wmaraci reklam
lidertakipci

Reklamınızı Yayınlayalım

14 Mesajlar 2.296 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

gazozman gazozman Merhaba :) Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci/İnşaat Müh.
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 118
  • Beğeniler 30 / 13
  • Ticaret 9, (%100)
Merhaba, iyi günler dilerim.

Sitemizde genel anlamda oyun, uygulama ve program konulu gönderiler paylaşılıyor. Bu gönderilere her gün birçok tekil ziyaretçi girip geziniyor. Web sitemizi her gün yeni içeriklerle dolduran 2 adet(şimdilik) yazarımız da çalışmaktadır. En kötü ihtimal ile her gün yeni içerik ile sitemizi şu anda bulunduğu durumdan daha iyi hale getiriyoruz. Hal böyle olunca ve siteye girenlerin sayısı her geçen gün arttıkça bizler de web sitemizde bazı reklamlar yayınlamaya başladık. Düşündük ki siz web sitemizin istatistiklerini öğrendikten sonra bize reklam verebilirsiniz.

Reklam vermek isterseniz sizin için uygun olan ve genel anlamda verdiğiniz reklamlara uygulanan ücret şeklinde bizi bilgilendirirseniz orta yol bulunup reklamlarınız yayınlanmaya başlar. O yüzden size reklam ücretlerimiz hakkında bir söz söylemeden önce sizin görüşlerinizi duymak istedik.

Daha henüz yeni bir site olmamıza rağmen birçok ziyaretçi web sitemizin çalışan dosyaları sunduğundan dolayı girmekte. Bütün bunların yanında her daim özgün yazı paylaştığımızı da belirtmek isterim. İnternet dünyasında henüz yeni olduğumuzdan reklam, tanıtım yazısı, banner alım ücretlerimiz şu an için düşüktür. Birazdan sizinle paylaşacağımız istatistiklerdeki bir web sitesine reklam vermek isteyeceksiniz.

Unutmadan web sitemize ait alexa bilgisi vb. günlük ziyaretçi akışı ve gelen ziyaretçilerimizin organik ziyaretçi olduğunu kanıtlayan bazı kanıtlayıcı etmenlere de yer verelim:

Alexa Sıramız: http://www.alexa.com/siteinfo/yukleoyna.com (Bir rakam belirtmedik giderek düşmeye devam ediyoruz.)

Google PageRank: 2

Gelen Ziyaretçilerin Ülkesi: %89,34 Türkiye

WMAraci Site İstatistikleri: https://wmaraci.com/site-analizi/yukleoyna.com (Güncel istatistik sunması adına güvenilir sitedir.)

-Google Analytics Verileri- (resimleri kendi hostumuza yükledik)

Google Analytics Ziyaretçi ve Sayfa Görüntüleme Verileri:

Google Analytics Ziyaretçiler Bize Nasıl Ulaşıyor?:

Google Analytics Ziyaretçiler Hangi Ülkeden Geliyor?:

Web sitemizde tanıtım yazınızı, banner(birçok ölçü seçenekleri mevcut) reklamınızı yayınlayabiliriz. Siz de web sitemizi beğendiyseniz bizimle ücret konusunda bir orta yol bularak reklamınızı yayınlatabilirsiniz.

NOT:// Tanıtım yazınızı seo'ya tam anlamı ile uygun 300 kelime ve üzeri yazıp yayınlayabiliriz(belirli bir ücret dahilinde).Tanıtım yazınızda 2 adet link çıkışı(dofollow) olacaktır. Hatırlatmak isterim ki yazılarınızı sitemizden asla kaldırmıyoruz. Bu konuda içinizi rahat tutabilirsiniz.

Okuduğunuz için teşekkür ederim. İyi çalışmalar dilerim...

www.yukleoyna.com

wmaraci
reklam

vatoz419 vatoz419 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Adana
  • Ad Soyad Ö** H**
  • Mesajlar 173
  • Beğeniler 27 / 19
  • Ticaret 0, (%0)
Bişe sorabilirmiyim. 3 aylık site nasılda pr değeri 2 olabiliyor.
illegal yol ile yaptığınız bu kadar açık ve net

Backhoe Backhoe Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yatırımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 556
  • Beğeniler 363 / 255
  • Ticaret 13, (%92)
İnsanlara bu şekilde "hakaret" etme yetkisini size kim veriyor?
Bunu normal bir şekilde "3 Aylık siteniz nasıl PR2 oluyor hocam,sıkı mı çalışıyorsunuz?" gibi sormak yerine "illegal yol ile yaptığınız net,sahtekar." gibi ithamlarda bulunarak burada insanları karalama yetkisini size kim veriyor?
Konu sahibi arkadaşı tanımıyorum,konuşmuşluğumda yok.
vatoz419

• Üyelik 09.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Adana
  • Ad Soyad Ö** H**
  • Mesajlar 173
  • Beğeniler 27 / 19
  • Ticaret 0, (%0)
Benim yapmaya çalıştığım karalamak değil. milleti uyandırmak.
3 ayda pr değerini hemen 2 yapmanın (orjinal organik) kolay birşey olmadığını bilen bilir.

