wmaraci reklam

A'dan Z'ye SEO/SEM/Proje Geliştirme - Sorun Cevaplayalım

45 Mesajlar 4.436 Okunma
wmaraci reklam

Mfa95 Mfa95 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 128
  • Beğeniler 83 / 30
  • Ticaret 0, (%0)
@umutr hocam kwfinder tarzında ücretsiz anahtar kelime SEO zorluğu sorgulayabilecegimiz site var mı? Çok araştırdım ama ücretsiz bulamadım. Gerçekten çok pahalılar

wmaraci
reklam

umutr umutr Project Development Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Digital Marketing
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad U** T**
  • Mesajlar 455
  • Beğeniler 113 / 146
  • Ticaret 78, (%100)
Mfa95 Selamlar hocam, bu konuda size önerebileceğim bir araç maalesef bulunmuyor, nedeni ise biz anahtar kelime rekabet ölçümlerini kendi stratejilerimiz ile yapıyoruz. Bu nedenle üzülerek söylüyorum size herhangi bir araç öneremeyeceğim. Fakat anahtar kelime rekabetini ölçmekle alakalı bir içerik hazırlayabiliriz. Bu konu hakkında notumu alıyorum en kısa zamanda bir içerik hazırlanarak size de bildirilecek. İlginize ve anlayışınıza teşekkür ederim.
Mfa95

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 06.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 128
  • Beğeniler 83 / 30
  • Ticaret 0, (%0)
Anladım hocam. Doğrudur meslek olarak tabi sırlarınız vardır :) Benim alanım bu değil hocam, hobi diyelim ve inşallah birkaç projem var. Anahtar kelime konusunda belki yüzlerce kelime sorgulatmam gerekiyor, öyle de bir bütçem yok maalesef. En azından dediğiniz gibi yöntem söylerseniz de sevinirim. Açıkçası İslami bir site projem var inşallah. Kendi alanım ilahiyat. Küçüklüğumden beridir de 12-13 yıldır birçok yazilim, kodlama, tasarım, uygulama gelistirme vb.. şeylerle uğraştım (Kendi çapımda) vazgeçemediğim 2 alanım var biri DİNİ İLİMLER diğeri YAZILIM :) inşallah bu iki alanı hakettiği gibi birleştirmeye gayret ediyorum elimden geldiği kadar. Teşekkürler
umutr

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 05.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad U** T**
  • Mesajlar 455
  • Beğeniler 113 / 146
  • Ticaret 78, (%100)
Mfa95 Başarılarınız daim olsun inşAllah, yardıma ihtiyacınız olduğunda ulaşmaktan çekinmeyin lütfen. İyi çalışmalar dilerim :)
Bipixel Mfa95

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Bonneval Bonneval WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Adwords danismani
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 306
  • Beğeniler 42 / 56
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam merhaba benim adwords ile ilgili bir sorunum var. Bir kelimede reklam cikiyorum fakat kelimenin kalite puanida yuksek olmasina ragmen cok cok nadir gosteriliyor. Asil sorun da surada adw anahtar kelime teshis aracindan baktigimda ise kelime her seferinde hem mobilde hemde masaustunde her seferinde gorunuyor . Yani google bir sorun olmadigini soyluyor ama gercekte coknnadir gosteriliyor. Birde soyle bir sorun var. Bu kelime gorunmuyor ama uzun kuruklu olunca gorunuyor. Ve kelimeye bir harf ekleyip hatali yazdigimda da google da gorunuyor.
Bunu nasil cozebiliriz acaba . Adw den kontrollerde gic bir sorun gozukmuyor bunyuzden sorunun nr oldugunu anlayamiyorum. Gunluk butceyi dusurup tbm yi uçuk fiyatlara da cektim ama hic bir sey değişmedi. Bu neden olur ? Yardiminizi bekliyorum benim icin cok onemli.

• Üyelik 06.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 128
  • Beğeniler 83 / 30
  • Ticaret 0, (%0)
umutr Allah razı olsun hocam sağolun. İnşallah hedeflediğimiz yerlere ulaşır da bir faydamız dokunur insanlara
umutr

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 05.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad U** T**
  • Mesajlar 455
  • Beğeniler 113 / 146
  • Ticaret 78, (%100)
hretinqer Merhabalar,

Kelime sektör olarak yoğun bir kelime mi? Yani reklam yoğunluğu olan bir kelimeyse, aynı kelimede gösterilecek reklam çoğunluğu fazlaysa eğer yapılan yayınlarda ona göre olacaktır. Yani sürekli bir gösterim sağlanamayacaktır.

• Üyelik 06.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 306
  • Beğeniler 42 / 56
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam kelimenin aylik 49.500 aranmasi var fakat baska reklam yok yani rakip yok tekiz bu kelimede sorunda burda basliyor zaten.

• Üyelik 05.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad U** T**
  • Mesajlar 455
  • Beğeniler 113 / 146
  • Ticaret 78, (%100)
hretinqer Gerekli ayarlamalarda bir hata olabilir mi? Görüneceği zamanı veya yer seçimiyle alakalı, bütçe belirlemesi vs. ayarların birinde sorun olma durumunda bu şekilde sıkıntı yaşayabilirsiniz. Gerekli tüm ayarları tam olarak yaptığınızdan emin olun. Hedef kitleniz ve kelimeniz ile alakalı tüm ayarları eksiksiz yaptıktan sonra böyle bir sorun yaşamamanız gerekiyor.

• Üyelik 06.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 306
  • Beğeniler 42 / 56
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam reklam zaman planlamasi yok kitle olarak hic bir ayar yapmadim direk tum turkiye olarak secili durumda.orda mi bir hata yapiyorum ?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al