wmaraci reklam

Atmacasoft makale özgünleştirici ücretsiz free makale özgünleştirici

40 Mesajlar 16.382 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

bellas bellas WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 2 / 7
  • Ticaret 1, (%0)
Evet arkadaşlar makale özgünleştirmek veya özgün makale yazmak derdinde olan arkadaşlar bu yazilim makalerinizi en az %20 ile %70 oraninda özgünleştirecektir.. böylede google de özgün makale aramak satın alman zorunda kalmayacaksiniz..

İNDİRME LİNKİ https://yadi.sk/d/iPOkEcqN39NXBW
HEPİNİZE DAHA ÖZGÜN MAKALELER DİLERİM...
bu arada işe yaramaz diye deperlendiren yazar arkadaşların işine mani olacagı için böyle bir yorumda bulunuşlardir.. bu size yazarlara para vermek yerine .. kendinizin webde buldugu makaleleri özgünleştirmenizi saglayacaktir..
virus total linki torjen olarak bulunanlar kaynak kod gizli oldugu için.. bulunmuştur..
Program ne işe yarar ne işe yaramaz..
mantıgı spinleme mantıgıdır..
Spinleme Nedir ?

Örneğin bir makale oluşturdunuz bu makaleyi 10 tane wiki yada 10 tane paravan blog sitenize göndereceksiniz.

Ancak 10 sitede de aynı olması yerine farklılıklar olması daha faydalıdır.Spinleme sayesinde makale içerisinde kelimelerin eş anlamlarını belirleyebilirsiniz. Örnek veriyorum şöyle bir makalemiz var.

"wmaraci.com üyeleri en çok elma sevmektedir.Yıllardır değişmeyen tek gerçek =) "

Bu makaleyi spinleyelim.

"wmaraci.com üyeleri en çok {elma|apple} sevmektedir.Yıllardır değişmeyen tek gerçek =) "

Elma yerine apple yaptık yani örneğin 2 siteye gönderecek birisinde elma olarak görünecek diğerinde apple.

Bu şekilde bir makale içerisinde istediğiniz kadar kelimeye spin yapabilirsiniz.+ özgünlüğü artar faydanıza olur.
nuz.

Kelime filtresine girmemek adına {webmaster|webmaster forumu|webmaster sitesi} gibi anahtar kelime sonrasına türetmeler yapabilirsiniz.
spin nedir yararı nedir diye bir acıklama...

https://www.virustotal.com/tr/file/5a19f48c1f0b442d1c924dc922ec3bdfa50f7ad779dda12bcd89d69760cfb26a/analysis/

birsevda tamer41

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

umutali umutali WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad U** A**
  • Mesajlar 1251
  • Beğeniler 145 / 220
  • Ticaret 32, (%100)
google bunu çakar gibi

Gucluyazar Gucluyazar Proje Adamı :) Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Sağlıkçı Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 1027
  • Beğeniler 372 / 319
  • Ticaret 15, (%100)
Bu tür programlar hiç bir işe yaramaz. Ne kullanıcı okuduğu makaleden bir şey anlar, ne de sitenize faydası olur. Yine de iyi olup, kullanmayı düşünen arkadaşlar kullanabilir. Paylaşım için teşekkürler.
berkaycatak

kişi bu mesajı beğendi.

SametTEKE SametTEKE WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 1524
  • Beğeniler 894 / 646
  • Ticaret 4, (%100)
Hocam konu biraz özensiz hazırlanmış gibi. Keylogger vb. olabilir diye virustotal sonucunu ve bir adet makalesini eklemenizi istiyorum.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 27.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 2 / 7
  • Ticaret 1, (%0)
makalesi derken = sizin internetten buldugunuz makaleyi yaziyi özgünleştirir.. bu program kelimeleri değiştirerek ... virustotal linkinide yayinladim.. zaten..
SametTEKE

kişi bu mesajı beğendi.

theCrawLe theCrawLe mobiluzman.com Kullanıcı
  • Üyelik 30.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Muhasebe Uzmanı
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 2481
  • Beğeniler 615 / 614
  • Ticaret 12, (%100)
Spinleme yaparak bir kaç kelimeyi değiştirmesi özgün hale getirmez makaleyi yarardan çok zararı olacaktır. Ki bazı cümleler çok anlamsız hale gelebilir.
berkaycatak

kişi bu mesajı beğendi.

⭐ mobil uzman⭐

• Üyelik 27.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 2 / 7
  • Ticaret 1, (%0)
program ne işe yarar spinleme mantıgıdır.. spin nedir onu açıklamak zorunda hissedim kendimde..
Örneğin bir makale oluşturdunuz bu makaleyi 10 tane wiki yada 10 tane paravan blog sitenize göndereceksiniz.