Eğer yorumum küfür içeriyorsa ve hareket , yetkililer gerekeni kesinlikle yapacaktır.
@Backhoe

wmaraci
wmaraci

Backhoe Backhoe Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yatırımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 556
  • Beğeniler 363 / 255
  • Ticaret 13, (%92)
Hocam hakaretten kastım direk bir hakaret yok ancak daha nazik bir dil ile düşüncelerinizi dile getirirseniz aynı amaca kimseyi kırmadan ulaşabilirsiniz diye düşünüyorum.
ve Kesin olarak emin olmadan da bu arkadaşa bu ithamda bulunmanız yanlış,kimsenin avukatlığını yapmak bana düşmez ama bu arkadaş illegal bir şey yapmış olsa bile bunu bu şekilde değilde daha anlaşılır bir şekilde açıklar verilerde bir uyuşmazlık yakalarsanız o zaman herkes sizin fikrinize saygı duyabilir ve sizinle aynı şeyi düşünebilir ancak bu şekilde ilk mesajınızdaki şekilde bir itham ile dışardan sadece "karalama" olarak gözüküyor.
Bilin istedim sadece,umarım anlatabilmişimdir.
Kalbinizi kırdıysam kusura bakmayın sadece biraz daha nazik :)

vatoz419
gazozman vatoz419

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 09.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Adana
  • Ad Soyad Ö** H**
  • Mesajlar 173
  • Beğeniler 27 / 19
  • Ticaret 0, (%0)
Anladım, haklısınız hocam :)
Backhoe

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 16.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 118
  • Beğeniler 30 / 13
  • Ticaret 9, (%100)

vatoz419 adlı üyeden alıntı

Bişe sorabilirmiyim. 3 aylık site nasılda pr değeri 2 olabiliyor.
illegal yol ile yaptığınız bu kadar açık ve net

Hocam ilk öncelikle kalbimin kırıldığını ve moralimin aşırı derece bozulduğunu söylemek isterim. Sonra da bir diğer arkadaşın dediği üzere sıkı mı çalıştınız sorusunu sorsaydınız yine daha mantıklı olurdu ama ne var ki bu böyle olmadı. Dolayısı ile sizin bu yaptığınız beğenmediğim yorumu düzeltmek zorunda olduğum için sitenin seceresini ortaya koymak gerekiyor:

- Site zamanında başka bir isimde kullanılıyordu. Eski mesajlarıma bakarsanız pagerank 4 olan bir web siteydi ve satmak istiyordum. Orada çok beğendiğim bir abim ve tanımıyordum, satma güzel bir çalışma yaptır ve siten eski haline geri dönsün dedi. Sözünü dinledim.

- Sitede ilk gönderilen yazı: Ağustos 14, 2011 11:24 tarihine ait.

- Sitede en çok okunan konu şu anda tema sarın alındığından dolayı normal kullanıcı göremez 156 bin civarında görüntülenmeye sahipti, RemovaWat w7 orjinalleştirici.

Site eski haline dönebilsin diye yapılan harcama:

2 Adet Erdem bey'in seo kampanyasından aralarında 1'er ay olmak kosulu ile Mega Paket ve PageRank Paket satın alınmıştır. (Mega Paket + PageRank Paket 300 Tl x2 = 700 TL)

NekroTasarım ' dan 120 TL'lik mega paket indirimde olduğundan dolayı 30 TL'ye herkese açık satın alınmıştır.

Ayvazhosting ' ten 50 liralık Tumblr Baclink Paketi %50 indirim ile 25 Tl'ye herkese açık satın alınmıştır.

Site için lisanslı tema satın alınmıştır. 85 TL (kurulum, tema ve temiz hizmetin bedeli)

Şimdi 2.5 ayda siteye harcadığım para: 840 TL, Sitenin facebook sayfa reklamı yaptırıldı(facebooka'a 30 dolar onu siteye harcanılan para bölümüne yazmak istemedim.)

