wmaraci reklam

Ücretsiz Wordpress Blog Arayüz Tasarımı {PSD}

29 Mesajlar 5.237 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Graphics6 Graphics6 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 440
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 8, (%100)

Atakan adlı üyeden alıntı

Ücretli satılan bir temanın tasarımını tekrar wp ye mi dökeceğiz yani.

Katılıyorum.

adam ücretsiz psd yi dökmüş.
hayrına döken olur neden olmasın?

wmaraci
reklam

Metin Metin metinli.com Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEO Analisti ve Siber Güvenlik
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 1399
  • Beğeniler 61 / 582
  • Ticaret 18, (%94)
Ücretsiz bir çizim değil mi, hani kendisi çizse ayıp olur belki ama paylaşıma açık bir tasarımı yapmakta yani. Bu tasarım elbette birileri CSS'e döker diye yapılmıştır. Zamanım olursa yaparım ama phpsorunu'ydu galiba. Satışlarını biraz gerçekleştirsin. Sonra farklı özellikler ekleyerek ben yayınlarım.

Yazar, yazılım geliştirici, SEO Analisti ve siber güvenlik uzmanı.

UmutDevrim UmutDevrim Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 336
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 4, (%75)

programyapmak adlı üyeden alıntı

ücretsiz bir çizim değil mi, hani kendisi çizse ayıp olur belki ama paylaşıma açık bir tasarımı yapmakta yani. Bu tasarım elbette birileri css'e döker diye yapılmıştır. Zamanım olursa yaparım ama phpsorunu'ydu galiba. Satışlarını biraz gerçekleştirsin. Sonra farklı özellikler ekleyerek ben yayınlarım.

katılıyorum

graphswm adlı üyeden alıntı

adam ücretsiz psd yi dökmüş.
Hayrına döken olur neden olmasın?

katlıyorum

Graphics6 Graphics6 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 440
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 8, (%100)
Arkadaslar adam bu PSD yi bizlere sunmus.
Millet sitesine döksün diye yapmıs..

Asıl bence ücretsiz tasarımı döküp,ücretli satmak yanlış ve ayıp
Sonuçda psd si mevcut herkes dökücek ve ilerde kesinlikle ücretsiz dağıtan olur.
Paralarına yazık olur yani

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Atakan Atakan Emekli. Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek -
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 6139
  • Beğeniler 2442 / 2410
  • Ticaret 12, (%100)
Tasarım güzel, tasarımını dağıtıp tema satışa çıkarmak biraz garip tabi ama açıklama yapar inşallah sahibi :)

micromillian micromillian WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 879
  • Beğeniler 43 / 46
  • Ticaret 0, (%0)
Yapanın emeğine sağlık ama wp'ye dökmeye katılmıyorum.

hsnhsynisler hsnhsynisler WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Bilgisayar Sistemleri Öğretmeni
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar, öncelikle ücretsiz tasarımı ben kendi sitem için çevirmiştim, dağıtmayı ve satmayı düşünmemiştim. Bu tema gibi bir temayı CSS+HTML+Jquery+Wordpress inanın çok zahmeti ve bayağı da zamanımı aldı. Bu yüzden yaptıktan sonra da yorulduğumu aşırı derecede hissettim ve o derecede bu güzel temayı wordpresste kullandığıma memnun oldum.(çünkü tema çok hoşuma gitmişti.) . Eğer ki bu tarz temaların piyasadaki fiyatlarına bakarsanız 50 TL' den aşşağıya bulamazsınız size garanti veriyorum.
Daha sonrasında neyse artık temayı kullanıyorum ve arkadaşlarımdan gelen dönütler çok güzeldi tema hakkında harbiden beğendiler, dağıtayım mı dedim dağıtılmaz bu dediler (benimde aklıma yattı nerdeyse 1 haftadan fazla emeğim geçti). Neyse temaya istek artınca arkadaşlardan bazıla 40-50 ye sat dedi. Fakat ben boşver dedim satmadım.

Ama istek artınca, biraz düşündükten sonra tasarımından ücretsiz olduğunu aklımıza getirerek ve bu temayı da herkes çok küçük bir ücret ödeyerek kullansın diye 25 TL gibi bir fiyattan satışa çıkardık. İsteyen alır arkadaşlar ben kimseye zorla bir şey satamam. Bu 25 TL de inanın ki çok cüzi bir fiyattır bu tema için.
Ayrıca size şunu söylemek istiyorum kimse yanlış anlamasın ama bazı bloglarda adam tutmuş kuaza haber temasının sadece header kısmını değiştirmiş ve 400 TL 'ye satıyor. Ücretisiz temayı editleyip satanlar da çok.
O yüzden isteyen temamı alır, ben burada emeğimin çok az bir fiyatına satıyorum. O da istek karşısında. Bir küçük noktaya daha değinmek istiyorum tasarımın gerçeği buradadır ve 19 Nisan 2011 de yayınlanmıştır(oraya da yorum koyarak tasarım sahibini çevirmeye baslamadan önce ve ceviriyi bitirdikten sonra da haberdar ettim), yani üzerinden 4 ay geçmiş şimdiye kadar çevrilmemiş bir tema ben şimdi çevirince mi milletin gözü açıldı arkadaşlar...
Lütfen elinizi vicdanınıza koyun ve birazcık empati yapın...