Ancak 10 sitede de aynı olması yerine farklılıklar olması daha faydalıdır.Spinleme sayesinde makale içerisinde kelimelerin eş anlamlarını belirleyebilirsiniz. Örnek veriyorum şöyle bir makalemiz var.

"wmaraci.com üyeleri en çok elma sevmektedir.Yıllardır değişmeyen tek gerçek =) "

Bu makaleyi spinleyelim.

"wmaraci.com üyeleri en çok {elma|apple} sevmektedir.Yıllardır değişmeyen tek gerçek =) "

Elma yerine apple yaptık yani örneğin 2 siteye gönderecek birisinde elma olarak görünecek diğerinde apple.

Bu şekilde bir makale içerisinde istediğiniz kadar kelimeye spin yapabilirsiniz.+ özgünlüğü artar faydanıza olur.

Kelime filtresine girmemek adına {webmaster|webmaster forumu|webmaster sitesi} gibi anahtar kelime sonrasına türetmeler yapabilirsiniz.
spin nedir yararı nedir diye bir acıklama...
birsevda

kişi bu mesajı beğendi.

omeryetimm omeryetimm WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** Y**
  • Mesajlar 411
  • Beğeniler 148 / 156
  • Ticaret 8, (%100)
Makale alma arama derdine son diyosun hocam. Eğer bir seocu yada web master bu derde son arıyor ise bu mesleği yürütmesin ona da son versin. Makale üretmek içerik üretmek spinlemek kadar basit olsa da keşke bu tarz programlar toplist yapardı. Bir işe yaramayacağını zaten arkadaşlar belirtmiş. Arama motorları bu tarz programlar ile yazılmış anlamsız makaleleri anlayacak ve senin değerin olmayacak sadece içerik üretmiş olucaksın ama o içeriğinin bir kalitesi olmayacak.

Özgün makale diye bas bas bağıranlara da fti oluyorum. Sadece ögün makale mi ? İçerik oluştururken makale.net ten al göm siteye yok bu kadar kolay olmaması gerek. Makalelerin ilgi çekiciliği resimlerin özenle hazırlanması başlıkların bir o kadar ilgi çekmesi ve insanlara bilgi vermesi. Yani konu çok gereksiz ve bu programları indiren arkadaşlarda sadece meraktan ileriye gitmesini önermem çünkü bizlere hiç bir yararı yok.

Daha önceleri fuub.net de web master forumu iken böyle bir programa online olarak yer vermişti ama gereksizdi. Ve hala gün geçtikçe gereğini düşürüyor.

Saygılarımla..

nokta nokta Kurumsal SEO Çözümleri Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web/Seo/ARGE
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad O** C**
  • Mesajlar 2585
  • Beğeniler 758 / 758
  • Ticaret 15, (%93)
%83 oranında çeviriyor, makaleleri denedim ;) elinize sağlık
bellas

kişi bu mesajı beğendi.

NEWS KAYITLI SOSYAL MEDYA SATIŞ SİTELERİNE ORGANİK KEYWORD ALAN ADINDAN TANITIM YAZISI

• Üyelik 27.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 2 / 7
  • Ticaret 1, (%0)
yazılan yorumlardan anladıgım kadarı ile seo işleri yapan arkadaşlar ve yazar arkadaşlar programı karalamaya çalışıyorlar.. ama bu program yüzünden işleri düşecegi içindir.. spinn işinin işe yaramayacağı kannatindeler.. ama onlarin içindeki pekcok seocu ve yazarim diye gecinen insanlar ve yaptiklarida bu iş sagdaki soldaki makaleleri düzenleyip sıfır makale olarak millete satmaktir.. bu olayi senelerdir. yapmaktadirlar.. benim amacım bu arkadaşlara savaş açmak değil ama ama bu arkadaşların ekmeklerine teker sokmakta değildir bu arkadaşlara para vermek istemeyen webmasterlara bir yol göstermektir.. bu piyasada okadar seo işleri yapıyorum diyipde sagda solda gördükleri makaleleri satan cok uyanik seocu yazar gördüm.. benim bu programı yazmaktaki amacım kendi sitelerimi özgünleştirmek benim kendi yazdığım makaleri ve sitemi baska free ortamlarda makalelerimi etiketlediğimde kullaniyorum ve baya yararını gördüm.. bu işi yapan piyasada redax ve conbox diye firmalarin para ile sattıkları programlarla aynı işi yapmaktadir.. isteyen arkadaşlar kullanir istemeyen arkadaşlarda konuyu baltalamak için böle yorumlar yazar.. baltalamak isteyen arkadaşlara kolay gelsin.. virus yoktur.. amacım sadece programlamaya yeni başlamiş bir abiniz olarak yaşım 36 bu arada ögrenirken benim gibi sorun yaşayan arkadaşlara yardımcı olmaktir..
birsevda muratisbilir

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al