wmaraci reklam

300.000 ürünlü E-ticaret Siteniz Olsun

13 Mesajlar 3.234 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

izmirinternette izmirinternette WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisliği
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 7
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
- Muhasebe
- Kargolama
- Değişim Garanti İşlemleri
- Reklam
- Hosting
- Güncelleme
gibi Operasyon giderleriniz olmadan e-ticaret sitenizi açabilirsiniz. Üstelik 990 TL ! ve yıllık ücreti yok. Ürünleriniz hepsiburada.com 'dan daha ucuz.
http://www.bibakin.com
Örnek site.

İlgilenen arkadaşlar iletişime geçebilir. İlk aydan para kazanacağınızı garanti ediyoruz.

wmaraci
reklam

CenkOnsoy CenkOnsoy Skype: cenkonsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)
Amaç, hedef ve detaylar konusunda fikir edinmek istiyorum.

Bilim Forum | Bilimgunlugu.com

Vtcam Vtcam Developer Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 1683
  • Beğeniler 359 / 358
  • Ticaret 77, (%100)
300.000 ürün ciddi bir rakam..

FIRTINA1453 FIRTINA1453 Bir Gün Mutlaka... Kullanıcı
  • Üyelik 22.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Van
  • Ad Soyad R** A**
  • Mesajlar 322
  • Beğeniler 1 / 77
  • Ticaret 0, (%0)
Yaptığınız bu iş illegal değil mi ?

İnternet Bizans ise, biz de FATİH'in fedaileriyiz!
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

ermaneray ermaneray proje danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek satınalma/proje danışmanlık
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 2627
  • Beğeniler 77 / 644
  • Ticaret 12, (%100)
incir.com un projesi bu gerçi üye olup site açanların büyük kısmı kapatıyor bende araştırmıştım zamanında

CenkOnsoy CenkOnsoy Skype: cenkonsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)
Detayli bilgilendirme icin beklemekteyim. Sanırım bayilik sistemi ve komisyon usulu network ortakligi, kazanc oranlari ve sistem hakkinda bilgi bekliyorum. Tesekkurler.

Bilim Forum | Bilimgunlugu.com

• Üyelik 01.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 7
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

FIRTINA1453 adlı üyeden alıntı

Yaptığınız bu iş illegal değil mi ?

2013 yılında piramit sistemler ile ilgili çıkan yasa gereği haksız kazanç elde etmek yasaklanmıştır.

Bu sistem piramit sistemi değil, çalışarak kazınıyorsunuz.

Size bir e-ticaret sitesi açılıyor.

Kendiniz e-ticaret sitesi açsanız 50.000 TL başlangıç masrafı vardır. Bu sistemin masrafı 990 TL ve size kendi sitenizde kullanmanız için 700 TL hediye çeki ve mağazanızı insanlara duyurmanız için dökümanlar gönderiliyor.

Bu sistem bütün operasyonel giderlerinizi üzerine alıyor size hepsiburada.com 'da bulunan neredeyse tüm ürünleri reklam maliyeti olmadan, yani daha ucuza satış imkanı sunuyor. Ayrıca sistem sürekli güncelleniyor.

Daha detaylı bilgi isteyen arkadaşlar özel mesaj yollayabilirler.

• Üyelik 22.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Van
  • Ad Soyad R** A**
  • Mesajlar 322
  • Beğeniler 1 / 77
  • Ticaret 0, (%0)

izmirinternette adlı üyeden alıntı

2013 yılında piramit sistemler ile ilgili çıkan yasa gereği haksız kazanç elde etmek yasaklanmıştır.

Bu sistem piramit sistemi değil, çalışarak kazınıyorsunuz.

Size bir e-ticaret sitesi açılıyor.

Kendiniz e-ticaret sitesi açsanız 50.000 TL başlangıç masrafı vardır. Bu sistemin masrafı 990 TL ve size kendi sitenizde kullanmanız için 700 TL hediye çeki ve mağazanızı insanlara duyurmanız için dökümanlar gönderiliyor.

Bu sistem bütün operasyonel giderlerinizi üzerine alıyor size hepsiburada.com 'da bulunan neredeyse tüm ürünleri reklam maliyeti olmadan, yani daha ucuza satış imkanı sunuyor. Ayrıca sistem sürekli güncelleniyor.

Daha detaylı bilgi isteyen arkadaşlar özel mesaj yollayabilirler.

Sizin burada 990 TL olarak satışa sunduğunuz sistem "incir" alt yapısına sahip bir sistem ki incir'de ücretsiz zaten. Önceden herkes üye olabiliyordu. Şimdi üyelikler kefil sistemi ile yapılıyor. Siz örneğin bana kefil olacaksınız bunun için 990 TL istiyorsunuz. Ayrıca başlangıç seviyesinde ki bir E-Ticaret sitesi açmak için 50.000 TL gerekli değil :) Bilmesek inanacağız :)

• Üyelik 01.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 7
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

FIRTINA1453 adlı üyeden alıntı

Sizin burada 990 TL olarak satışa sunduğunuz sistem "incir" alt yapısına sahip bir sistem ki incir'de ücretsiz zaten. Önceden herkes üye olabiliyordu. Şimdi üyelikler kefil sistemi ile yapılıyor. Siz örneğin bana kefil olacaksınız bunun için 990 TL istiyorsunuz. Ayrıca başlangıç seviyesinde ki bir E-Ticaret sitesi açmak için 50.000 TL gerekli değil :) Bilmesek inanacağız :)

Sistemi bilmediğiniz halde yorum yapmanız üzücü. İnsan bilmediğinin cahilidir. Açıklayayım.
Senin kafanda internet sitesi açmak 19TL domain, 20TL hosting masrafı olduğu için 50.000 i anlamakta zorlandın belkide.
e-ticaret sitesi açıyorsun blog değil. 60 tane web sistesi kurdum ben. bunaların içinde ege.edu.tr uzantılı Ege üniversitesinin 3 adet siteside var.

Bir şirketin kurulum ve muhasebe masrafları 4.000TL + aylık en az 500TL, depo, personel, call center, e-ticaret yazılımı, tasarım, sistem botları, hosting (en az 2.500TL lik bir VDS den bahsediyorum tabiki), şirketlerle anlaşmalar, hizmet vergileri......

50.000 TL düzgün bir e-ticaret sitesi için daha reklamsız, ilk maliyettir. Ki az bilen için bu işleri az bile bir rakamdır.

Şu konuda da yanılıyorsun, parayı bana değil sisteme ödüyorsun zaten. 9 taksitle. Sana web sistemini sağlamak için istiyorlar bunu ve kartvizit, insert gibi malzemeleri gönderiyorlar. Çalışıp ekibini güzel kurarsan güzel paralar kazanırsın.

Seni bütün operasyon giderlerinden kurtarıyor bu sistem.

Bana faydası ekibimi ve networkmü gelişletmesi.

990 TL profesyonel üyelik paketi. 590 TL ye eko da var ama ben tavsiye etmiyorum başlangıç bonusları düşük. Araştır sonra gel konuşalım yine.

• Üyelik 22.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Van
  • Ad Soyad R** A**
  • Mesajlar 322
  • Beğeniler 1 / 77
  • Ticaret 0, (%0)
Konuşma üslubunuz çok yanlış bence. Size hayırlı satışlar ki alacak olur mu bilemem bu üslubu gördükten sonra müşteri çıkar mı muamma :) Bir de bildiğim kadarıyla internette hiç bir şeyin garantisi yokken satış garantili demişsiniz. Neyse hayırlı günler :) Ben gidip 50.000 TL toparlıyayım :D
kolcuur

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al