wmaraci reklam
lidertakipci

7.300 TL ile neler yapılabilir?

47 Mesajlar 5.409 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

amatoryus amatoryus WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek müzisyen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** G**
  • Mesajlar 1531
  • Beğeniler 253 / 293
  • Ticaret 1, (%0)

KDOGAN adlı üyeden alıntı

Ahahhahahha :D haklısınız hocam fakat ben olsaydım şöyle yapardım. Birlikte hesaplayalım.

1- 3300 liraya 1650 adet 200 kelime makale yazdırılır. Geriye kalır 4000 lira.

2- Makalelerin birazı paylaşıldıktan sonra 5 adet sağlam siteden link alınır. Sağlam linkler 3 aylık 150 tl oluyor en fazla. 5 tanesi 750 lira eder. Bu linklerin uçuş etkisi yarattığına şahit oldum, heleki sektörel sitelerde... Geriye 3250 lira kalır.

3- 3250 liradan 750 daha çıkaralım, 3 ay sonraki link parası hazırda kalsın. 2500 lira kalır.

4- 2500 lira demek 250 adet kaliteli siteden tanıtım yazısı almak demektir. Bu zamana kadar siteye 1000 yazı girmiş olsa arkadaş, her tanıtımda 3 link çıkışı olsa , 750 adet yazısına sağlam sitelerden link çıkışı almış olur. Kalan 250 yazı ana sayfaya ve alt sayfalara alınan linklerin etkisiyle uçuşa geçer zaten, heleki domain sektörelse.

5- Bütün bu çalışma aylara yayılıp yapıldıktan sonra sitenin aldığı tekil hit 50k yı bulur. 50x,1,5= 75tl günlük ortalama en az Adsense'den bunu alır arkadaş. Bu da aylık 2250 lira para eder.

Buraya kadar yazdıklarımın hepsi 6 aylık bir süreçti. Şimdi diğer 6 aylık sürece bakalım.

6- 2250 lira ay sonu alındıktan sonra 1500 lirası hazırda bekletilir, 750 lirası kullanılabilir. Bu 6 ayın link parası artık hazırda bekliyor.

7- 6x2250= 13500 lira. 6 ay sonunda biriken bu para ile arkadaş dilediği kadar makale yazdırabilir, sitenin SEO yapısını kat kat güçlendirebilir.

8- 2 adet makale yazarıyla 6 ayın sonunda aylık 5bin lira para kazanmaya başlar. Siteye girdiği yazılar güncel yazılar olmazsa hayatı kurtulur.

10 BİN İÇERİĞİNİZİN VE AŞIRI GÜÇLÜ SEO YAPISI OLAN BİR SİTENİZİN OLDUĞUNU DÜŞÜNÜN?

Şahin parasına bu sektörde çok güzel şeyler yapılıyor kardeşim :D Yeterki elindeki sermayeyi kullanmayı bilsin. Tecrübe de çok önemli tabi. 13 yaşımdan beri falan internet sitesi açıyorum tecrübe edine edine daha yeni yeni profesyonelliğe yaklaştım. Dile kolay 7 yıl.

bu işler öyle anlatıldığı gibi kolay yürümüyor malesef arkadaşım

wmaraci
reklam

KDOGAN KDOGAN Burada 13 Yıl Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** D**
  • Mesajlar 1901
  • Beğeniler 837 / 757
  • Ticaret 131, (%99)

amatoryus adlı üyeden alıntı

bu işler öyle anlatıldığı gibi kolay yürümüyor malesef arkadaşım

Kolay yürüdüğünü idda etmedim hocam, 1 yıllık bir süreçten bahsettim bunları yazarken. 1 yıllık bir süreçte kolay yürümediğinin kanıtı zaten.

Ayrıca eğer bu 1 yıllık süreçte bu dediklerimin olmayacağına heleki 7300 liraya olmayacağına inanmıyorsanız bu sizin bileceğiniz iş tabi :)

Bunu yapanlar, yaparken şahit olduklarım var.

Hadi iyi forumlar, iyi çalışmalar...

cagri cagri Bu kez olacak! Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Oyuncu
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ç** A**
  • Mesajlar 801
  • Beğeniler 300 / 291
  • Ticaret 39, (%100)
Ben mi yanlış anladım yoksa herkes basit görünen ama içine girildiğinde sinirden kafayı yedirtecek sektörler mi önermiş?
Bipixel Economist

kişi bu mesajı beğendi.

Balerin Balerin Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 368
  • Beğeniler 26 / 50
  • Ticaret 11, (%100)

KDOGAN adlı üyeden alıntı

Yav bu köpek cinsi harbiden çok tatlı oluyor ama sandığınız gibi ucuz değil. Bildiğim kadarıyla bunlar BOO oluyor.

BOO'ya sadece benzeyen bir köpeğe 7000 liraya kadar para istendiğini duymuştum bir aralar :D

Bu türün asıl ismi chow chow yani çin aslanı sahibindende ücretsiz görünce golden yavrumun yanına almak istedim bi bayan 2000 tl istedi bende telefonu yüzüne kapatmak zorunda kaldım ama yolda bunu yürütmeye bırakmıyorlar herkez seviyor :D
KDOGAN

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

AhmetTUTAK AhmetTUTAK WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Reklam
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 504
  • Beğeniler 189 / 80
  • Ticaret 40, (%100)
hocam adanalımısın galiba? www.mercanhaber.net dünya geneli haber sitesi ama özellikle adana haberleri daha fazla yogunluk var sitede bence haber işine gire bilirsin sabır işi ama reklamlarda çok güzel para var. adana titlelerini yakaladığın zaman çok güzel paralar dönüyor istersen bana ulaş

haber58 haber58 Doğruluk dost kapısı Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Bitlis
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 1772
  • Beğeniler 424 / 491
  • Ticaret 47, (%100)
Ben parana sahip çık derim.

NETFLIX GURUBUMUZA HEMEN ORTAK OLMAK İÇİN TIKLAYIN

anonymated anonymated Webnoloji.net Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Teknoloji ve Psikoloji
  • Konum Niğde
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 2005
  • Beğeniler 1489 / 657
  • Ticaret 15, (%100)

haber58 adlı üyeden alıntı

Ben parana sahip çık derim.

Hocam adam 1 yılda harcamıştır zaten :D
afd

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al