wmaraci reklam
lidertakipci

Fikirlerinizi Bekliyorum

12 Mesajlar 1.319 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

FurkanHisamioglu FurkanHisamioglu Arayüz Çizeri Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 214 / 508
  • Ticaret 11, (%100)
Arkadaşlar Merhaba. Çok oynanan item satışları bulunan tanıtmak için bolca site bulunan bir online oyun için pvp kurmak istiyordum. Çevremde en çok oynanan ve benim de tek oynadığım ve anladığım online oyun WolfTeam dı. Ancak WolfTeam'ın Pvp dosyaları henüz deşifre edilmediğinden ben de çevremde en çok oynanan 2. Online oyun MT2'ye yöneldim. Sunucu buldum bütçeyi hallettim ama bir sorunum kaldı ; Bu oyundan zerre kadar anlamıyorum! Diyenler olacaktır ki aç serveri tanıt birkaç yerde sonra bırak işlesin. Ama ben bu Pvpnin diğerlerine benzememesini istediğimden aşırı edit yapmak istiyorum ama anlamadığım bir oyuna nasıl ve ne konuda edlt yapayım bilmiyorum. Beni ortak yap halledeyim diyecekler hiç mesaj yazmasınlar. Sizlerden yalnızca Metin2 Turkish Server' da veya başka PVPlerde şikayet ettiğiniz keşke olmasaydı dediğiniz ya da keşke şu olsaydı dediğiniz şeyleri yorun olarak bekliyorum bu şekilde beyin fırtınası yaparak serveri dünyanın en iyi mt2 serveri yapacağız yorumlarınızı beklerim.

.
wmaraci
reklam

xrople xrople Sms Onayı Gerekli Telefon Onaysız
  • Üyelik 17.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 298
  • Beğeniler 107 / 61
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam öcelikle basit pvp sunucuları gibi düşünmeyin , zor bir metin2 gibi düşünün yani adamlar 1 günde 90 lvl olmasın taş çatlasa 30 olsunlar zor olsun ben bunun gibi pvp yıllardır aradım bulamadım en sonunda da oyundan vazgeçtim ,neden normali istemiyorsunda bir pvp sini istiyorsun diyecek olursanız.Normalde ticaret çok bozuldu bi çoğaldı bir azaldı denge yok yani , ayrıca çok değiştirmek istiyorsanız bir sunucuda görmüştüm pazar kurulabilmesi için özel alan yapmışlar ışınlanıp gidiyorsun boşu boşuna kimseyi kesmiyorlar ve 1. köy genellikle boş oluyor oyunda kasmalar sıkıntılar olmuyor.Sonra oyunu Türkçe yapabilirsiniz yeterince değil çünki.
FurkanHisamioglu

kişi bu mesajı beğendi.

viplcruel viplcruel skype:viplcruel1 Kullanıcı
  • Üyelik 25.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 168
  • Beğeniler 121 / 26
  • Ticaret 3, (%100)
oyunda item/fiyat dengesini yani piyasası dengeli bir oyun kurabilirseniz ve reklamınız iyi olursa tutar.
FurkanHisamioglu

kişi bu mesajı beğendi.

mustafa94 mustafa94 o_0 Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Emekli Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 1398
  • Beğeniler 283 / 283
  • Ticaret 240, (%100)
hocam;
1) kdp ve dolu lar npclerde satılmasın.
2) beceri kitapları metinlerden düşsün.
3) kesinlikle hile kullanılmasın yani artık nasıl bir önlem alınıyorsa alın hilesiz oyun en iyisidir.
4) xrople arkadaşımıza katılmıyorum :) çünkü oyunun güzel tarafı ch 1 1.köyde pazarların kurulu olması ve ticaret yapabilmeniz yani herkesin alışık olduğu bir durumu bozmayın bence :).
5) kesinlikle ama kesinlikle haftada en az 1 kere OX eventi olsun :). çok fena tutar bu :).
6) bir de hocam mesela ben bir adamla ticaret yaparken 1 kere kabule basınca item karşı tarafa gidiyor. yani onu engellerseniz çok iyi olur. mesela 2 kere basması gerekse çok iyi olur bence. silkroadda bu var mesela ilk basıyorsun karşıda itemi görüyor.sonra 2. kere basıyor item karşıya gidiyor.ama metin2 de direk 1 kere basınca item karşıya gidiyor.bunu 2 yaparsanız iyi olur bence :)
7) hp li olan bileziklere de efsun olarak tekrar hp basılabilsin. mesela gümüş bilezik efsunsuz hp veriyor. ama efsun basınca hp gelmiyor buna. eğer gümüş bileziğe ve beyaz altın bileziğe ektra efsun ile hp basılırsa bu itemler çok değerli olur ve düşürülmeside zorlaştırılırsa ayrı bir zevk katabilir oyuna :).

hocam aklımda bi sürü varda çok uzun olur şimdi :) inşallah faydalı olur bunlar kolay gelsin yeni serverda başarılar size :).

