freelance iş ilanları

Dizi Sitesi

23 Mesajlar 2.024 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

ahmetcem96 ahmetcem96 www.ahmetcemaktas.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1618
  • Beğeniler 86 / 382
  • Ticaret 75, (%100)

Gonderdim simdi

wmaraci
reklam

zokka zokka www.zokka.net Kullanıcı
  • Üyelik 27.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek IT MANAGER
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad Z** O**
  • Mesajlar 43
  • Beğeniler 8 / 9
  • Ticaret 6, (%100)
arkadaşım bence bu işe girmeyin derim daha vk ve mail.ru ne oldugunu bilmiyorsunuz ayrıca google ile işim yok diyorsunuz cok merak ediyorum bunlarsız bu işi nasıl yapıcaksınız :)

bylejyoner bylejyoner Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 220
  • Beğeniler 5 / 11
  • Ticaret 3, (%67)

zokka adlı üyeden alıntı

arkadaşım bence bu işe girmeyin derim daha vk ve mail.ru ne oldugunu bilmiyorsunuz ayrıca google ile işim yok diyorsunuz cok merak ediyorum bunlarsız bu işi nasıl yapıcaksınız :)

google ile işim yok derken adsense alamazsınız diyor zaten adsense nin alınmıyacağını bende biliyorum o manada adsense yok dedim ve ariyetten konudada belirttiğim gibi bir bilgim yok dizi sitesi ile dedim daha önce hiç yapmadım çünkü ve ariyetten konuyu iyice okursanız bilgi ve önerilinizi söylerseniz sevinirim dedim bilgi alıyorum kafama yatmazsa yapmayacağım zaten ordan maydanoz olup insanların şevkini kırcağınıza ya öneride bulunun yada okuyup geçin...

• Üyelik 27.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek IT MANAGER
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad Z** O**
  • Mesajlar 43
  • Beğeniler 8 / 9
  • Ticaret 6, (%100)
bu bi öneriydi zaten :)

wmaraci
wmaraci

SzgnMtluca SzgnMtluca Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** M**
  • Mesajlar 253
  • Beğeniler 17 / 25
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam videolar kendi sunucunda bulunmasın. Videoları Mail.Ru, VK, Google Drive gibi çeşitli video yükleme sitelerine yükleyin. Ordan videoları iframe ile çekin. Sitenizin biryerinede yasal uyarı koyun. Örneğin;

Sitemizde bulunan diziler, videolar, dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Server'ımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden siteadi.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.

Squared06 Squared06 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Hazırlık öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 14
  • Beğeniler 3 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Öncelikle kendinize güvenerek işe başlamalısınız.
Bazı sitelerin yaptığı gibi bu işe emek verenlerin videolarını da çalmıyacaksınız gibi havanız var kendiniz uğraşacaksanız ilk öğrenmeniz gereken release grupları ve encode bilgisidir. Emin olun vk veya mailru gibi sitelere upload bazı pürüzlerin yanında hiç kalıyor...

• Üyelik 27.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 220
  • Beğeniler 5 / 11
  • Ticaret 3, (%67)

Squared06 adlı üyeden alıntı

Öncelikle kendinize güvenerek işe başlamalısınız.
Bazı sitelerin yaptığı gibi bu işe emek verenlerin videolarını da çalmıyacaksınız gibi havanız var kendiniz uğraşacaksanız ilk öğrenmeniz gereken release grupları ve encode bilgisidir. Emin olun vk veya mailru gibi sitelere upload bazı pürüzlerin yanında hiç kalıyor...

aynen başkalarının emeklerini çalmak bence doğru bir davranış değil upload felan bize ait olcak

• Üyelik 27.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek IT MANAGER
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad Z** O**
  • Mesajlar 43
  • Beğeniler 8 / 9
  • Ticaret 6, (%100)
iyi görünümlü kötü melek :) zaten o dizileri paylaşırken başkalarının emeğini çalmış oluyorsunuz lütfen bunlarıda göz önünde bulundurarak bu işe girin derim burda amacım heves kırmak felan değil beni yanlış anlamayın eğer doğru anlarsanız ne demek istediğimi gayet iyi anlarsınız eğer düşünceniz gerçekten emekse bu işe girmeyin derim bu işi bende yapıyorum sonucta bu kurucu firmalara yapılan zaten emek hırsızlıgıdır .

• Üyelik 27.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 220
  • Beğeniler 5 / 11
  • Ticaret 3, (%67)

zokka adlı üyeden alıntı

iyi görünümlü kötü melek :) zaten o dizileri paylaşırken başkalarının emeğini çalmış oluyorsunuz lütfen bunlarıda göz önünde bulundurarak bu işe girin derim burda amacım heves kırmak felan değil beni yanlış anlamayın eğer doğru anlarsanız ne demek istediğimi gayet iyi anlarsınız eğer düşünceniz gerçekten emekse bu işe girmeyin derim bu işi bende yapıyorum sonucta bu kurucu firmalara yapılan zaten emek hırsızlıgıdır .

dediğiniz doğru hocam ama benim düşüncem şöyle tamam haklısınız bu yaptığımızda emek ama biri yabancının emeği biriside TÜRK'ün emeği . he benim bu düşüncem doğru demiyorum ama en azından kendi soyumuzdan birinin emeğini çalmayı yakıştıramam :)

• Üyelik 27.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek IT MANAGER
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad Z** O**
  • Mesajlar 43
  • Beğeniler 8 / 9
  • Ticaret 6, (%100)

bylejyoner adlı üyeden alıntı

dediğiniz doğru hocam ama benim düşüncem şöyle tamam haklısınız bu yaptığımızda emek ama biri yabancının emeği biriside TÜRK'ün emeği . he benim bu düşüncem doğru demiyorum ama en azından kendi soyumuzdan birinin emeğini çalmayı yakıştıramam :)

Eğer söylediğiniz gibi bir ekibiniz varsa önceki mesajlarda ilk sayfada çıkmak sorun değil dediniz, bunları yapabilcekseniz bu işe girebilirsiniz tabikide.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al