Atakan Atakan Emekli. Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek -
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 6139
  • Beğeniler 2442 / 2410
  • Ticaret 12, (%100)

hsnhsynisler adlı üyeden alıntı

Ayrıca size şunu söylemek istiyorum kimse yanlış anlamasın ama bazı bloglarda adam tutmuş kuaza haber temasının sadece header kısmını değiştirmiş ve 400 TL 'ye satıyor.

***'da görmüştüm. Kötü bir durum maalesef.

----

Hayırlı satışlar dilerim :)

hsnhsynisler hsnhsynisler WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Bilgisayar Sistemleri Öğretmeni
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

Atakan adlı üyeden alıntı

***'da görmüştüm. Kötü bir durum maalesef.

----

Hayırlı satışlar dilerim :)

Teşekkür ederim...

Ek Olarak: Ayrıca bir şey daha belirtmek istiyorum... Biz millet olarak gerçekten beleşi çok seviyoruz. Ne yazılıma ne de bir emeğe para vermeyi sevmiyoruz. (ayrıca arkadaşımda demişti sen bu temayı beleş dağıtsaydın şu an temaya aldığın yorumların en az 10 katını alırdın demişti, o da bu arada kanıtlandı.)

O yüzden UmutDevrim adlı üyeye de buradan ayrıca sesleniyorum ne bir özel mesaj ne de başka bir şey göndermedim sana... Ama o tema tasarımı ücretsiz olarak aylardır Emrah Demirağ'ın sitesinde paylaşılmış duruyor ve bir Allah'ın kulu da çıkıp ne çevirmiş ne dağıtmış ne de bir şey yapmış. UmutDevrim konu açma tarihine bakarsan ben temayı yapalı 2 haftayı çoktan geçti ve sen konuyu Bugün(26/08/2011),18:33 tarihinde açmışsın. Bir de kimseden sakıncam yok tasarımın ücretsiz olduğunu her yerde satışlarda temayı ilk kullandığım yazımda yani işin açıkcası her yerde belirttim.Temayı da satarkende tasarımın ücretsiz olduğuna belirttim ve bu riski alarak (yani birisi çıkar da çeviri vs. gibi şeyler ) satışa çıkardım. İsteyen varsa çıkar çeviri ve bedava satar baltalamak değil mi işte.
Ayrıca bir kaç kişiye de temayı sattım. Temayı alanlara buradan tekrardan teşekkür ediyorum. Satışlarımız devam ediyor baltalamak isteyenler devam etsin bir daha bu konuya cevap yazılmayacaktır.
Bir küçük not daha hiç bir şekilde de tema bedava dağıltılmayacaktır.(alanların hakkına giremem ve emeğimi boşa götüremem).
Eğer ki bedava dağıttığım bir tema istiyorsanız o da mevcuttur. Buyrun bu DEMOSU bu da konu LİNKİ indirme linkide oradadır.

BENİM İÇİN BU KONU KAPANMIŞTIR

saidyavuz saidyavuz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2010
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek Primary school teacher
  • Mesajlar 394
  • Beğeniler 0 / 20
  • Ticaret 0, (%0)
bu psdyi phpsorunu.com u görmeden geçen hafta dağıtmak amacı ile çevirmiştim hatta sliderı ile birlikte wpye çevrilmiş duruyor ancak ücretsiz kısmın sadece psd üzerinde olması ve diğer emeklerin psd den wp ye çevirmiş olmasından dolayı phpsorunu.com a ait olmasından dolayı ekstra emeği için adam para isteyebilir fakat biri kalkıp bunu psd den wpye entegre ettikten sonra ücretsiz olarak ta dağıtırsa kimsenin bir şey demeye hakkı yoktur ancak ben bunu bazı sebeplerden dolayı yanlış buluyorum ki phpsorunu.com un sahibine de demiştim senin sitenden haberim yoktu bunu çevirmiştim madem satıyorsun bende dağıtmayacağım diye kısacası olay her iki yönü ile çetrefelli kişi ile vicdanı arasında kalmış

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al