wmaraci reklam
lidertakipci

Usluer Reklam Otomasyonu (Alfa 1)

73 Mesajlar 13.597 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)
Vizeler bitti arkadaşlar. Şimdi memleketteyim. Karaman'a dönünce programla ilgileneceğim. Fakat kafamı kurcalayan bir şey var. Veri tabanı için Access kullandım ben. Access çok fazla veri olduğunda sorun çıkarır dedi birkaç arkadaş. O yüzden SQL'e geçmeyi düşünüyorum ama kararsızım. SQL'e geçersem eğer baştan veri tabanı oluşturup gerekli ayarları yapmam gerekecek. Programın kodlarına değişikliklere gitmem gerekecek. Bu da biraz zamanımı alacak.

wmaraci
reklam

aerakman aerakman WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ekonomi ve Finans
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 517
  • Beğeniler 37 / 98
  • Ticaret 0, (%0)
Çok iyi düşünmüşsün İsmail abi. Pek reklam aldığım yok ancak farklı maksatlar da kullanılabilir :) Takipteyim.

Ibolac Ibolac #php #mysql #wordpress Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 294
  • Beğeniler 46 / 49
  • Ticaret 25, (%96)

isousluer adlı üyeden alıntı

Vizeler bitti arkadaşlar. Şimdi memleketteyim. Karaman'a dönünce programla ilgileneceğim. Fakat kafamı kurcalayan bir şey var. Veri tabanı için Access kullandım ben. Access çok fazla veri olduğunda sorun çıkarır dedi birkaç arkadaş. O yüzden SQL'e geçmeyi düşünüyorum ama kararsızım. SQL'e geçersem eğer baştan veri tabanı oluşturup gerekli ayarları yapmam gerekecek. Programın kodlarına değişikliklere gitmem gerekecek. Bu da biraz zamanımı alacak.

Söyleyenler doğru söylemiş ama şöyle de bir şey var. Kaç tane reklam eklenecek ki programa. Hadi diyelim 20 tane reklam aldı. 20 satırda kasan bir yapısı yok accessın. Tamam bende sevmemde o kadarda değil :)

Tüm PHP İşleriniz Yapılır # BOT # SCRIPT # EDIT

• Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)

Ibolac adlı üyeden alıntı

Söyleyenler doğru söylemiş ama şöyle de bir şey var. Kaç tane reklam eklenecek ki programa. Hadi diyelim 20 tane reklam aldı. 20 satırda kasan bir yapısı yok accessın. Tamam bende sevmemde o kadarda değil :)

Reklam süreleri bittiği zaman reklamlar silinmeyecek yalnız hocam. Bu yüzden baya bir veri eklemek söz konusu olabilir.

wmaraci
wmaraci

Ibolac Ibolac #php #mysql #wordpress Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 294
  • Beğeniler 46 / 49
  • Ticaret 25, (%96)
O zaman iki tablo yapıp süresi bitenleri oraya aktarırsın hocam. Bu sayede 1 tablo aktif olarak kullanılırken, diğerleri sadece log amaçlı kullanılabilir ve aşırı yüklenme yaşanmaz.

Tüm PHP İşleriniz Yapılır # BOT # SCRIPT # EDIT

• Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)

Ibolac adlı üyeden alıntı

O zaman iki tablo yapıp süresi bitenleri oraya aktarırsın hocam. Bu sayede 1 tablo aktif olarak kullanılırken, diğerleri sadece log amaçlı kullanılabilir ve aşırı yüklenme yaşanmaz.

Aslında güzel fikir. :)
Ibolac

kişi bu mesajı beğendi.

escaperx escaperx Web Developer Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Sistem Yöneticisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 408
  • Beğeniler 253 / 44
  • Ticaret 1, (%100)
Eline sağlık abi, güzel bir program olmuş.

siyahh siyahh SEO Danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SEO DANIŞMANI / E.E Mühendisi
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 2199
  • Beğeniler 771 / 487
  • Ticaret 18, (%100)
hocam hata alıyorum 2 türlü de denediğimde(hem yönetici hem normal çalıştırdığımda)

Atakan hocamın hatasıyla aynı yanlız bende office 2003 yüklü(acceste var) acaba ondan dolayı mı(sürüm eski olduğundan)?

http://wmaraci.com/forum/512232-mesaj21.html

System.InvalidOperationException: 'Microsoft.Ace.OLEDB.12.0' sağlayıcısı yerel makine kayıtlı değil.
konum: System.Data.OleDb.OleDbServicesWrapper.GetDataSource(OleDbConnectionString constr, DataSourceWrapper& datasrcWrapper)
konum: System.Data.OleDb.OleDbConnectionInternal..ctor(OleDbConnectionString constr, OleDbConnection connection)

• Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)

siyahh adlı üyeden alıntı

hocam hata alıyorum 2 türlü de denediğimde(hem yönetici hem normal çalıştırdığımda)

Atakan hocamın hatasıyla aynı yanlız bende office 2003 yüklü(acceste var) acaba ondan dolayı mı(sürüm eski olduğundan)?

http://wmaraci.com/forum/512232-mesaj21.html

System.InvalidOperationException: 'Microsoft.Ace.OLEDB.12.0' sağlayıcısı yerel makine kayıtlı değil.
konum: System.Data.OleDb.OleDbServicesWrapper.GetDataSource(OleDbConnectionString constr, DataSourceWrapper& datasrcWrapper)
konum: System.Data.OleDb.OleDbConnectionInternal..ctor(OleDbConnectionString constr, OleDbConnection connection)

Access'den dolayı sıkıntı var hocam. Verilen hatayı Google'da arayın. Hatanın çözümü için bir dosya olacak. Onu indirip kurun düzelir. Mobilde olduğum için link veremedim. En iyisi Access'den vazgeçmek galiba. :)

Ek Olarak: Sadece ilk satırı aramanız yeterli.
siyahh

kişi bu mesajı beğendi.

siyahh siyahh SEO Danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SEO DANIŞMANI / E.E Mühendisi
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 2199
  • Beğeniler 771 / 487
  • Ticaret 18, (%100)
Tamam hocam hatayı çözdüm.Aynı hatayı alan arkadaşlar için çözümü paylaşayım hem AR-GE açısından size yardımcı olmuş olurum :);

-----------------------------------------

ÇÖZÜMÜ BULUNAN HATA 1;

Aşağıda vereceğim dosyayı indirip sisteminize kurun,kurduktan sonra bazı bilgisayarlar yeniden başlatma isteyebilir.Kurduktan sonra dilerseniz programı açmayı deneyin.Eğer hata alıyorsanız restart atıp tekrar deneyin %90 çözülmüş olacaktır.Yok eğer direk programı kurup usluer hocamın oluşturduğu programı çalıştırdıysanız ve hata almadıysanız sorun çözülmüş demektir...

http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?displaylang=en&id=23734

Kolay Gelsin...

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al