wmaraci reklam

yeni knight online server

14 Mesajlar 2.647 Okunma
wmaraci reklam

oguzziya oguzziya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek memur
  • Konum Ardahan
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
mayko sevenler bu serveri duydunuzmu tavsiye ederim üyesi az ama güzel server

Web Url: www.mayko.net
Game Client Download: http://www.mayko.net/download

wmaraci
reklam

digidukkan digidukkan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Meslek
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1194
  • Beğeniler 1 / 269
  • Ticaret 5, (%100)
Az oyuncu ile oynamak isteyen neden pvp oynasın ki. Saçma.

32095 32095 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)

digi dükkan adlı üyeden alıntı

Az oyuncu ile oynamak isteyen neden pvp oynasın ki. Saçma.

onu bırak knight online niye oynasın çoğu oyuncu bıraktı, evet on numara ve efsaneydi fakat hiç gelişmedi oynayış aynı, grafikler aynı

• Üyelik 26.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Meslek
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1194
  • Beğeniler 1 / 269
  • Ticaret 5, (%100)

darkthepro adlı üyeden alıntı

onu bırak knight online niye oynasın çoğu oyuncu bıraktı, evet on numara ve efsaneydi fakat hiç gelişmedi oynayış aynı, grafikler aynı

Knight Online'dan anlayan veya bu işten para kazanan insanlar hala oynamaktadır. Ayrıca şuanda bile çok ciddi paralar dönmektedir. Çoğu oyuncu bıraktı ama bu bırakanlar, zaten artık oyuna katkısı olmayan kişilerdi. Bırakmaları yerinde oldu. Arada girer bakarım ve hala 15 20 bin TL civarında eşyası olan karakterler oyunda. Kısacası oyunun öldüğü yok. Aynı oynanış, aynı grafikler ile efsane devam ediyor.
senvedat

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)

Knight Online'dan anlayan veya bu işten para kazanan insanlar hala oynamaktadır. Ayrıca şuanda bile çok ciddi paralar dönmektedir. Çoğu oyuncu bıraktı ama bu bırakanlar, zaten artık oyuna katkısı olmayan kişilerdi. Bırakmaları yerinde oldu. Arada girer bakarım ve hala 15 20 bin TL civarında eşyası olan karakterler oyunda. Kısacası oyunun öldüğü yok. Aynı oynanış, aynı grafikler ile efsane devam ediyor.

öyle düşünmüyorum yurt dışında bu oran çok azaldı insanlar daha geniş oynayış daha iyi grafikler daha iyi atmosfer istiyor işte o yüzden KO şuan dünya zirvesinde değil çünkü nadir ülkelere servisi devam ediyor türkiye bunlardan biri insanlar server kurup para kazanma hayali ile giriyorlar çoğu zaman başarısız olup çıkanlar var metin 2 de dahil bir gelişim yok örneğin wow çok eski olmasına karşın hala çok oynanıyor nedeni ise sürekli yenileşme içinde olması oyuna yeni şeyler katılıyor yeni bir zevkli oynayış yeni içerikler knight piyasada düşüş yaşıyor dota , lol wargame gibi oyunlarda yükseliyor KO günümüzde oynayış ve oyuncu sırasında ilk 100 bile giremiyor ilk sıralar hep dota veya lol de bununda çok iyi bir sebebi var

• Üyelik 26.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Meslek
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1194
  • Beğeniler 1 / 269
  • Ticaret 5, (%100)

öyle düşünmüyorum yurt dışında bu oran çok azaldı insanlar daha geniş oynayış daha iyi grafikler daha iyi atmosfer istiyor işte o yüzden KO şuan dünya zirvesinde değil çünkü nadir ülkelere servisi devam ediyor türkiye bunlardan biri insanlar server kurup para kazanma hayali ile giriyorlar çoğu zaman başarısız olup çıkanlar var metin 2 de dahil bir gelişim yok örneğin wow çok eski olmasına karşın hala çok oynanıyor nedeni ise sürekli yenileşme içinde olması oyuna yeni şeyler katılıyor yeni bir zevkli oynayış yeni içerikler knight piyasada düşüş yaşıyor dota , lol wargame gibi oyunlarda yükseliyor KO günümüzde oynayış ve oyuncu sırasında ilk 100 bile giremiyor ilk sıralar hep dota veya lol de bununda çok iyi bir sebebi var

World of Warcraft için yenileşme dediniz ama son 5 ayda 3 milyon oyuncu kaybı yaşadı. 3 milyon, zaten toplamda 10 milyon oyuncusu bulunan WOW için çok ciddi bir rakam. Demek ki yenileşme çokta işe yaramıyor.

Bu arada, düşünceleriniz sizi yanlış bilgilendiriyor haberiniz olsun. Knight Online'ın yabancı oyuncu potansiyeli hemen hemen hiç olmadı. Hatta son senelerde, önceki senelere göre yabancı oyuncu sayısı çok daha fazla.

Ben yaklaşık 9 sene oynadım ve K2NETWORK yetkilileri ile bizzat tanıştım. Yani sürekli oyunun içindeydim. Her şeyi ilk elden deneyimledim.

• Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)

World of Warcraft için yenileşme dediniz ama son 5 ayda 3 milyon oyuncu kaybı yaşadı. 3 milyon, zaten toplamda 10 milyon oyuncusu bulunan WOW için çok ciddi bir rakam. Demek ki yenileşme çokta işe yaramıyor.

Bu arada, düşünceleriniz sizi yanlış bilgilendiriyor haberiniz olsun. Knight Online'ın yabancı oyuncu potansiyeli hemen hemen hiç olmadı. Hatta son senelerde, önceki senelere göre yabancı oyuncu sayısı çok daha fazla.

