Arkadaşlar öncelikle geriş dönüş için teşekkürler...

yedekleme-yüklemede yaptığım işlemleri kısaca özetliyorum, eksik yaptığım veya yanlış yaptığım bir şeyler varsa, onları gösterirseniz, o konulara doğrudan yönelir ve sorunu çözeriz diye umuyorum.

1. Wordpress ile kurduğum sitenin sql yedeğini mysql-adminstrator programı ile aldım.
2. Site kök klasörde bulunan tüm dosya ve klasörleri de ftp üzerinden yedekledim.
3. yedeklediğim tüm site wp klasör ve dosyalarını, yeni subdomain sitede kök klasöre yine ftp ile yükledim.
4. yeni subdomain site için yeni bir veritabanı oluşturdum ve yedelediğim sql dosyasını mysql-adminstrator ile bağlanarak içine aktardım.
5. site ve veritabanı bağlantısını sağlayan wp-config dosyasını açarak içindeki veritabanı bilgilerini (aşağıda gösterildiği gibi) değiştirdim.

* @package WordPress
*/

// ** MySQL ayarları - Bu bilgileri sunucunuzdan alabilirsiniz ** //
/** WordPress için kullanılacak veritabanının adı */
define('DB_NAME', 'yeni veritabanı adı');

/** MySQL veritabanı kullanıcısı */
define('DB_USER', 'yeni veritabanı kullanıcı adı');

/** MySQL veritabanı parolası */
define('DB_PASSWORD', 'yeni pasword');

/** MySQL sunucusu */
define('DB_HOST', 'yeni host sunucu adresi');

(Yeni ile başlayan bölümleri değiştirdim, gerekli alanlar)

Normalde mantık olarak yedeklenen sitenin subdomain site içersinde birebir çalışması gerekiyor, ama site çalışmıyor. Daha doğrusu sanki sıfırdan kurulum yapmışım gibi, wordpresse hoşgeldiniz yazan anasayfa açılıyor.

Arkadaşlar burada eksik yaptığım veya yanlış yaptığım şeyler var mı? Site neden çalışmıyor?

Erkolay kardeşim, "Eski db'yi Notepad++ programı ile açın" derken neyi kastediyorsunuz?
wp-config.php mi kastediyorsunuz?

Sıfırdan açılmış bir veritabanı içersindeki tabloları da silmek gerekli midir?

İlginize teşekkürler...