wmaraci reklam
lidertakipci

Sağlık Projeme Ortak Arıyorum

43 Mesajlar 4.748 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

newyorker newyorker Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek turizm
  • Konum ABD
  • Ad Soyad G** E**
  • Mesajlar 402
  • Beğeniler 15 / 107
  • Ticaret 11, (%73)
Ermaneray Oneriniz icin tesekkurler hocam saglik konusunda her alana hitap edilecek ciddiyetle zaten
Mkurt kardesim tesekkurler iyi dileklerin icin :)

wmaraci
reklam

YazilimDahisi YazilimDahisi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazilim
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 129
  • Beğeniler 38 / 44
  • Ticaret 4, (%75)
İyi Dilekleriniz için Teşekkür ederiz.

Ek Olarak: Arkadaşlar sakın ama sakın @newyorker nickli Gökhan ELMA Amerikada yaşamakta olan kişiyle projenizi paylaşmayın.

Domainimi + Scriptimi + Facebook Sayfamı aldı.

İlk konuşmamızda 50 60 bin tl bütçem var dedi. Ortak olmak için karşılıklı güven acısından ben ona domaini gönderdim. Yazılımcısına sordu ne kadara yazarsın diye ki normalde 15 bin TLden aşağı kimse yazmaz bu sistemi. Karsılığında 3100 TL para gönderdi. Sistemin full yediğini aldı. Bugün kendisine artık reklamlara vs baslıyalım dedim. Sonrasında ise tabiki arkadaş facebook sayfasınıda çaldı ve şimdide beni tehdit ediyor paramı iade edeceksin diye. Soruyorum sana adam : En başta seninle konuşmamız böyle değildi ama zaten amacın belliymiş. SAKIN AMA SAKIN Bu şahışla alış veriş yapmayın. Projenizi ÇALDIRMAYIN.

yusufocak yusufocak ZeuXe Media Kullanıcı
  • Üyelik 18.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek ZeuXe Media
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad Y** O**
  • Mesajlar 267
  • Beğeniler 42 / 41
  • Ticaret 3, (%100)
Amerikalı kardeş utanmıyormusun emek hırsızlığı yapıyosun adam tüm zamanını emegiini o projeye harcamıs ve sen tek kalemde adamı safdısı bırakıyosun . yakışırmı delikanlı adama. Kardeş bi elini vicdanına koy en azından domaini iade et kardes rica ediyoruz

Khan Khan no pain no gain Kullanıcı
  • Üyelik 27.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 423
  • Beğeniler 271 / 173
  • Ticaret 53, (%100)
YazilimDahisi geçmiş olsun hocam üzüldüm. hocama bende ortak olmak istemiştim ama bazı sorunlardan dolayı olamamıştım. şimdi çok üzüldüm. hocam bi dahakiz kez arkadaşla oturup bi yemek yemeden 5-6 ay beraber vakit geçirmeden inanma kimseye güven olmaz bu dünya da. forumda şikayet konusu açabilirsin hocam. bi de mahkemeye verebilirsin arkadaşı.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 17.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazilim
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 129
  • Beğeniler 38 / 44
  • Ticaret 4, (%75)
Sıkıntı yok. Hiç birinden bir hayır gelmez ona. Adamın niyeti belliymis ama siz siz olun böyle adamların süslü sözlerine kanip inanmayin.
Khan

kişi bu mesajı beğendi.

indirimkuponu indirimkuponu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama Uzmanı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** O**
  • Mesajlar 108
  • Beğeniler 11 / 19
  • Ticaret 20, (%100)

YazilimDahisi adlı üyeden alıntı

İyi Dilekleriniz için Teşekkür ederiz.

Ek Olarak: Arkadaşlar sakın ama sakın @newyorker nickli Gökhan ELMA Amerikada yaşamakta olan kişiyle projenizi paylaşmayın.

Domainimi + Scriptimi + Facebook Sayfamı aldı.

