lostyazilim

Sitenize daha çok organik hit gelsin ister misiniz ?

66 Mesajlar 17.568 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

betho betho WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek C# yazılım
  • Mesajlar 21
  • Beğeniler 22 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
Zamanı kimin kaybettiği ortada arkadaşım elin gavuru ile seni kıyas etmedim bu bir,

kimseyi kandırdığımız yada zorla bir şey dikte ettiğimiz yok bu iki

sizin zihniyetiniz her türlü beyin göçünün en önde gelen nedenidir bu ülkede bu da üç,

asıl gerçekleri bilmeden , incelemeden kuru kuruya bu tarz projelere çamur atarak

insanları kandıran da sizlersiniz bu da dört daha on binlerce sayılabilir ama bu da sana

yeter , hem sana ne oldu bu kadar alındın anlamış da değilim .Ama sen yüzde doksan seocusundur bu program tutarsa işimi kaybederim diyenlerden sindir,yoksa bu kadar celallenmezdin çünkü senin gibi faydasını bildiği halde baltalauanların hepsi de dediğim sınıfdan dı bu güne kadar , sen de öylesin kesin ,

Galileo da dünya yuvarlak dediğinde senin zihniyetin onun kafasını uçurmuştu o nedenle sana kızamıyorum bile kullanıp faydasını gören insanlara bırakıyorum gerisini onlar zaten gereken cevabı vermişler ama sizi asıl çıldırtanda bu ya zaten , gerçekten i,şe yarıyor olması , sizin dayanamayıp saldırmanızın tek nedeni bu, öte yandan burası senin babanın çiftliği de değil bana sen buralarda vakit kaybetme diyemezsin

Burası bir paylaşım platformu ve isteyen üye olup istediği kadar burada vakit kaybedebilir bunun iznide senden çıkmayacak her halde.

Aslında bende suç ki bu projeyi sizin gibi kıymet bilmezlere sunmuşum keşke sadece yabancı dil olarak yayınlayıp yurtdışında kullanıma açsaydım gerçekten sizin gibiler beni binlerce pişman ettiniz

Belki daha 20 li yaşlardasın ama senden iki kat büyük birine sen buralarda vakit kaybetme diyebiliyorsun

Al wm aracı senin olsun daha da gelmem zaten böyle bir ortama merak etme amacın bu idiyse de tebrik ederim başardın artık rahat rahat uyursun yatağında..

wmaraci
reklam

baates baates WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 21.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek güvenlik
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 763
  • Beğeniler 215 / 160
  • Ticaret 5, (%100)
sitede bir sıkıntı var sanırım...açılmıyor...

alkinkasap alkinkasap girişimci, öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 27.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek girişimci, öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 277
  • Beğeniler 67 / 66
  • Ticaret 4, (%100)

kulturelbellek adlı üyeden alıntı

Bencede burada boş yere zaman kaybetme. Bu programın işe yaramadığını sende bizim kadar biliyorsun. Sen önce organik hit nasıl olur onu bir öğren sonra alın gavuruyla bizi kıyasla. Biz burada olduğumuz sürece hiçbir zaman insanımızın kandırılmasına göz yummayız. Yazdıklarında zerre kadar gerçekleri yansıtmıyor. Bu kadar yıl bu tür bir programla uğraşacağına keşke google biraz anlamaya çalışsaydın. Bende çok yazmak isterdim ama bu kadar yeterli.

bu tür programların kullanım amaçlarını tam olarak bildiğinize emin misin?

bu programı kullanmadım ama benzeri programları doğru kullandığın zaman sıralamalarda çok büyük faydası olduğunu biliyorum.yanlış kullanılırsa tabi ki zararı var ama böyle konuşan biri isen bence link satışı yapılan konularada aynı şeyleri yazmalısın.sonuçta doğru kullanırsan yararı yanlış kullanırsan zararı var onların da.insanımızın kandırılmasına göz yumma lütfen.
betho

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 08.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek C# yazılım
  • Mesajlar 21
  • Beğeniler 22 / 9
  • Ticaret 0, (%0)

baates adlı üyeden alıntı

sitede bir sıkıntı var sanırım...açılmıyor...

Yoğunluk yada saldırı olduğunda açılmayabilir haklısınız ama genelde sorun yoktur.Aşırı yoğunluk ve saldırılar sıklıkla olduğu için bir kaç güne kadar daha güvenli ve güçlü bir sunucuya geçiyoruz , yeni sunucumuz hazırlanma aşamasındadır.
İlginiz için teşekkür ederim.

wmaraci
wmaraci

baates baates WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 21.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek güvenlik
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 763
  • Beğeniler 215 / 160
  • Ticaret 5, (%100)

betho adlı üyeden alıntı

Yoğunluk yada saldırı olduğunda açılmayabilir haklısınız ama genelde sorun yoktur.Aşırı yoğunluk ve saldırılar sıklıkla olduğu için bir kaç güne kadar daha güvenli ve güçlü bir sunucuya geçiyoruz , yeni sunucumuz hazırlanma aşamasındadır.
İlginiz için teşekkür ederim.

bu tip durumlar malesef baş belası, insanın bazen şevki kırıyor...:(
betho

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 08.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek C# yazılım
  • Mesajlar 21
  • Beğeniler 22 / 9
  • Ticaret 0, (%0)

baates adlı üyeden alıntı

bu tip durumlar malesef baş belası, insanın bazen şevki kırıyor...:(

Evet haklısınız genellikle insanın şevki kırılır gibi oluyor ama ben asla bir Türk dünyaya bedeldir sözünü aklımdan çıkarmadığım için bir Türk'ün de eşsiz bir proje yapabileceğini kanıtlamak azmindeyim.

