wmaraci reklam

Köpek Giren Eve Melek Girmez ?

49 Mesajlar 5.129 Okunma
wmaraci reklam

gncmagazin gncmagazin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Satış danışmanı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 185
  • Beğeniler 62 / 41
  • Ticaret 5, (%100)
evde kopek beslenmez kardesım kım dedıyse dogru demıs evde kopek beslenır dıyen hoca sahtekardır.

wmaraci
reklam

Umitunal Umitunal Webfaresi.net Kullanıcı
  • Üyelik 06.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek webfaresi.net r00tadmin
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad Ü** Ü**
  • Mesajlar 997
  • Beğeniler 379 / 378
  • Ticaret 27, (%93)

GokhanGok adlı üyeden alıntı

Din sevgi üzerine kurulmuş olsaydı şayet din adı altında kadınlara verilen cezalar ve bunun gibi bir ton mevzu olmazdı ki madem 5 vakit namaz kılıyorsun ne demek ıstedıgımı anlamışsındır. Onun dışın da senın bahsettıgın kopeklerın yaptığı olayı kediler de yapıyor. Ve onlar da her yerini yalıyor daha sonra dönüp sana geliyor. Ben zaten köpeklerin sağlık acısından ıyı olmadığını bu yuzden evde beslemenın saglık durumları goz onunde bulununacağından uygun olmadıgını soyledım. onun dışın da ıster evde ıster kapı onunde besle melekle alakası yok kardeşim. Sen evınde köpek olmadığı halde zannedıyor musun ki evinin her köşesinin cok ıyı temız bır durumda olduğunu. Melek senın kalbının temızlığıne fesat olmayışına gelir kardeşim

arkadaşım kadınlara verilen cezaları aynısı erkeklerede veriliyor ama sen okurken baya eksik okumuşsun mevzular herzaman olacak kardeşim çünkü OKuyan az konuşan ÇOK KARDEŞİM dahada cevap veremyeceğim Allah'a emanetsiniz

Webfaresi.net Beklerim

YKaraaslan YKaraaslan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 150
  • Beğeniler 15 / 20
  • Ticaret 3, (%100)
Dediğim gibi bu kadar güvenilir hadis kitaplarını takmıyorsanız sizin bileceğiniz iş.Günahı sizin boynunuza.

Elbetteki Peygamber Efendimiz hayvanlara merhamet ediyordu.Ancak siz Peygamber efendimizin veya herhangi bir sahabenin evinde köpek beslediğini duydunuzmu?

Balerin Balerin Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 368
  • Beğeniler 26 / 50
  • Ticaret 11, (%100)

gncmagazin adlı üyeden alıntı

evde kopek beslenmez kardesım kım dedıyse dogru demıs evde kopek beslenır dıyen hoca sahtekardır.

Bu adam türkiyede en öncü hoca bildigim; http://www.youtube.com/watch?v=nrfnaGqnQl4

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 07.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Satış danışmanı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 185
  • Beğeniler 62 / 41
  • Ticaret 5, (%100)

bu adam mı hoca :) daha bı hadısı arapça-türkçe aktaramayan onceden calısıp televızyona cıkan adam dan hayırmı gelır
internetleilgili

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 17.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 150
  • Beğeniler 15 / 20
  • Ticaret 3, (%100)

Evde beslemene dair hiçbir şey söylemedi.Bahçede besleyebilirsin dedi.Ayrıca kusur arıyan bazı insanların ağzına yem vermemek için öyle konuşuyor.Köpeğin asla beslenmemesi gerektiğini söylemesi gerekiyor.Zaten bu adama değil hadis kitaplarına bakmak daha doğrudur.

fubia fubia Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad K** Ç**
  • Mesajlar 209
  • Beğeniler 15 / 56
  • Ticaret 4, (%100)

GokhanGok adlı üyeden alıntı

Din sevgi üzerine kurulmuş olsaydı şayet din adı altında kadınlara verilen cezalar ve bunun gibi bir ton mevzu olmazdı ki madem 5 vakit namaz kılıyorsun ne demek ıstedıgımı anlamışsındır. Onun dışın da senın bahsettıgın kopeklerın yaptığı olayı kediler de yapıyor. Ve onlar da her yerini yalıyor daha sonra dönüp sana geliyor. Ben zaten köpeklerin sağlık acısından ıyı olmadığını bu yuzden evde beslemenın saglık durumları goz onunde bulununacağından uygun olmadıgını soyledım. onun dışın da ıster evde ıster kapı onunde besle melekle alakası yok kardeşim. Sen evınde köpek olmadığı halde zannedıyor musun ki evinin her köşesinin cok ıyı temız bır durumda olduğunu. Melek senın kalbının temızlığıne fesat olmayışına gelir kardeşim