İlk konuşmamızda 50 60 bin tl bütçem var dedi. Ortak olmak için karşılıklı güven acısından ben ona domaini gönderdim. Yazılımcısına sordu ne kadara yazarsın diye ki normalde 15 bin TLden aşağı kimse yazmaz bu sistemi. Karsılığında 3100 TL para gönderdi. Sistemin full yediğini aldı. Bugün kendisine artık reklamlara vs baslıyalım dedim. Sonrasında ise tabiki arkadaş facebook sayfasınıda çaldı ve şimdide beni tehdit ediyor paramı iade edeceksin diye. Soruyorum sana adam : En başta seninle konuşmamız böyle değildi ama zaten amacın belliymiş. SAKIN AMA SAKIN Bu şahışla alış veriş yapmayın. Projenizi ÇALDIRMAYIN.

Hocam nasıl oldu da domaini verdiniz? Adam hesabınıza para mı yatırdı? Ne yaptı size uluslararası geçerliliği olan bir belge mi imzalattı? Yazdılarınız cidden Türkiye'de olur cinsten. Siteniz gayet güzeldi sonra ne oldu da gidip domaini adama aktardınız scripti tamam dosyalara bakalım dedi kopyaladı da domain ve facebook sayfasını aktarmış olmanız özellikle ismi cismi belli olmayan bir kişiye çok ilgiç cidden. Geçmiş olsun!

• Üyelik 17.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazilim
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 129
  • Beğeniler 38 / 44
  • Ticaret 4, (%75)

indirimkuponu adlı üyeden alıntı

Hocam nasıl oldu da domaini verdiniz? Adam hesabınıza para mı yatırdı? Ne yaptı size uluslararası geçerliliği olan bir belge mi imzalattı? Yazdılarınız cidden Türkiye'de olur cinsten. Siteniz gayet güzeldi sonra ne oldu da gidip domaini adama aktardınız scripti tamam dosyalara bakalım dedi kopyaladı da domain ve facebook sayfasını aktarmış olmanız özellikle ismi cismi belli olmayan bir kişiye çok ilgiç cidden. Geçmiş olsun!

Daha açık bir dille anlatmam gerekirse. Bu şahıs bana ulaşarak maddi olarak gücünün olduğunu ve ortak olmak istediğini söyledi. Hali ile bazı güvenceler olması gerektiğini konuştuk. Ben ondan teminat olarak 3100 TL aldım ama öncesinde güvensin diye domaini onun hesabına aktardım. Sonrasında ise 1100 $ gönderdi 2 parca. ve sistemin yedeğini verdim. Herşey normaldi. Taki dün ben ne yapıyoruz diye sorduğumda tavırları ve konuşması değişmişti. En başta maddi olarak tüm imkanları sunacağını söyleyen adam, bu sefer şirketi kurmamı yoksa maddi yardım etmeyeceğini söyledi. Zaten maddi olarak kendisi yardım edecekti ki şirketi kuralım ama iste domain adamda sistemin yedeğini aldı. İşler değişti. Ama o sistemi benden başka kimse çalıştıramaz. Aklınca beni kandırmaya çalıştı ama rüyasında görür. Godaddy ye gerekli belgeleri gönderdim bugün yarın domain geri gelir. Facebook sayfasıda önemli değil. Asıl uzantı sayfası o değildi Allah'tan eski domainin uzantısıydı. Alsın tepe tepe kullansın.

yusufocak yusufocak ZeuXe Media Kullanıcı
  • Üyelik 18.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek ZeuXe Media
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad Y** O**
  • Mesajlar 267
  • Beğeniler 42 / 41
  • Ticaret 3, (%100)
İnşallah taşı sert kayaya vurmuştur . yani inşallah scripti çalıştıramaz ve domaini geri alırsınız.

• Üyelik 17.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazilim
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 129
  • Beğeniler 38 / 44
  • Ticaret 4, (%75)

yusufocak adlı üyeden alıntı

İnşallah taşı sert kayaya vurmuştur . yani inşallah scripti çalıştıramaz ve domaini geri alırsınız.

Scripti çalıştıramaz hocam. Domainide alamazsam sıkıntı yok. 15 günde yaptığımın daha iyisini yaparım :)

Khan Khan no pain no gain Kullanıcı
  • Üyelik 27.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 423
  • Beğeniler 271 / 173
  • Ticaret 53, (%100)
YazilimDahisi hocam eğer domain bulamazsanız benimle iletişime geçiniz. inş o şahıs da çalıştıramaz o sistemi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al