wmaraci reklam

[TR]Limitsiz SSD Reseller %50CPU LiteSpeed CloudLinux Softaculous Haftalık Yedek 25$/YIL

36 Mesajlar 6.403 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Crewx Crewx Mr.Whale Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 3706
  • Beğeniler 1310 / 1309
  • Ticaret 152, (%100)
Firmanızı araştırdım gayet güzel hem fiyat bakımından hemde müşterilerin yorumları bakımından. Başarılarınızın devamını diliyorum. Ayrıca sizinle ileride çalışmayı düşünüyorum. Bana vds hakkında bilgi verirmisiniz cpanel vs olacak en uygun fiyat ne olur ?
yildizteknoloji

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

yildizteknoloji yildizteknoloji Çözüm Ortağınız Kullanıcı
  • Üyelik 14.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 79
  • Beğeniler 37 / 36
  • Ticaret 12, (%100)

Crewx adlı üyeden alıntı

Firmanızı araştırdım gayet güzel hem fiyat bakımından hemde müşterilerin yorumları bakımından. Başarılarınızın devamını diliyorum. Ayrıca sizinle ileride çalışmayı düşünüyorum. Bana vds hakkında bilgi verirmisiniz cpanel vs olacak en uygun fiyat ne olur ?

Merhaba, güzel yorumunuz için teşekkürler. Sizi de aramızda görmek isteriz.
cPanel web server kampanyamızı aşağıdaki adresten inceleyebilirsiniz;
https://wmaraci.com/forum/sanal-sunucu-hizmetleri/2017ye-web-server-girin-4gb-ram-8-0ghz-cpu-150gb-hdd-1gbps-hat-ucretsiz-cpanel-20-a-395858.html
NettaCompany

kişi bu mesajı beğendi.

Serginho Serginho WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 126
  • Beğeniler 25 / 24
  • Ticaret 2, (%100)
2015 ağustosunda bir VPS aldım kendilerinden, kurulumu tamam deyip,bilgileri yolladılar. Yedeği yüklemeye çalıştığımızda sunucu kasıyordu. Sunucuya bir kaç kez restart attık, şükür o arada yükleyebildik. Sonra sunucu kapanmaya devam ediyordu skype vs yazıyorduk, makineye restart atılıyor, haliyle biraz düzeliyor. Neyse ertesi gün oldu yine sunucu evlere şenlik, skype falan yazdım yine aynı terane. 3'ncü gün baktım sıralamalardan da düşüyorum, dayanamadım hemen eski ns adreslerine yönlendirdim, çok şükür eski sunucudaki yedek duruyordu, siteyi orada aktif etmiştim. Gelelim asıl meseleye, google'da indexleri kontrol ettiğimde yabancı indexler gördüm, tabiri caizse sitem çin istilasına uğramıştı. Meğerse aldığım yeni sunucuya bir script yüklenmişti, o script 3 gün boyunca otomatik olarak binlerce konu açmış(30 bin küsürdü) ve bunları forumlarda, wiki sayfalarında paylaşmıştı. Bir ara acaba rakiplerimden biri mi bunu yaptı diye düşündüm. Ancak insanın düşmanı onu yapar. :) Kurulumu yapan başka bir arkadaş olduğu için belki onun bilgisayarındaki virüsten kaynaklı sorun yaşanmış olabilir diye kimseyi suçlamak istemedim. Yine de o konuda suçlamıyorum. Her ne kadar o arkadaş bilgisayarımda trojan yok dese de ben oradan ftp'ye sızmış olabileceğine ihtimal veriyorum. Fakat yaşadığım sorunu tespit edemediler, yeterince ilgilenmediler, ben de ftp'ye giremediğim için ancak taşıdıktan sonra sorunu fark edebildim. Velhasıl kelam 3 gün boyunca ftp giremediğim bir sunucuya 1 aylık ücret ödedim. Sorun o da değil, 5 ay boyunca o 3 günlük hasarı gidermeye uğraştım. Büyük bir tecrübe oldu benim için. Bu tecrübemi de paylaşmayı borç bildiğim için paylaştım. Kimsenin emeğinin zayi olmaması dileğiyle herkese hayırlı kazançlar.
yildizteknoloji

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 14.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 79
  • Beğeniler 37 / 36
  • Ticaret 12, (%100)