Çok yanlış düşünüyorsunuz. Din sevgi üzerine kurulmuştur. Asıl kötü olanlar bizim adet töre dediğimiz şeyler yüzünden insanlara kötülük yapanlardır. Benim askerdeki arkadaşım garip garip inançlara inanıyordu, merdivene değilmez, çay içerken dudak deymez gibi. Neden diye sorunca da bizim köyün şeyhi böyle diyor dedi. Hadislerde de geçiyor demişti. Bende hadis nedir diye sordum oda hadis kuranda geçen sözler demek dedi. Bu zihniyet olduktan sonra bırak dini insanlığı bunlara öğretmek çok zordur.

Genel olarak söylenen öyle yapma bu olur, şöyle yapma günah gibi varsayımlar tamamen din dışıdır. Neyin günah neyin sevap olduğu bir tek Allah bilir.

Not: Dindar olarak değil felsefi açıdan bunu yazıyorum.

Saygılar.

luxfm luxfm WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ziraat Katılım I.T
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 1460
  • Beğeniler 372 / 371
  • Ticaret 9, (%100)

bu adam mı hoca :) daha bı hadısı arapça-türkçe aktaramayan onceden calısıp televızyona cıkan adam dan hayırmı gelır

YKaraaslan adlı üyeden alıntı

Evde beslemene dair hiçbir şey söylemedi.Bahçede besleyebilirsin dedi.Ayrıca kusur arıyan bazı insanların ağzına yem vermemek için öyle konuşuyor.Köpeğin asla beslenmemesi gerektiğini söylemesi gerekiyor.Zaten bu adama değil hadis kitaplarına bakmak daha doğrudur.

ne kadar bencil konuşuyorsunuz yada tanımadıgınız bir insan hakkında yorum yapıyorsunuz şimdi sizin bu yaptıgınız mı doğru

bu dünyada gereksiz tek şey varsa oda insanlar dünyayı kötü bir yer yapanda biziz hayvanlara canlılara insanlara zülm edende biziz sen besle kardeşim bırak diyen ne derse desin dinimiz sevgi höşğörü iyilik dini yaptıgın kötü birşey değil günah hiç değil böyle bir konu hakkındada bu kadar saçma yorumlar yapanlar düşünsün yukarda Allah var...

• Üyelik 17.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 150
  • Beğeniler 15 / 20
  • Ticaret 3, (%100)

luxfm adlı üyeden alıntı

ne kadar bencil konuşuyorsunuz yada tanımadıgınız bir insan hakkında yorum yapıyorsunuz şimdi sizin bu yaptıgınız mı doğru

bu dünyada gereksiz tek şey varsa oda insanlar dünyayı kötü bir yer yapanda biziz hayvanlara canlılara insanlara zülm edende biziz sen besle kardeşim bırak diyen ne derse desin dinimiz sevgi höşğörü iyilik dini yaptıgın kötü birşey değil günah hiç değil böyle bir konu hakkındada bu kadar saçma yorumlar yapanlar düşünsün yukarda Allah var...

Dinimizin söylediği şey köpeklere,kedilere vb. bakacağınıza gidin aç karnına yaşayan müslüman kardeşlerinizin karnını doyurun .Ayrıca ben hadis kitaplarından alıntı yaparak cevap verdim.Yorum katmadım.

Hadisi peygamber efendimiz söylediyse dinimizde bunu söylüyor demektir.O zaman uzatmaya gerek yok.

• Üyelik 07.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Satış danışmanı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 185
  • Beğeniler 62 / 41
  • Ticaret 5, (%100)

luxfm adlı üyeden alıntı

bu adamla 3 sene bırlıkte gecırdım su an bılıp bılmeden konusan bırı varsa oda sensın aılesındekı herkeste jip var tv ye cıkıp peygamber efendımız soyle fakır boyle fakırdı bı tane yatagı bır masası vardı deyıp tv den mılyarlarca lira alıp lüks yaşayan bı adamdan bahsedıyoruz madem fakırlık guzel onurlu ve cennetlık bısey kendısı de boyle yasasın tv de dedıklerıyle ters orantıda yasayan bır adam.

hayvana zulm et dıyen yok besleme dıyende yok evının bahcesı varsa yada terasın beslersın bu kadar basit ama din bunu hane içinde yasaklamıstır denemesıde bedava.

Herseyı sacma bulacagına arasıtırıp okuyup ogren bısey bılmıyosun gecmıs bıde bana cvp yazıyosun..
internetleilgili

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al