wmaraci reklam

Leopar - Makale Özgünleştirici v5.0.3 - Ücretsiz

356 Mesajlar 57.958 Okunma
wmaraci reklam

incimsi01 incimsi01 haberlik.online Kullanıcı
  • Üyelik 11.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad V** U**
  • Mesajlar 242
  • Beğeniler 42 / 20
  • Ticaret 8, (%100)
link alabilir miyim ?

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

xNo1 xNo1 - Kullanıcı
  • Üyelik 24.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek -
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 308
  • Beğeniler 96 / 37
  • Ticaret 33, (%94)

Muhammedchan adlı üyeden alıntı

Öncelikle ilk boş gününüzde 1 adet makale yazmayı deneyin sonra hala anlayamazsınız söz veriyorum ben daha sade şekilde açıklayacağım

Muhammedchan adlı üyeden alıntı

"Al karşına hazır yazılmış bir makale onu kendi anlatımına çevir" benim için bu yeterli oldu. Makale yazmanın nasıl bir araştırma sürecinde geçtiğini bilmeyebilirsin ancak başın sıkışınca Google aradığın bilgiyi okurken bir kez daha düşün kimler emek verip doğru bilgileri bir araya getirdi.

Sendeki kafa yapısına göre hareket edersek bu programın lisansını kıracak bir yöntem bulup ücretsiz kullanmak ta oldukça normal bir durum olsa gerek.

Her üniversitenin tez yazmayı zorunluluk hale getirmesi ve ortaokul ile lisede de sıkça +1000 kelime makale ödevleri verilmesi gerekiyor. Yoksa "Emek" sözü HIRSIZ ların ağzına düşer olacak.

Millete hırsız sıfatını yakıştıracağına önce kendini sorgula, sitende bulunan 3-5 görsel harici hepsi bir yerlerden çalınmış burada ki HIRSIZ sıfatını kendine yakıştırdığını farz ediyorum. Makale yazmakla olmuyor sadece emek, burada ki insanlar başkasının makalesini spinledi diye hırsız oluyorsa, sen onlardan bin betersin. Hakkı savunuyorsan bir foto deyip es geçmeyecen oda bir başkasının emeği.

Kullandığın tüm programları lisanslı mı alıyorsun da laf ebeliği yapıyorsun ?

Ve evet cevabı kendin vermişsin zaten bugün emekten bahseden herkes hırsız rolündedir. Öyle büyük harflerle hırsız yazarak, bazı şeyleri ima ederek bir sonuca varamazsın.

Arkadaşımız EMEK harcamış ve ücretsiz bir program geliştirmiş, bunu sorgulamak ne sana düşer, nede bir başkasına anladın mı ? Varsa sana yanlış gelen bir şey kullanmazsın ve kendi yolundan ilerlersin milletin nasıl bir yol izlediği seni hiç ilgilendirmez okey ?
turion

kişi bu mesajı beğendi.

magender magender WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad I** C**
  • Mesajlar 562
  • Beğeniler 49 / 128
  • Ticaret 23, (%100)
link var mı

ramazan75 ramazan75 Wm Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Diğer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad R** A**
  • Mesajlar 123
  • Beğeniler 25 / 16
  • Ticaret 7, (%100)
Hocam, alabilirmiyim?

sihirlirobot.com
wmaraci

Muhammedchan Muhammedchan sencesaglik.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Ziraat Mühendisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 141
  • Beğeniler 18 / 40
  • Ticaret 12, (%100)

xNo1 adlı üyeden alıntı

Millete hırsız sıfatını yakıştıracağına önce kendini sorgula, sitende bulunan 3-5 görsel harici hepsi bir yerlerden çalınmış burada ki HIRSIZ sıfatını kendine yakıştırdığını farz ediyorum. Makale yazmakla olmuyor sadece emek, burada ki insanlar başkasının makalesini spinledi diye hırsız oluyorsa, sen onlardan bin betersin. Hakkı savunuyorsan bir foto deyip es geçmeyecen oda bir başkasının emeği.

Kullandığın tüm programları lisanslı mı alıyorsun da laf ebeliği yapıyorsun ?

Ve evet cevabı kendin vermişsin zaten bugün emekten bahseden herkes hırsız rolündedir. Öyle büyük harflerle hırsız yazarak, bazı şeyleri ima ederek bir sonuca varamazsın.

Arkadaşımız EMEK harcamış ve ücretsiz bir program geliştirmiş, bunu sorgulamak ne sana düşer, nede bir başkasına anladın mı ? Varsa sana yanlış gelen bir şey kullanmazsın ve kendi yolundan ilerlersin milletin nasıl bir yol izlediği seni hiç ilgilendirmez okey ?

Forumda üyelik açmakla teknoloji bilgini beslediğini sanıyorum. Aksi halde fotoğraflarda telif hakkı olan ve olmayan diye bir ayrım olduğunu bilirdin. Ancak kızmıyorum sonuçta bilgisizlik ayıp değil.

Sitemi incelerken acaba makalelerin bir örneğini daha Google da bulabildin mi? Programı yapan zaman harcıyor diye adı emek oluyor da biz her makale için saatlerimizi harcağıdımız da mı enayi oluyoruz.

Çok net biz araştırıp yazıyoruz eğer kopyalayıp yazıyorsa siz de yapın neden benim sitemin adını ve makalelerini kullanmayı hak olarak görüyorsunuz? Aklınız almakta zorlanıyor ancak benim sitem beni makalem, sen bu programı kullanıp benim makale mi bana sormadan nasıl kopyalarsın?

Bir yanlış görüyorsam söyler sonuna kadar engel olmaya çalışırım sizin gibi sessiz olup durmam. Ayrıca sizin lafınıza göre benim mesajımı sevmediyseniz cevap vermeyin konu sahibi bile cevap vermiyorken siz ne hakla Hırsızlığı savunuyorsunuz?

Eg0isTa Eg0isTa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.12.2019
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek polis hazırlk
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 2 / 5
  • Ticaret 2, (%0)
merhaba link alabilirmiyim ?

dejavu178 dejavu178 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Grafik Tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ü** C**
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 5 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
Varsa bir link rica edecektim

YunusEmreCetin YunusEmreCetin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 20 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Karaman
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 192
  • Beğeniler 25 / 16
  • Ticaret 0, (%0)
Nrerden indirebilirim

tunahan7 tunahan7 hello ! Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 63
  • Beğeniler 17 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
merhaba link varsa alabilir miyim ?

Networkhocasi Networkhocasi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 32
  • Beğeniler 2 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam link alabilir miyim?

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al