Serginho adlı üyeden alıntı

2015 ağustosunda bir VPS aldım kendilerinden, kurulumu tamam deyip,bilgileri yolladılar. Yedeği yüklemeye çalıştığımızda sunucu kasıyordu. Sunucuya bir kaç kez restart attık, şükür o arada yükleyebildik. Sonra sunucu kapanmaya devam ediyordu skype vs yazıyorduk, makineye restart atılıyor, haliyle biraz düzeliyor. Neyse ertesi gün oldu yine sunucu evlere şenlik, skype falan yazdım yine aynı terane. 3'ncü gün baktım sıralamalardan da düşüyorum, dayanamadım hemen eski ns adreslerine yönlendirdim, çok şükür eski sunucudaki yedek duruyordu, siteyi orada aktif etmiştim. Gelelim asıl meseleye, google'da indexleri kontrol ettiğimde yabancı indexler gördüm, tabiri caizse sitem çin istilasına uğramıştı. Meğerse aldığım yeni sunucuya bir script yüklenmişti, o script 3 gün boyunca otomatik olarak binlerce konu açmış(30 bin küsürdü) ve bunları forumlarda, wiki sayfalarında paylaşmıştı. Bir ara acaba rakiplerimden biri mi bunu yaptı diye düşündüm. Ancak insanın düşmanı onu yapar. :) Kurulumu yapan başka bir arkadaş olduğu için belki onun bilgisayarındaki virüsten kaynaklı sorun yaşanmış olabilir diye kimseyi suçlamak istemedim. Yine de o konuda suçlamıyorum. Her ne kadar o arkadaş bilgisayarımda trojan yok dese de ben oradan ftp'ye sızmış olabileceğine ihtimal veriyorum. Fakat yaşadığım sorunu tespit edemediler, yeterince ilgilenmediler, ben de ftp'ye giremediğim için ancak taşıdıktan sonra sorunu fark edebildim. Velhasıl kelam 3 gün boyunca ftp giremediğim bir sunucuya 1 aylık ücret ödedim. Sorun o da değil, 5 ay boyunca o 3 günlük hasarı gidermeye uğraştım. Büyük bir tecrübe oldu benim için. Bu tecrübemi de paylaşmayı borç bildiğim için paylaştım. Kimsenin emeğinin zayi olmaması dileğiyle herkese hayırlı kazançlar.

İşin garip tarafı biz VPS hiç satmadık :) VDS hizmeti olabilir ki hatırlatmakta fayda var sanal sunucu hizmetleri self-managed'dir. Aradan 1.5 yıl geçmiş haliyle hatırlamıyorum sizi ama eğer bir bilgi verseydiniz insiyatif çerçevesinde kesinlikle yardımcı olurduk. İş hayatınızda başarılar, sağlıcakla kalın :)
Serginho ahmet5542 NettaCompany

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Serbay54 Serbay54 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 217
  • Beğeniler 27 / 59
  • Ticaret 18, (%94)
Bugün 1 Adet Reseller siparişi verildi, ödeme yapıldı.
Sistem aktif.
Teşekkürler.
yildizteknoloji

kişi bu mesajı beğendi.

opencartim opencartim Bir Umuttur Yaşamak! Kullanıcı
  • Üyelik 13.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek E-Sporcu!
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1176
  • Beğeniler 359 / 372
  • Ticaret 26, (%100)
Reseller hizmetlerimiz 1Gbps Hat / 10Gbps Port üzerinden paylaşımlı bir şekilde Türkiye konumlu olarak sağlanmaktadır. Bu yüzden herhangi bir hız garantisi verilmemektedir. Örnek olarak sitenize anlık 500 kişi de girebilir 5000 kişi de.

Sizcede bu açıklama doğru birşey mi ? Aman kaç kişi girerse girsin der gibi. Müşteri kesin ve net cevap ister.
yildizteknoloji

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 14.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 79
  • Beğeniler 37 / 36
  • Ticaret 12, (%100)

opencartim adlı üyeden alıntı

Sizcede bu açıklama doğru birşey mi ? Aman kaç kişi girerse girsin der gibi. Müşteri kesin ve net cevap ister.

Kesin cevap verebilen firma varsa biz de hizmet alalım :)
opencartim

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 13.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek E-Sporcu!
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1176
  • Beğeniler 359 / 372
  • Ticaret 26, (%100)
Bildiğim en sağlam 1 tanesi var ama, konu içi söylemeyiz. :)
CPU konusunda %50 veren ilk sizi gördüm yalan yok :)
ahmet5542 yildizteknoloji

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 14.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 79
  • Beğeniler 37 / 36
  • Ticaret 12, (%100)
Teşekkürler opencartim
Güzel günler.
opencartim

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 13.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek E-Sporcu!
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1176
  • Beğeniler 359 / 372
  • Ticaret 26, (%100)
Ben teşekkür ediyorum, kısa süre içerisinde inşallah hizmet alıcağım sizden.
yildizteknoloji

kişi bu mesajı beğendi.

Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al