wmaraci reklam
lidertakipci

Biri ticaret mi dedi?

31 Mesajlar 3.432 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

BilgeAdam BilgeAdam Sms Onayı Gerekli Telefon Onaysız
  • Üyelik 26.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Telekomünikasyon
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 337
  • Beğeniler 59 / 58
  • Ticaret 0, (%0)
+Merhaba, siteme özel tasarım yaptıracağım.(alıcı tema arar tema indirilen sitelerde editlenmiş azda görsel lenmiş tema görür indir yerine 20 tl ye satın al butonu görür hım der düşünür 20 tl ye tema var ise 100 tl ye yazanda olur der. bulur ulaşır birine ve bu soruyu yazar aslında yaşadığı ile sorup anlatmak istediği çok farklıdır.
-Bütçeniz nedir? (satıcı bu şahıs bana ulaştı tasarım yaptırtacak buyurun der çünkü daha önceden yazdığı tasarımların maliyetleri 1000 5000 vb. arasıdır. her müşteriyi diğer müşterilerle aynı görür ve öyle davranır ve o şekilde cevap verir.
+100 TL.(alıcı o soruya fiyat verir çünkü bütçesi odur malum satıcı yadırgar ve isyana başlar ve örnekte oldugu gibi yazar.

aslında şudur ki alıcı ile satıcı birbirlerine kendilerini farklı düşüncelerde farklı ifade ederler. istanbul da ekmek 1 tl samsunda 70 kuruş iken ne istanbul daki samsuna gittiğinde istanbul daki alış fiyatından almak istemez 70 kuruş işine gelir samsundaki istanbul a gittiğinde 1 tl den almak istemez çünkü 70 kuruşa daha önce aldığı ekmeğe 1 tl vermek istemez.

unutmayalım her malın bir alıcısı vardır. mal senindir o fiyata vermezsin olur biter para adamındır bütçesi odur fazlasını veremez olur biter. yani herkes biri 1000 tl yazıyor diye 1000 tl yazdırmak zorunda değildir, sizde 100 tl e yazanlar gibi yazmak zorunda değilsiniz neden bu kadar agrasif düşünce yapısına sahipsiniz.

wmaraci
reklam

MiracKacmaz MiracKacmaz Back! Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Serbest grafik tasarım
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 165
  • Beğeniler 4 / 30
  • Ticaret 25, (%100)

Bilge Adam adlı üyeden alıntı

+Merhaba, siteme özel tasarım yaptıracağım.(alıcı tema arar tema indirilen sitelerde editlenmiş azda görsel lenmiş tema görür indir yerine 20 tl ye satın al butonu görür hım der düşünür 20 tl ye tema var ise 100 tl ye yazanda olur der. bulur ulaşır birine ve bu soruyu yazar aslında yaşadığı ile sorup anlatmak istediği çok farklıdır.
-Bütçeniz nedir? (satıcı bu şahıs bana ulaştı tasarım yaptırtacak buyurun der çünkü daha önceden yazdığı tasarımların maliyetleri 1000 5000 vb. arasıdır. her müşteriyi diğer müşterilerle aynı görür ve öyle davranır ve o şekilde cevap verir.
+100 TL.(alıcı o soruya fiyat verir çünkü bütçesi odur malum satıcı yadırgar ve isyana başlar ve örnekte oldugu gibi yazar.

aslında şudur ki alıcı ile satıcı birbirlerine kendilerini farklı düşüncelerde farklı ifade ederler. istanbul da ekmek 1 tl samsunda 70 kuruş iken ne istanbul daki samsuna gittiğinde istanbul daki alış fiyatından almak istemez 70 kuruş işine gelir samsundaki istanbul a gittiğinde 1 tl den almak istemez çünkü 70 kuruşa daha önce aldığı ekmeğe 1 tl vermek istemez.

unutmayalım her malın bir alıcısı vardır. mal senindir o fiyata vermezsin olur biter para adamındır bütçesi odur fazlasını veremez olur biter. yani herkes biri 1000 tl yazıyor diye 1000 tl yazdırmak zorunda değildir, sizde 100 tl e yazanlar gibi yazmak zorunda değilsiniz neden bu kadar agrasif düşünce yapısına sahipsiniz.

Hayırlısı.

AltunelSeo AltunelSeo Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Seo Danışmanlığı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 304
  • Beğeniler 199 / 89
  • Ticaret 19, (%84)

Economist adlı üyeden alıntı

Çözümü var kardeşim. :)

Makaleyi bırak Miraç yazsın, parada verme neden para veriyorsun Miraça ? :)
Doğuya yerleşeceksin ki ev kiranda çok düşük olacak.
Faturalara mı yetişemiyorsun? Suyu, elektrigi, kaçak çekeceksin. TTNet faturan çok mu geliyor, hemen 3-4 ortak bulup kaçak çektireceksin ve bedavaya gelecek.
Yemek mi yiyemiyorsun? Cok ucuz yemek sitelerine bakacaksın, veya indirim magazalarına carrefoursa, migros vb göz atacaksın. Senin karnını 3 TL ilik yemekte doyurur 30 TL ilik yemekte. Ama 3 TL vermek yerine neden 30 TL? :)

Hacı sen benim yerimede nefes al masraf olmasın :)

Economist Economist Bla, bla, bla.. Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Sosyal Medya
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 1943
  • Beğeniler 1098 / 1106
  • Ticaret 312, (%100)

Logitech adlı üyeden alıntı

Hacı sen benim yerimede nefes al masraf olmasın :)

Üstte geçen maddelerin hiçbirini yapmadığım için öneriyorum. :)

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 16.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 165
  • Beğeniler 4 / 30
  • Ticaret 25, (%100)

Hayırlısı.