Sen kalitesiz yorumun ve sorguladığı kadar araştırmacı olmayan tutumun ile gelmişsin bu yasadışı diyorsun ticaret bildirimlerime gir ve 1-2 ayda nasıl hayvan gibi çalıştığımı bir gör, yıllardır her allahın günü özgün içerik yazdığımı gir bir incele, şırada 1000 TL'ye yaın para harcamışım kazancağım altı üstü bi tanıtım yazısı için 5-10 lira sen hangi hakla bana böyle bir yorum yaparsın. İnsanlara şu yorumları yapmadan evvel bir araştırın kardeşim. 2011 yılından beri hayatta olan pagerank 4'ten pagerank 2'ye düşen ama birçok çalışma ile eski haline getirilmeye çalışılan bir siteye nasıl böyle bir yorum yapıyorsun! Kınıyorum seni dostum, ciddi anlamda kınıyorum 5 lira ya 5 tl kazanmak için yazılan ve gelen ziyaretçiyi önemseyen şu yazıya yapılacak yorum muydu bu?

Bütün bu harcamalarımı ve dekont dahil kanıtlayabilirim zaten ticaret geri bildirimlerinde hakkımda yazılanlar yeterlidir. Kaç yaşında insanların yapmış olduğu temiz yorumlardan dolayı onlara da teşekkür ediyorum.

Ek Olarak:

Backhoe adlı üyeden alıntı

Hocam hakaretten kastım direk bir hakaret yok ancak daha nazik bir dil ile düşüncelerinizi dile getirirseniz aynı amaca kimseyi kırmadan ulaşabilirsiniz diye düşünüyorum.
ve Kesin olarak emin olmadan da bu arkadaşa bu ithamda bulunmanız yanlış,kimsenin avukatlığını yapmak bana düşmez ama bu arkadaş illegal bir şey yapmış olsa bile bunu bu şekilde değilde daha anlaşılır bir şekilde açıklar verilerde bir uyuşmazlık yakalarsanız o zaman herkes sizin fikrinize saygı duyabilir ve sizinle aynı şeyi düşünebilir ancak bu şekilde ilk mesajınızdaki şekilde bir itham ile dışardan sadece "karalama" olarak gözüküyor.
Bilin istedim sadece,umarım anlatabilmişimdir.
Kalbinizi kırdıysam kusura bakmayın sadece biraz daha nazik :)

vatoz419

Senden "Allah Razı" olsun.
Backhoe

kişi bu mesajı beğendi.

webmaster1996 webmaster1996 Atatürk'ün Askeri! Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad G** Y**
  • Mesajlar 519
  • Beğeniler 28 / 89
  • Ticaret 100, (%100)
Hocam ne kadar sıkı calışılırsa çalışın o sitenin son 2 ayda pr degeri almasina imkan yok cunku google yillardir pr degeri guncellemiyor ama domain pr2 buda kesin daha onceden pr almış bir domain. Kimseyi seyi suçlamanın bir anlamı yok.

• Üyelik 16.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 118
  • Beğeniler 30 / 13
  • Ticaret 9, (%100)
Hyır şimdi benden ne yapmamı ön görüyorsunuz olan istatistiğimi sunuyorum, 5 lira para kazanmak için. Öyle mi bundan sonra bütün link kısaltma ve popunder reklamlarını yayınlayacağım öyleyse. Ben ziyaretçiyi önemsemeye çalıştıkça 5 lira dahi kazanamayacaksam bir anlamı yok.

OguzhanCinar OguzhanCinar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 136
  • Beğeniler 21 / 30
  • Ticaret 20, (%100)
Pagerank değerim 2 ve domain 1 haftalık :)
1 haftada mı yaptım ? Hayır.
Değeri olan bir domaini kaydettim ve insanların illegal ya da organik yaptığı seo çalışmaları bizi ilgilendirmiyor. Sen sanıyor musun o ilk sayfalar hep organik :)

Konu ile alakası olmayan alışveriş yapmak istemeyen arkadaşlar forumda hangi konu açılmışta bi açık bulsam diye geziniyor.

Sadece sizin için değil genel anlamda bir çok kişi var ve çoğu bu durumdan rahatsız..

Hayırlı satışlar hocam @gazozman

Ek olarak ; illegal açık net diyen arkadaşa torrentin de legal olmadığını hatırlatmak istedim

Şahsi fikirlerini söyledim saygı ve sevgilerimle
gazozman

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al