Baazen şevkim kırılacak gibi olsa hemen bu sözü aklıma getirip sanki sıfırdan başlıyormuşum gibi işime sarılıyorum

Kim ne derse desin bu proje Türk'ün adını dünyaya duyuracak seviyeye gelecektir hatta gelmiştir bile...

Aslında buradaki bir arkadaşa aşırı kırıldığım için bir daha burayı ziyaret etmeyecektim ama sizin gibi kıymet bilen insanlara haksızlık etmemiş olmak adına ben burada ve her platformda projemin arkasında durmaya devam edeceğim

Çünkü ben bu projede yaratanın ve kulunun razı olmayacağı tek bir harf kod yazmadım

Tüm algoritmaları sonuna kadar inceleyip ona göre geliştirdim , zaten gelen teşekkür mailleri ve benim loğlarda gördüğüm değerlere göre çok uzun bir zamandır sistemi kullanan sitelerde kelimeler çok fazla ivme kazanmış durumda bu da bu projenin faydasının bir iki aylık değil 1,5 yılda bile zarara dönüşmediğinin kanıtıdır

Sistemi kullanan 6000 kişinin yaklaşık 30 bin link ve kelimesinin hiç birinde geri gitme yada zarar görme olayı daha bu güne kadar olmamıştır zaten olsaydı forumlardaki konularımızın altında kıyametler kopardı zarar gördüm şöyle oldu böyle oldu diye ancak her kes gelip gördüğü faydayı yazmıyor

Çünkü şöyle düşünüyor ben bu işten fayda gördüm aman kimseye demeyeyim de rakiplerim uyanıp onlarda kullanmasın ve beni geçmesin

Maalesef bizde böyle bir inanış var

Aslında bu tamamen yanlış fayda gören kişi bunu bana mail yada telefonla değil de direk forumlarda konu altlarına yazma cesaretini gösterseler kullanıcı sayısı çok daha hızlı artacak ve bu düşünceye sahip olan kardeşlerimiz aslında Ip çeşitliliği arttıkça çok daha fazla fayda elde edecekler

Çünkü bu programdan giden hitlerden başka hiç bir programın hitini Google yada diğer arama motorları organik saymıyor sadece bu proje de bu özellik var bunun da sebebi bu program webbrowser objesi kullanmıyor direk IE 9.0 kullanıyor ve mous ile tıklama yapıyor

Hal böyle olunca da normal kullanıcı ziyaretinden hiç bir farkı kalmamış oluyor

Kuru kuruya itiraz edenler bunları test edip inceleseler aslında karalayıp saldırmak yerine en fazla onlar savunacak projeyi ama maalesef biz toplum olarak gözlük kullanmayı çok seviyoruz ve sadece önümüze bakıyoruz çünkü etrafımızı görmek istemiyoruz o zamanda doğru ile yanlışı ayırt edemiyoruz

Söz biraz uzadı ancak bu proje ile ilgili ne kadar yazılsa yine de tüm özellikleri anlatılamaz

Örneğin saatlik hitlerinizi bir saatin içine yayarak eşsiz zamanlarda ziyaret göndermesi bile çok önemli bir özelliktir

Diyorlar ki Google akıllı e tamam buna itirazımız yok ama sadece Google mı akıllı olmayı hak ediyor yani bir başkası akıllı olamaz mı yada Google ı yapanlar insan değil mi ve bunların yazdığı kodlar sniff edilip çözülemez mi

İnsanın başına ne gelirse bilgisizlikten ve kuru inattan gelir

İçinizden hanginiz bir buçuk yıl gece gündüz google ı inceleseniz bu benim yaptığımı yaparsınız ben özel biri değilim sadece çok fazla inceleyen ve araştıran biriyim

Arkadaşlar bunları anlatmamın sebebi kullanıcı sayım artsın diye değil şerefli Türk milletinin pırıl pırıl gençlerine bir bakış açısı kazandırmak içindir

Eskiden Amerika yapmış daha başkası yapamaz zihniyeti bu ülkeyi yüzlerce yıl geri bıraktı artık bu duygudan arınıp onlar yapmışsa biz de yaparız demeliyiz

Bıkmadan okuduğunuz için teşekkür ederim

Muhammed Ravullu
baates kevin

kişi bu mesajı beğendi.

Vee Vee WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek seo
  • Mesajlar 181
  • Beğeniler 3 / 30
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam programı günde kaç saat açık bırakmamız gerekiyor?
betho

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 08.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek C# yazılım
  • Mesajlar 21
  • Beğeniler 22 / 9
  • Ticaret 0, (%0)

Vee adlı üyeden alıntı

Hocam programı günde kaç saat açık bırakmamız gerekiyor?

Hocam program açık kaldığı sürece kredi kazanacak şekilde tasarlanmıştır

Ne kadar açık bırakırsanız o kadar çok kredi kazanırsınız o kadar da hit alırsınız

Krediniz bitmeyecek kadar açık bırakmanız kafidir

Selam ve dua ile

Powersuit Powersuit WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Front End Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad U** A**
  • Mesajlar 146
  • Beğeniler 30 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar bunun bir üst versiyonu çıktı internetden araştırırsanız bulabilirsiniz

• Üyelik 08.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek C# yazılım
  • Mesajlar 21
  • Beğeniler 22 / 9
  • Ticaret 0, (%0)

Powersuit adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar bunun bir üst versiyonu çıktı internetden araştırırsanız bulabilirsiniz

Haklısınız hocam ancak indirme linklerinden zaten son versiyon iniyor

Ben yinede otomatik kurulum linkini de vereyim

www.gorselsoft.com/FULLORGANIKHIT/index.htm

Gereksinimler :

Netframework 4.0

IE 9.0

Min 1 Gb ramli pc

Min xp sp 3 daha altı işletim sistemlerinde çalışmayabilir

Saygılarımla

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al