• Üyelik 08.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 304
  • Beğeniler 199 / 89
  • Ticaret 19, (%84)

Haram! Haram! Haram! :D

cehennemlik yaptın bizi be :)
Economist

kişi bu mesajı beğendi.

WebDost WebDost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)
piyasaya yeni atılmış kişiler mevcut. onları aşağılamak yerine bilinçlendirmek gerek.

internetleilgili internetleilgili Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Serbest Meslek
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 124
  • Beğeniler 18 / 20
  • Ticaret 3, (%100)

Logitech adlı üyeden alıntı

Neden hocam? Neden böyle düşündün?

-Seo işinin bütçesi ne kadar yüksekse o kadar da harcama yaparsın.
-Ekibinde ki arkadaşların payını vermek zorundasın.
-Makale yazdırmak zorundasın(ücretli)
-Ev kirası
-Faturalar
-İhitayçlar(Yemek, temizlik vb...)

Hocam bana 100 lira felan kalıyor ekten :)

yok hocam sana yazsamda seninle alakası olmayan bir genellemeydi :) yani ne ücret istediğini bilmediğim için senin üzerinden konuşamam.

şimdi bunları bizde biliyoruz elbette.
hesap yapalım; (harcamaları çoğaltarak yazacağım.)
5000tl istediniz adamdan;
makale kralı 5tl desek 5tane yazdırsak 25tl
babalar gibi 4-5 siteden backlink tanıtım yazısı falan desen bunada hadi 500 tl diyorum.
eder 525tl...
1000tl de paravana ıvıra zıvıra harcasa 1525tl eder. 2000tl diyelim bunada düzleyelim.(içine kira ve faturalarıda katıp düzledim. her müşteriden ayrı fatura ve kiraparası çıkarmaya çalışmak farklı bir husus.)
yani seoda hiç kimse boşuna ben farklı bişeyler yapıyorum falan demesin. en fazla kendi makale tekniği vardır onu yapar.
kalan 3000tl yide ortak var de böl ikiye 1500tl.
e kusura bakmasınlar ama biraz ekmek parasını aşıyor olay.
yani hangi seocuya iş versen raporunda aynı şeyler var nedense.
şu kadar paravan açıldı içerik girildi,
falanca yerden backlink aldım tanıtım yazısı aldım,
içerik girerken şu şekilde gir.

hocam başka ne yaptın diye soruyorsun gerisi bana özel diyor. o zaman bu rapormu oluyor? hayır.
ayrıca bana özel dediği bişeyde yok. sadece farkım var demek için uydurdukları bir kelime. tek fark alınan backlinklerin yazıların kaliteleri, yayınlandığı yerlerin kalitesi.

Ek Olarak:

Miraç adlı üyeden alıntı

Arkadaşın belirtmek istediği ekmek kapısıdır. Türkçede buna lafın gelişi diyoruz :)

Hayırlısı.

Ek Olarak:

Miraç adlı üyeden alıntı

Biz burada bir konu hakkında tartışıyoruz, siz konu altına reklam atıyorsunuz.

Hayırlısı.

• Üyelik 16.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 165
  • Beğeniler 4 / 30
  • Ticaret 25, (%100)

internetleilgili adlı üyeden alıntı

yok hocam sana yazsamda seninle alakası olmayan bir genellemeydi :) yani ne ücret istediğini bilmediğim için senin üzerinden konuşamam.

babalar gibi 4-5 siteden backlink tanıtım yazısı falan desen bunada hadi 500 tl diyorum.
eder 525tl...
1000tl de paravana ıvıra zıvıra harcasa 1525tl eder. 2000tl diyelim bunada düzleyelim.(içine kira ve faturalarıda katıp düzledim. her müşteriden ayrı fatura ve kiraparası çıkarmaya çalışmak farklı bir husus.)
yani seoda hiç kimse boşuna ben farklı bişeyler yapıyorum falan demesin. en fazla kendi makale tekniği vardır onu yapar.

hocam başka ne yaptın diye soruyorsun gerisi bana özel diyor. o zaman bu rapormu oluyor? hayır.
ayrıca bana özel dediği bişeyde yok. sadece farkım var demek için uydurdukları bir kelime. tek fark alınan backlinklerin yazıların kaliteleri, yayınlandığı yerlerin kalitesi.

Ek Olarak:

Hayırlısı.

Komik :o

• Üyelik 08.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 304
  • Beğeniler 199 / 89
  • Ticaret 19, (%84)

internetleilgili adlı üyeden alıntı

eder 525tl...

Ek Olarak:

Hayırlısı.

Ek Olarak:

Hayırlısı.

Bizim her işten 5.000 TL kazandığımıza dair bir kanıtınız var mı? -Yok...

İsterseniz konumuza gidip referanslara ÖM atarak fiyat sorabilirsiniz.... (Benim de bir sözüm vardır kokids.org'a girerek görebilirsin... '' Hiçbir seo çalışması MİLYAR tutmaz'' bence bu yeterlidir...

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al