Ben yaklaşık 9 sene oynadım ve K2NETWORK yetkilileri ile bizzat tanıştım. Yani sürekli oyunun içindeydim. Her şeyi ilk elden deneyimledim.

wow için sorun bir rakam değil KO düşünsün dota ve lol yanında KO çürümeye yas tutmuş oyun parçasından ibaret

• Üyelik 26.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Meslek
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1194
  • Beğeniler 1 / 269
  • Ticaret 5, (%100)

wow için sorun bir rakam değil KO düşünsün dota ve lol yanında KO çürümeye yas tutmuş oyun parçasından ibaret

League of Legends konusunda haklısınız. Oyuncu profilinin genelini, ilkokul yaşlarındaki çocuklar oluşturuyor. Knight Online ise 25 yaş üzeri. En azından ben, oyun içerisinde çoluk çocuk ile muhatap olmak yerine, aklı başında insanları tercih ederim.

Bu arada ufak bir bilgi vereyim size, WOW 'ın yıllık geliri 200 milyon dolar civarında iken, Knight Online'ın yıllık geliri 100 milyar doların üzerindeydi. Halen daha Knight Online oynayanlar, hali vakti yerinde parası olan insanlar, LOL oyuncuları gibi 5 TL'nin 10 TL'nin hesabını yapanlar değil. Online oyunların asıl amacı yapımcısına para kazandırmaktır, bence bu konuda knight gayet başarılı oldu. Ayrıca oyunu oynayanlara da çok iyi paralar kazandırdı, 1 milyon dolara yakın gelir elde eden oyuncular tanıyorum.

• Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)

League of Legends konusunda haklısınız. Oyuncu profilinin genelini, ilkokul yaşlarındaki çocuklar oluşturuyor. Knight Online ise 25 yaş üzeri. En azından ben, oyun içerisinde çoluk çocuk ile muhatap olmak yerine, aklı başında insanları tercih ederim.

Bu arada ufak bir bilgi vereyim size, WOW 'ın yıllık geliri 200 milyon dolar civarında iken, Knight Online'ın yıllık geliri 100 milyar doların üzerindeydi. Halen daha Knight Online oynayanlar, hali vakti yerinde parası olan insanlar, LOL 5 TL'nin 10 TL'nin hesabını yapanlar değil. Online oyunların asıl amacı yapımcısına para kazandırmaktır, bence bu konuda knight gayet başarılı oldu. Ayrıca oyunu oynayanlara da çok iyi paralar kazandırdı, 1 milyon dolara yakın gelir elde eden oyuncular tanıyorum.

oyunu oynamanın maalesef yaşı ve engeli yok size nazaran eskiye odaklısınız ve sayılarınız sadece sizin özel yorumunuz bir kanıt atın dotanın oyuncu, lol oyuncu sayısı , wow oyuncu sayısı ve karını görelim, eski mantık kimseye faydası yok garip bir saplantıdan başka bir şey de değil eğer siz yeni oyunlar deneyip her seferinde daha iyi bir hikaye, daha iyi oynayış, daha ayrıntılı içerik ve daha iyi efekler, grafikler , ses vs arzulamıyor ve çıtanızı yükseltmiyorsanız sizin sadece knight fan boyu olduğunuzu gösterir ben bütün oyunları zamanında denedim eğer o oyuna dair yeni bir şey yoksa bu durum o oyunu amaçsız ve aynı kılar albet einstein dediği gibi delilik aynı şeyleri tekrar tekrar yapıp farklı sonuçlar beklemektir, şahsen ben bir oyunu bitirdikten sonra sürekli oynamam diğer ufukları tercih ederim mmo oyun olmasıda fark etmez eğer farklı şeyler yoksa aynı şeyler beni sıkar

• Üyelik 26.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Meslek
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1194
  • Beğeniler 1 / 269
  • Ticaret 5, (%100)

oyunu oynamanın maalesef yaşı ve engeli yok size nazaran eskiye odaklısınız ve sayılarınız sadece sizin özel yorumunuz bir kanıt atın dotanın oyuncu, lol oyuncu sayısı , wow oyuncu sayısı ve karını görelim, eski mantık kimseye faydası yok garip bir saplantıdan başka bir şey de değil eğer siz yeni oyunlar deneyip her seferinde daha iyi bir hikaye, daha iyi oynayış, daha ayrıntılı içerik ve daha iyi efekler, grafikler , ses vs arzulamıyor ve çıtanızı yükseltmiyorsanız sizin sadece knight fan boyu olduğunuzu gösterir ben bütün oyunları zamanında denedim eğer o oyuna dair yeni bir şey yoksa bu durum o oyunu amaçsız ve aynı kılar albet einstein dediği gibi delilik aynı şeyleri tekrar tekrar yapıp farklı sonuçlar beklemektir, şahsen ben bir oyunu bitirdikten sonra sürekli oynamam diğer ufukları tercih ederim mmo oyun olmasıda fark etmez eğer farklı şeyler yoksa aynı şeyler beni sıkar

Sizi kim bilgilendirdi bilmiyorum ama belli ki çok yanlış bilgiler verilmiş size. Keza bunlar kendi fikirlerinizse, mmo oyunları hakkında bilginiz yok fikriniz var. Bence online oyun dünyasını biraz araştırın. Oyunu araştırmak, oynamak değildir. Bu arada geçmişe, eski oyunlara bağlı kalmak gibi durumum söz konusu değil, zaten şuanda da dying light oynuyorum. Neyse sizi yanlış bilgileriniz ile baş başa bırakayım. Ama dediğim gibi bence biraz araştırın. İyi akşamlar..

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al