wmaraci reklam

Bu tasarımı nasıl dahada geliştirebilirim neler ekleyebilirim dostlarım

8 Mesajlar 1.278 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

mujdatsayar mujdatsayar M.Kemal Atatürk Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Grafik tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1285
  • Beğeniler 452 / 308
  • Ticaret 0, (%0)
Bu tasarımı nasıl dahada geliştirebilirim neler ekleyebilirim dostlarım can sıkıntısına yaptım öyle bunu güzelleştirmek adına neler yapabilirim önerceginiz birşey var mı genel itibari ile eger biraz daha oynarsak koda dökülebilir derim ben herkezde ücretsiz olarak kullanır siz ne dersiniz saygı deger dostlarım.:)

DEMO

Melek

kişi bu mesajı beğendi.

www.mujdatsayar.com
wmaraci
reklam

linksiz linksiz ögrenci Kullanıcı
  • Üyelik 12.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** P**
  • Mesajlar 680
  • Beğeniler 80 / 81
  • Ticaret 7, (%100)
Butonlar ve fontlar değişebilir.

Melek Melek Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 33 /
  • Meslek
  • Mesajlar 781
  • Beğeniler 224 / 218
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba Müjdat bey,

Öncelikle emeğinize sağlık :) Grinin tonu çok hoşuma gitti benim ve tema genel anlamda çok iyi olmuş. Fakat içerik bölümdeki yazılar italik ve kalın olmazsa daha güzel görünür gibi sanki. Ayrıca headerda sayfa isimleri neden üst üstte? Yanına bir şey mi yapacaksanız ? Yok eğer orası boş olacaksa oraya güzel yatar bir menü yaparsanız daha hoş olabilir. Bir de hem headerda hem slider bölümünün yanında sosyal medya ikonları mevcut, bir tanesi yeterli gibi sanki :)
mujdatsayar

kişi bu mesajı beğendi.

Kin Kin Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 223
  • Beğeniler 5 / 39
  • Ticaret 1, (%0)
Ana Sayfa Hakkımda Vs Yazan Yerleri Kaldır Daha Güzel Durakcaktır.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 04.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Grafik tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1285
  • Beğeniler 452 / 308
  • Ticaret 0, (%0)

Melek adlı üyeden alıntı

Merhaba Müjdat bey,

Öncelikle emeğinize sağlık :) Grinin tonu çok hoşuma gitti benim ve tema genel anlamda çok iyi olmuş. Fakat içerik bölümdeki yazılar italik ve kalın olmazsa daha güzel görünür gibi sanki. Ayrıca headerda sayfa isimleri neden üst üstte? Yanına bir şey mi yapacaksanız ? Yok eğer orası boş olacaksa oraya güzel yatar bir menü yaparsanız daha hoş olabilir. Bir de hem headerda hem slider bölümünün yanında sosyal medya ikonları mevcut, bir tanesi yeterli gibi sanki :)

MELEK HANIM; evet o headere çokk farklı şeyler düşünüyorum mesela yeni bir keşif ne bilim yazar bilgisi yada ne bilim iletişim imputları yada keşvedilmemiş her hangi birşey düşünüyorum çünkü gerçekten sıkıldım aynı tarz temalardan ben biraz daha farklı şeyler düşünüyorum mesel o içerik kısmının altına biraz keskin gölge verebilirim.

Ek Olarak:

Adige46 adlı üyeden alıntı

Ana Sayfa Hakkımda Vs Yazan Yerleri Kaldır Daha Güzel Durakcaktır.

hocam onları bilerek koydum ama onları orda daha farklı şekilllerdede yaparım amac farklılık olsun artık degişik tasarımlar ortalara çıksın istiyorum mesela hep aynı tarz temalar mevcut header alta bir tane menü onun yanına arama kısmı vb vb artık degişik temalar kullanalım isteiyorum belki bu fikrim diger arkadaşlarada fikir olacaktır artık degişik tarz tema şart bizim gibi insanlara mesela yabancı blogları geziyorum adam headere iletişim imputları yani alanı koymuş ve onu css 3 ve juqeeryle birleştirmiş harika olmuş yani biraz degişim şart bence.

