wmaraci reklam
lidertakipci

MyResellerHome

3 Mesajlar 715 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Roots Roots WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Yazılım Geliştiricisi
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 68
  • Beğeniler 4 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Sizce myresellerhome iyi bir firma mı yani $5'a herşey sınırsız bir içerik vermek veya böyle birşeyin doğru mı ? sizden bir kaç bilgi istiyorum myresellerhome kullanan varmı aranızda?

SITE: www.myresellerhome.com

/FullStackDeveloper
wmaraci
reklam

cihaneken cihaneken Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Elektrik Teknisyeni
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 3510
  • Beğeniler 488 / 1190
  • Ticaret 1, (%100)
tanıtım amaçlı belki çok şeyden feragat edip sınırsız yapmış olabilirler(emin olun hiç birşey sınırsız değildir sadece yüksek sınırdadır. *****'in adil kullanım kotası gibi düşüne bilirsiniz sınırsız 100 GB :D ) neyse. firmayla iletişime geçip işlemci limitinizi öğrenin bu tür firmaların genelde işlemci limitleri sıkıntılı. Hiçbir konuda geçmez fakat iki gün sonra script'inizde bir problem olurda zorlarsa server'ı anında siteniz kapanır ve sitenize girdiğinizde "İşlemci limitini aştığınız için geçici olarak durduruldu" gibisinden mesaj almanız sizi hiç şaşırtmasın.
Ayrıca çok fazla sınırları zorlamayacaksanız başlangıç olarak Hostinger Platformu'nu deneye blirsiniz ücretsiz ve
2Gb alan
100GB Bant genişliği
Sınırsız domain
2 adet MySql
2 adet E-posta (e-posta paneliyle birlikte)
2 adet alt alanadı

Roots Roots WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Yazılım Geliştiricisi
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 68
  • Beğeniler 4 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

cihaneken adlı üyeden alıntı

tanıtım amaçlı belki çok şeyden feragat edip sınırsız yapmış olabilirler(emin olun hiç birşey sınırsız değildir sadece yüksek sınırdadır. *****'in adil kullanım kotası gibi düşüne bilirsiniz sınırsız 100 GB :D ) neyse. firmayla iletişime geçip işlemci limitinizi öğrenin bu tür firmaların genelde işlemci limitleri sıkıntılı. Hiçbir konuda geçmez fakat iki gün sonra script'inizde bir problem olurda zorlarsa server'ı anında siteniz kapanır ve sitenize girdiğinizde "İşlemci limitini aştığınız için geçici olarak durduruldu" gibisinden mesaj almanız sizi hiç şaşırtmasın.
Ayrıca çok fazla sınırları zorlamayacaksanız başlangıç olarak Hostinger Platformu'nu deneye blirsiniz ücretsiz ve
2Gb alan
100GB Bant genişliği
Sınırsız domain
2 adet MySql
2 adet E-posta (e-posta paneliyle birlikte)
2 adet alt alanadı

Ben sınırsızlık açısından demiyorum birazda fiyat konusundan böyleyim. Bilmiyorum hani ne kadar iyide kafamı kurcalıyor yinede..

/FullStackDeveloper
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al