wmaraci reklam

Geliyoo Arama Motoru Kapandı mı?

31 Mesajlar 5.129 Okunma
smmexpress

Heuristic Heuristic Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web Hacking, Exploits/Vuln.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 4777
  • Beğeniler 1139 / 2068
  • Ticaret 297, (%99)
Bekliyoruz hayırlısı ile inşallah
FathArsln

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

NovaCep NovaCep WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.02.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Sistem Yöneticiliği
  • Konum ABD
  • Ad Soyad S** Ş**
  • Mesajlar 2980
  • Beğeniler 258 / 257
  • Ticaret 16, (%100)
Geliyoo'dan hiçbirşey anlamadım ama yerli olduğu için desteklenmelidir.
FathArsln

kişi bu mesajı beğendi.

Youtube: NovaMobi Teknoloji

TuralAbiyev TuralAbiyev root@localhost ~ / Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Network & Linux/UNIX
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 4146
  • Beğeniler 0 / 1357
  • Ticaret 89, (%100)
Siteleri açılmıyor bile. Yanlış anlamayın ama içimizden kim proje yaparsa sonu böyle oluyor. neden bizlerden birisi bişeyi tam yapmıyor. Hep ingilizi, hep amerikanı yapsın biz kullanalım, onlar kazansınlar. Destek olmuyoruz belkide. Ama iyi bişey olmalıki destek olalım
FathArsln

kişi bu mesajı beğendi.

ttw ttw ... Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad B** H**
  • Mesajlar 536
  • Beğeniler 64 / 137
  • Ticaret 0, (%0)

Tural Abiyev adlı üyeden alıntı

Siteleri açılmıyor bile. Yanlış anlamayın ama içimizden kim proje yaparsa sonu böyle oluyor. neden bizlerden birisi bişeyi tam yapmıyor. Hep ingilizi, hep amerikanı yapsın biz kullanalım, onlar kazansınlar. Destek olmuyoruz belkide. Ama iyi bişey olmalıki destek olalım

Hocam google, yandex varken benim geliyooyu kullanmam için hiçbir neden yok. Şimdi diyeceksiniz böyle düşünenler yüzünden ilerlemiyor, alakası yok. Bakın adamların tek artı yönü ne? Biz Türküz, Türkler için bu işi yapıyoruz. Bu bizim milli projemiz olsun diyorlar. Siteye giriyorsunuz, site başlığı: "Home | Geliyoo". Neden "Anasayfa | Geliyoo" değil? Bu proje kendiyle çelişiyor kimse kusura bakmasın. Web aleminde bu kadar geri kalmamızın nedeni de Türkiye ekonomisini, politikasını, düzenini yeni yeni düzeltmeye başlarken Amerika'nın atı alıp Üsküdar'ı geçmesi. Bizim internete ayıracak vaktimiz olmamış ki. Başımızı kaldıramamışız. Gerçi şuanda ayıracak vaktimiz var da ne yapıyoruz tartışılır, bu forumun %90'ının amacı bir site açıp iyi kötü adsenseden gelir elde etmek. Başka hiçbir şey değil. Bana sorun başka amacın var mı diye, malesef bende de durum aynı. Yani kimseyi küçük düşürmeye çalışmıyorum. Ama durum bu.

wmaraci
wmaraci

MertBalci MertBalci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 2345
  • Beğeniler 758 / 757
  • Ticaret 434, (%100)
Yandexte yeniydi ama şimdi onu da kullanıyormuşsunuz demek ki belki geliyoo daha farklı bir şey geliştirecek ve cezbeden tarafları olacak, bence büyük konuşmayın arkadaşlar.

Bu arada kapanmamış Microsofttan destek almışlar, altyapılarını güçlendiriyorlarmış.
FathArsln

kişi bu mesajı beğendi.

TuralAbiyev TuralAbiyev root@localhost ~ / Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Network & Linux/UNIX
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 4146
  • Beğeniler 0 / 1357
  • Ticaret 89, (%100)