Ek Olarak:

linksiz adlı üyeden alıntı

Butonlar ve fontlar değişebilir.

yani kodlarken yapılabilir yada psd de yapılabilir işte bunu bir tamamlasam birde kodlayacak hayır sever bulsam vallaha herkeze vercem isteyen kullansın.

www.mujdatsayar.com

Ogulcan Ogulcan (K)af(S)in(K)af Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 2185
  • Beğeniler 165 / 388
  • Ticaret 13, (%100)
Merhabalar..

Öncelikler son yazılar bölümünde 'bold' karakter kullanmayın bence. Çok koyu ve rahatsız edici geliyor.
4 Yorum/ Müjdat Sayar/ 00.00.0000 ve OKU bölümleri için de'İtalic' modunu kaldırmanız okunabilirliğini arttıracaktır. Ve son olarak sayfa geçiş menüsündeki font ufaltılabilir/bold kaldırılabilir.

Bir de böyle denemenizi tavsiye ederim. Göze daha hoş gelecektir.
mujdatsayar

kişi bu mesajı beğendi.

Melek Melek Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 33 /
  • Meslek
  • Mesajlar 781
  • Beğeniler 224 / 218
  • Ticaret 1, (%100)

mujdatsayar adlı üyeden alıntı

MELEK HANIM; evet o headere çokk farklı şeyler düşünüyorum mesela yeni bir keşif ne bilim yazar bilgisi yada ne bilim iletişim imputları yada keşvedilmemiş her hangi birşey düşünüyorum çünkü gerçekten sıkıldım aynı tarz temalardan ben biraz daha farklı şeyler düşünüyorum mesel o içerik kısmının altına biraz keskin gölge verebilirim.

Gölgelik her temaya yakışan bir detay bence.. Ayrıca madem farklılık düşünüyorsunuz şöyle bir fikir verebilirim size, ilerde bir gün kullanmayı düşündüğüm bir detaydı :) Bugüne kadar header bölümünde sağda hep twitterda ki son mesajımız yada sayfalar yer alırdı, fakat ben onun yerine mesela rastgele tek bir konuyu çekip oraya yansıtabiliriz. Tabi güzelce şık bir tablonun içinde artık o kısmı size kalmış :)
mujdatsayar

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 04.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Grafik tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1285
  • Beğeniler 452 / 308
  • Ticaret 0, (%0)

Melek adlı üyeden alıntı

Gölgelik her temaya yakışan bir detay bence.. Ayrıca madem farklılık düşünüyorsunuz şöyle bir fikir verebilirim size, ilerde bir gün kullanmayı düşündüğüm bir detaydı :) Bugüne kadar header bölümünde sağda hep twitterda ki son mesajımız yada sayfalar yer alırdı, fakat ben onun yerine mesela rastgele tek bir konuyu çekip oraya yansıtabiliriz. Tabi güzelce şık bir tablonun içinde artık o kısmı size kalmış :)

aa aynen melek hanım oda süper olur vede şuda olabilir ona benzer haftanın en çok okunan konusu yada yada günün en çok okunan konusu gibi okunma istatisliklerine baglı olarak orada yer alabilir işte bunların hepsi için bir webmastera ihtiyac vardır :)
yada her sayfayı yenilediginde orada başka başka konu yada benzer konular yada resim galeri gibi gibi şeyler güzel olur :)

Ek Olarak:

Oğulcan adlı üyeden alıntı

Merhabalar..

Öncelikler son yazılar bölümünde 'bold' karakter kullanmayın bence. Çok koyu ve rahatsız edici geliyor.
4 Yorum/ Müjdat Sayar/ 00.00.0000 ve OKU bölümleri için de'İtalic' modunu kaldırmanız okunabilirliğini arttıracaktır. Ve son olarak sayfa geçiş menüsündeki font ufaltılabilir/bold kaldırılabilir.

Bir de böyle denemenizi tavsiye ederim. Göze daha hoş gelecektir.

ya aslında yalan olmasın bende ilk başta ince yazmayı düşünüyordum tahoma gibi arial yada helvetica gibi ama ne bilim elim kaydı heralde orası öyle oldu düzeltilir o yani ama sizce bu temayı geliştirsem mi ( gelirtirsek mi ücretsiz dagıtabiliriz ) farklılık iyidir düşüncesindeyim mesela şık menüler kullanabilirim biraz renk katabilirim biliriz temaya çünkü ben bunu sevdim sade hoş bence tabi sizlerin zevki nasıldır bilemem ama :)
Melek

kişi bu mesajı beğendi.

www.mujdatsayar.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al