wmaraci reklam

Projeme Barındırma Sponsoru Arıyorum

16 Mesajlar 2.076 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

webisyo webisyo Merhaba, ben Ali :) Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Bilgisayar
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 851
  • Beğeniler 801 / 328
  • Ticaret 16, (%100)
Arkadaşlar herkese merhabalar. Bu konumdan önce yine aynı projem için alan adı ve ssl sponsoru arıyorum diye konu açmıştım. Çok şükür projemin yıllık alan adı yenilemesi ve ssl yenilemesini yapacak sponsoru buldum.

Şimdide projemin yıllık hosting yani barındırma ücretini karşılayacak sponsor arıyorum. Şuan zaten Natro da aktif hostingim var ve orada barınmaya devam edeceğim. Sponsordan istediğim yıllık hosting ücreti olan 90Tl yi karşılaması.

Bunun karşılığında sponsorun 250*250 boyutunda bir banner ı sitenin en fazla görünen bir yerine sponsor linkiyle beraber eklenecek ve sponsorluk devam ettiği sürece orada barındırma sponsoru olarak kalacaktır.

Yani özetle istediğim Adam Eksik ( halı saha oyuncu bulma sitesi ) projem için sponsor bana yıllık 90tl iletecek ve bende sponsoru projemde göstereceğim.

Projemde şuan 1240+ üye kayıtlı ve her geçen gün büyümeye devam ediyor. Bu nedenle sponsor olacak kişinin de günlük yalnızca 0,25 kuruşa denk gelen bir yıllık ücretle güzel bir reklamı olacak. İlgilenenlerden dönüş bekliyorum. Görüşmek üzere.

Kriptoparaci

kişi bu mesajı beğendi.

Adameksik.com | Halı Saha Oyuncu Bulma Sitesi.
wmaraci
reklam

Kriptoparaci Kriptoparaci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Kalite Kontrol
  • Konum Batman
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 101
  • Beğeniler 21 / 28
  • Ticaret 0, (%0)
Ben isterseniz host açar isterseniz reselelrimde barındırırım ama iki hafta sonra nakit çıkabilirim nakit akışım özel. Bir sebepten kapalı 10 günlüğüne
webisyo

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 18.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Kalite Kontrol
  • Konum Batman
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 101
  • Beğeniler 21 / 28
  • Ticaret 0, (%0)
Ek olarak proje tutarsa proje süresi boyunca da devam edebilirim nakit. Yada sağlayıcılığa bide ssl FREE var zaten keşke zahmet etmeseydiniz aramaya bulmaya
webisyo

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 16.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Bilgisayar
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 851
  • Beğeniler 801 / 328
  • Ticaret 16, (%100)

Kriptoparaci adlı üyeden alıntı

Ben isterseniz host açar isterseniz reselelrimde barındırırım ama iki hafta sonra nakit çıkabilirim nakit akışım özel. Bir sebepten kapalı 10 günlüğüne

Hocam öncelikle dönüşünüz için teşekkür ederim. Belirttiğim gibi yıllardır Natro kullanıyorum ve bu nedenle oradan devam etmek istiyorum. O yüzden siz bana yıllık 90 lira ücret iletebilirseniz yeterlidir.

Projeme çok güveniyorum ve önümüzdeki günlerde reklam çalışmalarıyla kısa sürede çok daha fazla üyeye ulaşmış olacağımızı düşünüyorum. Bu nedenle ücretsiz ssl veya farklı şekilde almak, kullanmak istemedim. Son olarak proje şuan zaten tuttu gibi bir şey hocam. Ancak belirttiğim gibi daha fazla kişiye duyurmak için reklam yapmalıyız ve önümüzdeki günlerde sıkı şekilde pek çok yöntemle reklamlar yapmaya başlayacağım.

Son olarak 10 gün içinde başka sponsor talebi çıkmazsa size isterseniz geri dönüş yapabilirim ? Zaten hostingimin yenileme süresine daha 1 ay var. Bir de proje ne duruma gelirse gelsin, yani bundan 3-5 ay sonra binlerce üye daha artmış olsun fark etmez, siz devam etmek istediğiniz sürece yıllık sadece hosting ücretini karşılarsanız yeterlidir.
Kriptoparaci

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 18.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Kalite Kontrol
  • Konum Batman
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 101
  • Beğeniler 21 / 28
  • Ticaret 0, (%0)
O iş bende ne yazıkki hesaplarımı size anlatabileceğim fakat buradan yayınlayamayacağım bir sebepten kullanamıyorum 10 gün sonra 90 TL yada ya başka bile lazım olursa haber edin kafi
webisyo

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 16.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Bilgisayar
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 851
  • Beğeniler 801 / 328
  • Ticaret 16, (%100)
Kriptoparaci tamamdır hocam anlaştık. Dediğim gibi 10 gün içinde başka sponsor çıkmazsa size geri dönüş sağlarım. Görüşmek üzere, iyi günler dilerim.
Kriptoparaci

kişi bu mesajı beğendi.

SerkanDemirrr SerkanDemirrr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Sosyal Medya Danışmanı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 63
  • Beğeniler 14 / 15
  • Ticaret 10, (%100)
pazartesi gunu sponsor olabilirim. eger siteyi ve anlik online kisisi sayisini paylasabilirseniz.
webisyo

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 16.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Bilgisayar
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 851
  • Beğeniler 801 / 328
  • Ticaret 16, (%100)
bayimedya p.m iletildi.

coder1481 coder1481 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek web master
  • Konum Bolu
  • Ad Soyad R** A**
  • Mesajlar 204
  • Beğeniler 6 / 20
  • Ticaret 0, (%0)
reselelrımden host acabılrım tam yedegınızı alıp atabılrıısnız dılerenız omden detaylı bılgı ıletınız

mobillike.com

• Üyelik 16.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Bilgisayar
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 851
  • Beğeniler 801 / 328
  • Ticaret 16, (%100)
coder1481 hocam öncelikle teşekkür ederim ancak konuda bahsettiğim gibi Natro dan memnunum bu nedenle sponsordan yalnızca yıllık 90tl ücret beklentim var.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al