Memleket mi, yıldızlar mı, gençliğim mi daha uzak?
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 17.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 298
  • Beğeniler 107 / 61
  • Ticaret 1, (%100)

mustafa94 adlı üyeden alıntı

hocam;
4) xrople arkadaşımıza katılmıyorum :) çünkü oyunun güzel tarafı ch 1 1.köyde pazarların kurulu olması ve ticaret yapabilmeniz yani herkesin alışık olduğu bir durumu bozmayın bence :).

Hocam aslında haklısınız , amacım serbeste alıp dalmalar ve çok lag yapmaması için bir çözümdü bunun alternatifleri var grafikler düşürülür vs.
-------------------
Hocam aslında size tek diyebileceğim 2004-2005 MT2'sini yapın sadece hileler engelli olsun.
Yani balık tutma 7lv olsun çok eğlenceli zamanlardı.

mustafa94 mustafa94 o_0 Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Emekli Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 1398
  • Beğeniler 283 / 283
  • Ticaret 240, (%100)

xrople adlı üyeden alıntı

Hocam aslında haklısınız , amacım serbeste alıp dalmalar ve çok lag yapmaması için bir çözümdü bunun alternatifleri var grafikler düşürülür vs.
-------------------
Hocam aslında size tek diyebileceğim 2004-2005 MT2'sini yapın sadece hileler engelli olsun.
Yani balık tutma 7lv olsun çok eğlenceli zamanlardı.

hocam ch1 1.köy gardiyan yanındaki dairesel alanda kimseye dalınmıyor diye biliyorum :).

aynen hocam ilk metin 2 zamanlarındaki gibi olsa bile tutar server.

Memleket mi, yıldızlar mı, gençliğim mi daha uzak?

• Üyelik 17.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 298
  • Beğeniler 107 / 61
  • Ticaret 1, (%100)

mustafa94 adlı üyeden alıntı

hocam ch1 1.köy gardiyan yanındaki dairesel alanda kimseye dalınmıyor diye biliyorum :).

aynen hocam ilk metin 2 zamanlarındaki gibi olsa bile tutar server.

Onunda bugunu buldular hocam :) vura vura dışarı sürüklüyorlar.15 lv. altı değilseniz öldürüyorlar. :)

• Üyelik 05.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 214 / 508
  • Ticaret 11, (%100)
Yorumlarınız için teşekkürler. Fikirleriniz ve görüşleriniz benim için değerli hepsini dikkate alacağım, emin olun. Ama mükemmel bir server için bence bu fikirler az. Ben tam anlamıyla mükemmelleştirmek istiyorum. Yeni fikirlere açığım. Ayrıca şu 2005 MT2'si dediğiniz şeyi biraz daha açar mısınız?

.

MertCanEyriyer MertCanEyriyer Hayal Etmek Kullanıcı
  • Üyelik 16.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 503
  • Beğeniler 79 / 136
  • Ticaret 1, (%100)

mfrkn adlı üyeden alıntı

Yorumlarınız için teşekkürler. Fikirleriniz ve görüşleriniz benim için değerli hepsini dikkate alacağım, emin olun. Ama mükemmel bir server için bence bu fikirler az. Ben tam anlamıyla mükemmelleştirmek istiyorum. Yeni fikirlere açığım. Ayrıca şu 2005 MT2'si dediğiniz şeyi biraz daha açar mısınız?

Merhabalar, ve kolay gelsin. Aklımdakileri yazayım.

-Bir köpekten en fazla 1k yang düşsün.
-Dönüşümler abartıya kaçmasın.
-Level atlamak orta zorlukta olması en iyisi.
-NPC'ler MT2 TR'de olduğu gibi olsun...

Özel bir Files yaptırırsanız, düzenli olarak etkinlikler yaparsanız tutulacaktır...

Kişisel Blogum: www.mertcaneyriyer.com | Portfolyom: https://www.behance.net/MertCanEyriyer

• Üyelik 05.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 214 / 508
  • Ticaret 11, (%100)

Mert Can Eyriyer adlı üyeden alıntı

Merhabalar, ve kolay gelsin. Aklımdakileri yazayım.

-Bir köpekten en fazla 1k yang düşsün.
-Dönüşümler abartıya kaçmasın.
-Level atlamak orta zorlukta olması en iyisi.
-NPC'ler MT2 TR'de olduğu gibi olsun...

Özel bir Files yaptırırsanız, düzenli olarak etkinlikler yaparsanız tutulacaktır...

Fikirleriniz için teşekkürler. Dikkate alacağım kurduğum zaman sizi ve fikir verenlerin hepsini de PVP de görmek isterim. Bu arada ben ne yaparım da konuyu üste taşırım diye düşünürken mesajınızın bildirimi bir güneş gibi doğdu tepeme :) keyifli forumlar

.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al