ttw adlı üyeden alıntı

Hocam google, yandex varken benim geliyooyu kullanmam için hiçbir neden yok. Şimdi diyeceksiniz böyle düşünenler yüzünden ilerlemiyor, alakası yok. Bakın adamların tek artı yönü ne? Biz Türküz, Türkler için bu işi yapıyoruz. Bu bizim milli projemiz olsun diyorlar. Siteye giriyorsunuz, site başlığı: "Home | Geliyoo". Neden "Anasayfa | Geliyoo" değil? Bu proje kendiyle çelişiyor kimse kusura bakmasın. Web aleminde bu kadar geri kalmamızın nedeni de Türkiye ekonomisini, politikasını, düzenini yeni yeni düzeltmeye başlarken Amerika'nın atı alıp Üsküdar'ı geçmesi. Bizim internete ayıracak vaktimiz olmamış ki. Başımızı kaldıramamışız. Gerçi şuanda ayıracak vaktimiz var da ne yapıyoruz tartışılır, bu forumun %90'ının amacı bir site açıp iyi kötü adsenseden gelir elde etmek. Başka hiçbir şey değil. Bana sorun başka amacın var mı diye, malesef bende de durum aynı. Yani kimseyi küçük düşürmeye çalışmıyorum. Ama durum bu.

Severek okudum. Sonuna kadar katılıyorym kardeşim. Her kes site açayim kazanim diyor. Yatirim yapan yok. Warez, veya herkeste olan temayla iş bitmez. Kopya ile iş bitmez. Biaz yenilikçi olmak grrekir. Öncr yatirim sonra kazanc.

ttw ttw ... Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad B** H**
  • Mesajlar 536
  • Beğeniler 64 / 137
  • Ticaret 0, (%0)

Tural Abiyev adlı üyeden alıntı

Severek okudum. Sonuna kadar katılıyorym kardeşim. Her kes site açayim kazanim diyor. Yatirim yapan yok. Warez, veya herkeste olan temayla iş bitmez. Kopya ile iş bitmez. Biaz yenilikçi olmak grrekir. Öncr yatirim sonra kazanc.

Aynen dediğiniz gibi şu forumda geçmişe doğru tarama yapalım 15'in üzerinde sosyal ağ projesi vardır. Social Engine scripti alıp kuruyorlar, "Türklere özel! Gelin, katılın, Türkler kazansın!" diyorlar. Başka hiçbir özelliği yok. Gerçekten gelen olsa trafiği kaldıracak sunucu yok. Reklam yapacak kapasite yok. Zaten bireysel olarak bu kadar büyük yatırımı yapabilecek kişi de fazla değil. Ama Rusya mesela. Kendi arama motorları, kendi sosyal ağları. Devlet eliyle bir şeyler yapılsa, biz de desteklesek çok daha iyi olur. Tabi o zaman da, devlet bizi logluyor, devlet bilgilerimizi alıyor, her şey kayıt altında falan diyenler olur. Elin Amerikalıları seni yıllardır logluyor, hiç ona laf etmiyorsun ama. Bakalım zaman neyi gösterecek hocam, belki sağlam bir yatırımcıdan dillere destan bir proje çıkar da hep beraber destekleriz. Gönül onu istiyor. Kalın sağlıcakla.
FathArsln

kişi bu mesajı beğendi.

cenktolga cenktolga Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek web designer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 454
  • Beğeniler 89 / 85
  • Ticaret 0, (%0)
Yerli bir proje olduğu için fiilen şuan birşey yapamıyor olsamda fikren sonuna kadar destekliyorum.
Ancak sitenin yenilenme sürecinde siteye erişlemiyor olması pek profesyonel gelmiyor bana. Güncellemeleri yada yenilikleri başka bir ortamda yapıp sonra birden bire girenleri şaşırtacak şekilde olması bence daha mantıklı olur. Nacizane...
FathArsln

kişi bu mesajı beğendi.

tashift00 tashift00 WebYapımcısı Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek SEO & Grafik
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 1447
  • Beğeniler 188 / 280
  • Ticaret 62, (%100)
Bekliyoruz bakalım. Herpimiz için hayırlı olur inşAllah.

Ek Olarak: Bekliyoruz bakalım. Herpimiz için hayırlı olur inşAllah.

VoSToK VoSToK WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 641
  • Beğeniler 80 / 113
  • Ticaret 40, (%100)
Bence geliyoo.com tek yanlış yaptığını şey somut bir şey yokken tanıtım yapmaları. Biz Türk milleti olarak siteye girdiğimizde istediğimiz şeyi bulmak istiyoruz bulamayınca da hemen çamur atıyoruz. Bu yüzden bence geliyoo.com un sahipleri sistemi tam oturtmadan tanıtım yapmamaları lazım.
FathArsln

kişi bu mesajı beğendi.

Er kişiysen görevin neyse başar,
Zevke, eğlenceye hayvanda koşar. ATSIZ
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al