beğeniler 19 / 24
  • Ticaret 6, (%100)

PHPacemisi adlı üyeden alıntı

Bir ara lisedeyken eski model Nokia almıştım. Sevdiğim şarkıları zil sesi yapabiliyordum. Şimdi dünyanın en iyi telefonu diye bahsedilen Iphone'da zil sesini bile değiştiremiyorsun. Iphone kullanan insanlar da şuan kendilerini üst seviye azınlık yerine koyuyorlar. Aslında durum öyle değil. Kimse zil sesini, bataryasını değiştiremediği, hafıza kartı takamadığı, diğer telefonlara bluetooth veya NFC ile birşey gönderip alamadığı, bilgisayara programsız birşeyler kopyalayamadığı bir telefonu almak istemediğinden Iphone kullanan az.

2500 TL para verip alıyorsun. Girdiğin Iphone muhabbetleri şöyle;

Kanka şu çektiğin fotoları yollasana diyince afallayıp kalıyorsun. Ya mailini versne, watsapp varmıydı sende. ehehe ehe....

Kanka uygulama indiricemde kredi kartı istiyor ya napsak. Babamın kartı kabul edermi acaba.

Şu sendeki şarkının ismi neydi? He. Ok. Yalnız bunda zil sesi yapmıyor ya. Neden ki :D

Şu dosyaları telefona atsana kanka. Sonra alırım senden. Itunes yomuydu ya. Öyle olmuyor bu. Programsız atamazsın.

Usta Iphone uma bi batarya verir misin? Hay hay. Telefonu bırak 2 gün sonra alırsın. Garantisi varsa sevise göndermen gerek. Hadi ya. Ne kadardı. Ben takarsam 260 TL, servise gönderirsen 420 TL. Yuh. Yeni bi telefon alırım daha iyi.

Son versiyonla gelen değişiklikler. Artık kamera ayarlarınızı yapabiliyosunuz. - Şaka gibi- Yıl 2013 olmuş. Kamera ayarları daha yeni eklenmiş :D

1.) "Iphone'da zil sesini bile değiştiremiyorsun." diye bir olay yoktur. "İphone'da zil sesi değiştirmeyi bilmiyorum" diye bir olay vardır. Nitekim bu olay gayet de mümkündür.
2.) "Iphone kullanan insanlar da şuan kendilerini üst seviye azınlık yerine koyuyorlar" diye bir olay yoktur. Her markanın "Fanboy" diye tabir edilen, aşırı bağımlı kullanıcıları vardır. Birkaç kişinin yaptığı işi, tüm kullanıcılara mal atmek, yafta vurmanın dik alasıdır.
3.) "bataryasını değiştiremediği" demişsiniz. Hangi telefon modeli olursa olsun, lityum iyon pillerin belli bir şarz-deşarz döngüsü vardır. Siz ister çıkarıp takın, ister takla attırın, ömrünü tamamlayan batarya değişmek zorundadır. Ve orijinal bataryaların hepsi ciddi şekilde çok pahalıdır.
4.) "Kanka uygulama indiricemde kredi kartı istiyor ya napsak. Babamın kartı kabul edermi acaba. " diye bir olay yoktur. Okuma yazma düzeyinde Türkçe'ye sahip her insan, AppStore'dan kredi kartsız biçimde ücretsiz uygulama indirebilir.

Ben durmazsam bu liste böyle uzayıp gidecek. Velhasıl sevgili arkadaşım, "olmuyor" değil, "olduramıyorum, bu yüzden çamur atıyorum, böylesi daha kolay" demen gerekiyor. :)
UtkuCelik BertugErdem KadirMelih

kişi bu mesajı beğendi.

27207 27207 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1852
  • Beğeniler 346 / 707
  • Ticaret 5, (%100)

eksiyukluproton adlı üyeden alıntı

1.) "Iphone'da zil sesini bile değiştiremiyorsun." diye bir olay yoktur. "İphone'da zil sesi değiştirmeyi bilmiyorum" diye bir olay vardır. Nitekim bu olay gayet de mümkündür.
2.) "Iphone kullanan insanlar da şuan kendilerini üst seviye azınlık yerine koyuyorlar" diye bir olay yoktur. Her markanın "Fanboy" diye tabir edilen, aşırı bağımlı kullanıcıları vardır. Birkaç kişinin yaptığı işi, tüm kullanıcılara mal atmek, yafta vurmanın dik alasıdır.
3.) "bataryasını değiştiremediği" demişsiniz. Hangi telefon modeli olursa olsun, lityum iyon pillerin belli bir şarz-deşarz döngüsü vardır. Siz ister çıkarıp takın, ister takla attırın, ömrünü tamamlayan batarya değişmek zorundadır. Ve orijinal bataryaların hepsi ciddi şekilde çok pahalıdır.
4.) "Kanka uygulama indiricemde kredi kartı istiyor ya napsak. Babamın kartı kabul edermi acaba. " diye bir olay yoktur. Okuma yazma düzeyinde Türkçe'ye sahip her insan, AppStore'dan kredi kartsız biçimde ücretsiz uygulama indirebilir.

Ben durmazsam bu liste böyle uzayıp gidecek. Velhasıl sevgili arkadaşım, "olmuyor" değil, "olduramıyorum, bu yüzden çamur atıyorum, böylesi daha kolay" demen gerekiyor. :)

1- Iphone da zil sesi değiştiremezsin. Zil sesini değiştirmek için uygulama indirmen gerekir.

2- Bataryasını değiştiremezsin. Elinde Iphone varsa bana bir video çekip yollayabilirsin nasıl değiştirdiğinin. Iphone batarya 260 TL iken Samsung batarya 70 TL'dir hem de telefonun içini sökmezler, garanti dışı kalmaz, sırf batarya için 1 gün telefonu tamirciye bırakmana gerek kalmaz.

3- AppStore kaydolmak için kredi kartı mecburidir. Uygulamalar ücretsiz olsa da ilk kayıt için kredi kartı ister. Kredi kartın yoksa ücretsiz uygulama da indiremezsin böylelikle.

Ben durmazsam bu liste böyle uzayıp gidecek. Velhasıl sevgili arkadaşım, olduramadım, güneş balçıkla sıvanazmaz" demen gerekiyor.

BertugErdem BertugErdem Eski Nick: KingStar Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Creative Director
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 2665
  • Beğeniler 418 / 579
  • Ticaret 113, (%100)

PHPacemisi adlı üyeden alıntı

1- Iphone da zil sesi değiştiremezsin. Zil sesini değiştirmek için uygulama indirmen gerekir.

2- Bataryasını değiştiremezsin. Elinde Iphone varsa bana bir video çekip yollayabilirsin nasıl değiştirdiğinin. Iphone batarya 260 TL iken Samsung batarya 70 TL'dir hem de telefonun içini sökmezler, garanti dışı kalmaz, sırf batarya için 1 gün telefonu tamirciye bırakmana gerek kalmaz.

3- AppStore kaydolmak için kredi kartı mecburidir. Uygulamalar ücretsiz olsa da ilk kayıt için kredi kartı ister. Kredi kartın yoksa ücretsiz uygulama da indiremezsin böylelikle.

Ben durmazsam bu liste böyle uzayıp gidecek. Velhasıl sevgili arkadaşım, olduramadım, güneş balçıkla sıvanazmaz" demen gerekiyor.

AppleStore kaydı için cc istemiyor maalesef. Tablet kullanıcısıyım.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al