wmaraci reklam
lidertakipci

Doğru Reklam Yerleşimi Nasıl Olmalı

27 Mesajlar 3.477 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

hasnhasan hasnhasan coverssocial.com Kullanıcı
  • Üyelik 09.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Data Mining Expert
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 208
  • Beğeniler 67 / 77
  • Ticaret 3, (%100)
Birde google'ın kendi tavsiyesi var :)
http://www.youtube.com/watch?v=G8lpZFJTpWk

wmaraci
reklam

kozmos kozmos Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad İ** Ö**
  • Mesajlar 56
  • Beğeniler 0 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
Üst kısım sağ widget sadece sol alan farkı var. Anlattığım ile fazla fark göremiyorum :)

weblozi weblozi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek serbest girişimci
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 380
  • Beğeniler 46 / 106
  • Ticaret 0, (%0)

kozmos adlı üyeden alıntı

Öneri için çok teşekkürler :D birdahakinde öyle yaparım, Lakin Google yeni güncellemede Paylaşım tarihlerine göre öne atıyor. Misal ben bunu burda paylaşsam bile Telif hakkı yani Orjinal içerik benim olduğu botlar tarafından biliniyor. O Yüzden herhangi bir spam yemem mümkün değil, Wmaracin'dan sonra gelirim sadece olay bu :) Fakat hinede sizin dediğiniz gibi yaparım.

-Bloghocam vs.vs bloglar'da bu yüzden artık Yazılarınızı forumlar'da yayınlayabilirsiniz deniliyor. Bu sayede yazının hiti artıyor ve blog'da tanınmış oluyor. Blog biraz büyüdükten sonra artık forumlara gerek kalmıyor fazla.

Blogger, post.dateHeader adını verdiği değişkeni şablonumuzda loop - döngü içinde çalıştırıp, o güne ait tarihin görüntülenmesini sağlıyor. Bu kodun kaldırıp veya pasif hale getirilip yazi eklenme zamanı manipüle edilebildigine göre , google'nin manipüleye açık olması sebebi ile açık kaynak kodlu hiçbir scriptin tarih olgusunu dikkate alacağını düşünmüyorum , zannımca google sadece bootlarinin indexleme tarihini baz alır, bu ise ; kim önce index alırsa o orjinaldir sonucunu doğurur
Yanlışım varsa affola

Sana emredildiği gibi dosdoğru ol (HUD: 112)

• Üyelik 05.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad İ** Ö**
  • Mesajlar 56
  • Beğeniler 0 / 6
  • Ticaret 0, (%0)

weblozi adlı üyeden alıntı

Blogger, post.dateHeader adını verdiği değişkeni şablonumuzda loop - döngü içinde çalıştırıp, o güne ait tarihin görüntülenmesini sağlıyor. Bu kodun kaldırıp veya pasif hale getirilip yazi eklenme zamanı manipüle edilebildigine göre , google'nin manipüleye açık olması sebebi ile açık kaynak kodlu hiçbir scriptin tarih olgusunu dikkate alacağını düşünmüyorum , zannımca google sadece bootlarinin indexleme tarihini baz alır, bu ise ; kim önce index alırsa o orjinaldir sonucunu doğurur
Yanlışım varsa affola

Doğru kardesim fakat ben gerekli araştırmaları yaptım. Professional yardımlarımıda aldım, Gerek mehmet abi gerek Enes abi'den O Yüzden canımı sıkmıyorum. Senin yazdıklarında doğru hinede Yorum yazman düşünmen bile çok iyibirşey. Teşekkürler.

wmaraci
wmaraci

Zen Zen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Web
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1061
  • Beğeniler 16 / 189
  • Ticaret 1, (%100)
Doğru reklam yerleşimi sitenin içeriğine ve kullanıcısına göre değişir. Sürekli denemek lazım.

Çok hit alan konulara özellikle konu içine manuel reklam eklemek lazım.

Ayrıca her sitede aynı yerleşim tutmaz. Her 10k hitli site 1-2 bin tl kazandırmaz.

• Üyelik 05.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad İ** Ö**
  • Mesajlar 56
  • Beğeniler 0 / 6
  • Ticaret 0, (%0)

Zen adlı üyeden alıntı

Doğru reklam yerleşimi sitenin içeriğine ve kullanıcısına göre değişir. Sürekli denemek lazım.

Çok hit alan konulara özellikle konu içine manuel reklam eklemek lazım.

Ayrıca her sitede aynı yerleşim tutmaz. Her 10k hitli site 1-2 bin tl kazandırmaz.

Her sayfaya reklam eklersen SPAM yersin. Bir sitede Max; 3 Reklam almak serbesttir. Tabiki adsense tarzı sitelerden. Normal banner değişimi satımı vs.vs'ler +3 'den yüksek olabilir fakat Adsense benzeri Reklamlar MAX Sınır 3'dür. 5 6 Reklam eklerseniz Google tarafından siteniz spama işaretlenir.

Zen Zen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Web
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1061
  • Beğeniler 16 / 189
  • Ticaret 1, (%100)

kozmos adlı üyeden alıntı

Her sayfaya reklam eklersen SPAM yersin. Bir sitede Max; 3 Reklam almak serbesttir. Tabiki adsense tarzı sitelerden. Normal banner değişimi satımı vs.vs'ler +3 'den yüksek olabilir fakat Adsense benzeri Reklamlar MAX Sınır 3'dür. 5 6 Reklam eklerseniz Google tarafından siteniz spama işaretlenir.

3 reklamdan fazla eklemek ile ilgili birşey söylemedim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al