wmaraci reklam

Torrent Kontrol Ediyor Sorunu

12 Mesajlar 23.328 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

okanhh okanhh WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Computer Engineering student
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad O** U**
  • Mesajlar 212
  • Beğeniler 8 / 18
  • Ticaret 5, (%100)

Atassh adlı üyeden alıntı

Hocam sen böyle bir konu açınca emin olamadım ama benim uyguladığım yöntem işine yarayabilir. Şunu belirteyim ki ben 25Gb 'tan daha büyük dosya çekmeye çalışmadım.

Şu şekilde dene, torrenti kapatmadan indirme işlemini "kare" butonla durdur. Daha sonra torrenti kapat, sonra bilgisayarı kapat. Torrenti tekrar başlattığında kaldığı yerden kontrol etmeden devam ediyor.

Yöntemi herkes kullanıyor zannettiğimden emin olamadım dedim. Konuyu görünce hemen cevap yazayım dedim ve elbette denedim. Şuan 25 Gb dosya çekiyorum ve şimdi ilk defa torrenti açtım. Kapatırken durdurmuştum. Hiç kontrol yapmadan indirmeye devam etti. İlk seferde denemeni tavsiye ediyorum.

şimdi bu torrentin içinde 250 küsür dosya var bunları sıraya dizmesini sağlayabilirmiyim hepsini indirmeye çalışıyor o da pcyi kastırıyor.

wmaraci
reklam

Tarikb Tarikb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Satış Danışmanı
  • Konum Bartın
  • Ad Soyad T** B**
  • Mesajlar 211
  • Beğeniler 39 / 25
  • Ticaret 2, (%100)
alt kısımdaki sekmelerde dosyalar kısmına bak. orda parçalı haldeyse tıklayarak istediğin parçanın inmemesini sağlayabilirsin. 3 öncelik sırası var. hangisinin önce inmesi gerektiğini de belirtebilirsin. ya da tek bir parça seçip sadece onu indirebilirsin.

kontrol etme konusunda dediğim işe yaradı mı?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al