wmaraci reklam

+160 Milyondan fazla görüntülenme 200k+ takipçi. Yeni hedef 400k takipçi :) Soruları cevaplıyorum

367 Mesajlar 70.790 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

Karikatürname adlı üyeden alıntı

Hocam hangi dilde yayın yapıyorsunuz? Türkçe kullanıcı sayısı çok fazla değil bildiğim kadarıyla. İngilizce içerik mi sizin siteniz?

Evet ingilizce hocam

wmaraci
reklam

Yazardurur Yazardurur WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek üniversite öğrencisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** O**
  • Mesajlar 423
  • Beğeniler 7 / 58
  • Ticaret 4, (%100)

Backlinkcigeldi adlı üyeden alıntı

2den başlayayım kesinlikle mümkün değil. Translate=ÇÖP. İnsanlar her makale sonrası oy veriyor olumsuz oylar birikince ban yiyorsunuz o site bir daha asla o pinterest hesabına veya başka bir hesaba eklenmiyor.

1.soruya gelecek kendi reklamından kastınız ne anlamadım pinterestte her sosyal medya platformu gibi kullanılıyor

aslında bende translate kullanıyorum lakin kelime bilgisi olması lazım biraz. Örneğin receiver ve buyer farkını anlamak gibi. Misal: hayal ettiğiniz en güzel saç tasarımlarına web sitemizden ulaşabilirsiniz. Translate:You can reach the most beautiful hair designs you have imagined on our website. gibi. Yanlış olabilir aceleye geldi :)

2. olarak hocam benim hazır 120 tane başlığım var bunu her fotonun description alanına yazıyorum. Toplam bin fotoda 10 kez kendini tekrar etmiş oluyor. Biraz daha arttıracağım. Ayrıca 200 kelimede metin.
Vendetta

kişi bu mesajı beğendi.

AnlatBakim AnlatBakim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SMMM
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad Y** M**
  • Mesajlar 31
  • Beğeniler 4 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Bende uzun zamandır pinterestle ilgileniyorum. Aklımda bir fikir var onu uygulamak için bir website oluşturacağım. Merak ettiğim konu websiteyi pintereste fotoğraf girmek için mi oluşturdunuz ?

Tailwind proyu kullanıyor musunuz ?

Group Boardları kullanıyor musunuz ?

Oluşturacağım website sadece foto odaklı olacak. Wordpress'te uygun kullanışlı tema önerebilir misiniz ?

Bir de güncelleme gelmemiş uzun zamandır :D Son durum nedir paylaşabilir misiniz ?

• Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

AnlatBakim adlı üyeden alıntı

Bende uzun zamandır pinterestle ilgileniyorum. Aklımda bir fikir var onu uygulamak için bir website oluşturacağım. Merak ettiğim konu websiteyi pintereste fotoğraf girmek için mi oluşturdunuz ?

Tailwind proyu kullanıyor musunuz ?

Group Boardları kullanıyor musunuz ?

Oluşturacağım website sadece foto odaklı olacak. Wordpress'te uygun kullanışlı tema önerebilir misiniz ?

Bir de güncelleme gelmemiş uzun zamandır :D Son durum nedir paylaşabilir misiniz ?

1-)Hayır
2-)Evet senelik 700 750 lira civarı para ödüyorum fakat bu manuel bir program yani full auto beklentiniz olmasın yine tek tek içerikleri siz hazırlıyorsunuz
3-)Hayır kullanmıyorum
4-) Tema konusu tamamen site sahibine kalmış bir durum kendi temamı da söylemiyorum maalesef
5-) son 16 mayıs güncellemesinden sonra baya bir spam hesap yok oldu bu süreçte görüntülenme sayısı sabit olarak kaldı diyebilirim fakat takipçiler uçtu güncel sayı 15k. Takipçiler daha önemli aslında fakat ben yine de 5 milyonda güncelleme yapacağım konuyu onun üzerine kurdum çünkü
Vendetta

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

AnlatBakim AnlatBakim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SMMM
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad Y** M**
  • Mesajlar 31
  • Beğeniler 4 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Yanıtlar için teşekkür ederim. Bir kaç sorum daha olacak

Satış ortaklığı için bir site hazırlayacağım. Sadece fotoğraf ekleyerek (çok az yazı oloacak ) ve bunları pinleyerek kazanç sağlayabilir miyim ? Adsense beklentim yok.

Tailwind karşılığını veriyor mu ?

