lostyazilim

Mobil Uyumlu Kuyumcu Teması

7 Mesajlar 1.523 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

webbil webbil WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / K
  • Meslek Seramik Teknikeri
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 344
  • Beğeniler 223 / 144
  • Ticaret 4, (%100)
Arkadaşlar Opencart son sürüm olan 2.1.0.1. Default üzerine yaptığım Kuyumcu temam satılıktır. Temayı satın almak isteyenler konudan ya da pm ile bana ulaşabilir. Tema da değişiklikler daha sürecektir. Farklı tema istekleriniz için aşağıda ki iletişim adresinden ulaşabilirsiniz. Tema özgündür.
Default üzerine SIFIRDAN KODLANARAK TEMA yapılmıştır.

opencart mobil uyumlu kuyumcu teması / responsive uyumlu kuyumcu teması [COLOR="DarkOrange"]DEMO[/COLOR]

-----------------------------------------------------------------------------------------------

İletişim Bilgileri:

Whatsapp/GSM: 0 534 962 29 30
E-posta: iletisim@bilgictasarim.com

wmaraci
reklam

Kiroglumarket Kiroglumarket Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Esnaf
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 1681
  • Beğeniler 631 / 817
  • Ticaret 1, (%100)
siteye ulaşılmıyor yapım aşamasında sayfası var. nacizane görüşlerimi sunmak isterdim
webbil BCanKARA

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 22.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / K
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 344
  • Beğeniler 223 / 144
  • Ticaret 4, (%100)
#Kiroglumarket hocam mutlaka görüşlerinizi almak isterim. Ben sizden öğreniyorum bu Opencart' ı. Temalarımı sizden öğrendiğim kod bilgileri ile sayenizde yapıyorum.. Görüşleriniz bu yüzden benim için çok önemlidir. Konuma yazmanız bana gurur verdi..Teşekkür ederim. Yapım aşamasında olmasının sebebi temama ek modüller ekledim bir kaç tane hemde.. En son eklediğim modül sanırım kodlarla çakıştı ve site bozuldu.. Ben modül dosyalarını dizin dizin temizledim ama içime silmedi mutlaka bir hasar kalmıştır diye komple sildim siteyi... Akşama yeni mqysl alıp temiz temiz opencartı kurucam ki ileride sorun olmasın ... Tekrar aktif ettiğimde mutlaka görüşlerinizi bekliyorum hocam ...
Kiroglumarket

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 06.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Esnaf
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 1681
  • Beğeniler 631 / 817
  • Ticaret 1, (%100)
webbil
ricaederim asıl ben memnun olurum. en kısa sürede aktif etmeniz dileğiyle esenkalın
webbil noonweb

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 22.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / K
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 344
  • Beğeniler 223 / 144
  • Ticaret 4, (%100)

Kiroglumarket adlı üyeden alıntı

siteye ulaşılmıyor yapım aşamasında sayfası var. nacizane görüşlerimi sunmak isterdim

Hocam başladım yüklemeye. Müsait olduğunuzda incelersiniz.

• Üyelik 06.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Esnaf
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 1681
  • Beğeniler 631 / 817
  • Ticaret 1, (%100)
webbil

sitenizi özellikle mobile cihazımdan test ettim . Gördüğüm bazı eksiklikleri şöyle sıralamak isterim

1-) Sistemde bulunan üst kategori menüsü responsive sistemde ya kategori olmadığından yada yapılan değişimden ötürümü telefonda olduğundan anlayamadım kategori açılmamaktadır.

2-) Üründetayda breadcrumbs yolu kısa tutulmuş sanırım biraz daha uzun olsa örnek olarak ana sayfa ->kategori-> üründetay gibi. Daha hoş durur ve kişi istediği katetgoriye mobildende daha hızlı erişir.

3-) Sistemle birlikte gelen breadcrumbs hiyerarşisini istersen değiştirmeni öneririm çünkü ürün baya uzun olduğunda etiket kısmında bozukluk yapmaktadır. Bunun için şu örneği sana öneririrm.