Bunlarında dışında bir kaç bilgi de ben ekleyeyim. Önceden chrome eklentisiyle pinlerken link vs değiştirebiliyorduk bunu kaldırdılar. Kısa link kullanımına sınırlandırma getirdiler. Eklenilen pin sadece mobilde değiştirilebiliyor.

Pin açıklamalarının bir çoğu aynı olunca spam olarak algılayıp hem pin eklettirmiyor. Hem de spamdan dolayı hesabı askıya alıyorlar. Follow unfollowda da tek seferde 50 kişi üstü takip edilmesi spama düşürüyor. Gün içinde farklı saatlerde 250 limitinde sıkıntı yaşamadım.

• Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

AnlatBakim adlı üyeden alıntı

Yanıtlar için teşekkür ederim. Bir kaç sorum daha olacak

Satış ortaklığı için bir site hazırlayacağım. Sadece fotoğraf ekleyerek (çok az yazı oloacak ) ve bunları pinleyerek kazanç sağlayabilir miyim ? Adsense beklentim yok.

Tailwind karşılığını veriyor mu ?

Bunlarında dışında bir kaç bilgi de ben ekleyeyim. Önceden chrome eklentisiyle pinlerken link vs değiştirebiliyorduk bunu kaldırdılar. Kısa link kullanımına sınırlandırma getirdiler. Eklenilen pin sadece mobilde değiştirilebiliyor.

Pin açıklamalarının bir çoğu aynı olunca spam olarak algılayıp hem pin eklettirmiyor. Hem de spamdan dolayı hesabı askıya alıyorlar. Follow unfollowda da tek seferde 50 kişi üstü takip edilmesi spama düşürüyor. Gün içinde farklı saatlerde 250 limitinde sıkıntı yaşamadım.

1-) Doğru adımlarla evet
2-)Kesinlikle evet
3-) takip işini düzensiz yapıyorum ben bazen haftalarca yapmıyorum gerek kalmıyor zaten günde fix en en en az 200 300 kişi takip ediyor.
Vendetta

kişi bu mesajı beğendi.

pandoraxx pandoraxx WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Arkeolog, Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 330
  • Beğeniler 35 / 67
  • Ticaret 3, (%100)
Hocam benimde ingilizce bir sayfam var. ŞUAN 3900 takipçim var. Hedefim en az 20.000 takipçi yapmak. Takipçi kasmak için önerdiğin yollar nelerdir ? Repin yapıyorum. Çok yorum almış bazı içeriklere yorum bırakıyorum ve arada takibe takip olsun diye hedef kitlemi takip ediyorum. ? Bir destek atabilirseniz sevinirim ya da 1-2 repin fln :D

• Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

pandoraxx adlı üyeden alıntı

Hocam benimde ingilizce bir sayfam var. ŞUAN 3900 takipçim var. Hedefim en az 20.000 takipçi yapmak. Takipçi kasmak için önerdiğin yollar nelerdir ? Repin yapıyorum. Çok yorum almış bazı içeriklere yorum bırakıyorum ve arada takibe takip olsun diye hedef kitlemi takip ediyorum. ? Bir destek atabilirseniz sevinirim ya da 1-2 repin fln :D

Yaptiginiz seylerin bir kismi spama giriyor bilginiz olsun. Iceriklere yaptiginiz yorumlari abartiyorsaniz bir sabah hazin sonla karsilasirsiniz. Ek olarak bu konuyu maalesef 1e1 destek icin acmadim yardim icin açtim. Sorulari olanlar sorularini sorsun ben de bilgim dahilinde cevapliyayim diye. Siz balik tutmak istemiyor hazir balik istiyorsunuz bu sekilde :) saatlerce arastirma yapip bol bol pratik yapin kendi yontemlerinizi gelistirin. Bir anda olacak is degil

pandoraxx pandoraxx WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Arkeolog, Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 330
  • Beğeniler 35 / 67
  • Ticaret 3, (%100)
Genel olarak takipçi kasmanın yollarını sormuştum. Re-pin önemli değil istemiyorsanız yapmayın tabi

• Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

pandoraxx adlı üyeden alıntı

Genel olarak takipçi kasmanın yollarını sormuştum. Re-pin önemli değil istemiyorsanız yapmayın tabi

Kaliteli içerik üretmek
Takiple unfla yapmak
Varsa diger sosyal medyalardan FF vermek vs.. baska bir yol yok zaten. Fakat yorum atmayi ve takip isini abartirsaniz aninda ban yersiniz bilginiz olsun. Pinterest herhangi bir uyari vs.. vermiyor direkt banliyor. Hele sakın insanlara mesaj atarak reklam yapmayi falan dusunmeyin. 3 5 report sonrasi hesabiniz uçar

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al