4-) Siten kuyumcu teması olduğundan birazdaha cazip görülmeli fikrindeyim buna istinaden demek istediğim üründeki buton görünümleri küt yapıdan biraz daha esnek olarak değişim yapmışsın ama buradaki örnek eklenirse daha cazip gözükür fikrindeyim.

Son olarakta sitenin genel yapısı bozulmadan css ile görselliştirilmesi ve optimizeli bir şekilde değişimlerinin yapılması markalaşma yolunda önünü açacaktır. İyi çalışmalar helalinden en güzel nasipli rızıklar dilerim
webbil

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 22.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / K
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 344
  • Beğeniler 223 / 144
  • Ticaret 4, (%100)
Amin. Hepimize helalinden rızıkların olmasını, hayırlı bereketli olmasını dilerim. Dediklerinizi uygulamaya çalışacağım.
Butonları bende beğendim. Renklerini siteye uygun olarak eklemeye çalışıcağım. Sizin siteniz de ki Opencart 2.x Breadcrumbs Farklı Css Tasarım Makalesinden yararlanarak temayı daha güzel yapmaya çalışıcağım. Kiroglumarket Hocam siz cepden baktım deyince bende cepden baktım ve evet kategoriler açılmıyor. Neden acaba? Menuye arkaplan koydum boyut farkı oldu ondan herhalde ... Onuda çözebilirsem çözeyim...
Beni geliştirecek bu güzel öğütleriniz için çok teşekkür ederim...

Ek Olarak:

Kiroglumarket adlı üyeden alıntı

webbil

sitenizi özellikle mobile cihazımdan test ettim . Gördüğüm bazı eksiklikleri şöyle sıralamak isterim

1-) Sistemde bulunan üst kategori menüsü responsive sistemde ya kategori olmadığından yada yapılan değişimden ötürümü telefonda olduğundan anlayamadım kategori açılmamaktadır.

2-) Üründetayda breadcrumbs yolu kısa tutulmuş sanırım biraz daha uzun olsa örnek olarak ana sayfa ->kategori-> üründetay gibi. Daha hoş durur ve kişi istediği katetgoriye mobildende daha hızlı erişir.

3-) Sistemle birlikte gelen breadcrumbs hiyerarşisini istersen değiştirmeni öneririm çünkü ürün baya uzun olduğunda etiket kısmında bozukluk yapmaktadır. Bunun için şu örneği sana öneririrm.

4-) Siten kuyumcu teması olduğundan birazdaha cazip görülmeli fikrindeyim buna istinaden demek istediğim üründeki buton görünümleri küt yapıdan biraz daha esnek olarak değişim yapmışsın ama buradaki örnek eklenirse daha cazip gözükür fikrindeyim.

Son olarakta sitenin genel yapısı bozulmadan css ile görselliştirilmesi ve optimizeli bir şekilde değişimlerinin yapılması markalaşma yolunda önünü açacaktır. İyi çalışmalar helalinden en güzel nasipli rızıklar dilerim

Kiroglumarket hocam görüşleriniz için tekrar teşekkür ederim..Yazdığınız şeylerin 2.' sini yapamadım. 1. sorunu çözdüm kod çakışması varmış fazlalık kodları kaldırdım sorun çözüldü. Fakat çok istememe rağmen 2. şıkta ki siteniz de ki Opencart 2.x Breadcrumbs Farklı Css Tasarım Makalesi başaramadım yapmaya.
Ve 3. cü maddede ki butonları eklemeyi de başaramadım. HTML' de ki kodları Opencart' ta home.tpl ye koydum bir yerine paste ettim, CSS deki kodları ise styleess.css dosyasında eski buton kodlarrını kaldırıpmı koyucam yoksa onları silmedenmi o kodları koyucam işin içinden çıkamadım... Eski buton kodlarını kaldırdım yerine o kodları koydum site bozuldu.. Ben de düz kendi bildiğim yöntemle css ye girip temamı yaptım ... Ama o butonları koymak hayalim nasıl yapıcağım onları?... Yardımlarınız için tekrar teşekkür ederim.
Kiroglumarket

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al