wmaraci reklam

Alıntı Görsel Kullanmak mı, Hiç Kullanmamak mı?

25 Mesajlar 3.368 Okunma
smmexpress

Malcolm X Malcolm X Elimden Geliyor Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 456
  • Beğeniler 102 / 152
  • Ticaret 0, (%0)

Mağara Adamı adlı üyeden alıntı

Ben neyi yanlış söylemişim Peki bana Onu söyler misin ? Önce kendini sorgula birşey biliyor muyum diye Sonra gel bana Öğütte Bulun.

şu başlık altında sizinle tartışacak değilim. şu sözü nerede söyleseniz size gülerler "Ve bence google bunu anlamayacak kadar salak" ama ben arkadaşça düzeltmek istedim. Neyse kalp kırdıysam affola..

Elimden Geliyor
wmaraci
reklam

Freezby Freezby IMZA YASSAKK :) Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Tamsurum.net
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 1359
  • Beğeniler 88 / 287
  • Ticaret 5, (%100)
Yanlız atladığınız bir nokta var, bu resimlerin hepsi başbakan, tayyip vs vs diye isimlendirilmiş veya konularda etiketlenmiş ;)

MagaraAdami MagaraAdami PM atabilirsiniz Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 2814
  • Beğeniler 382 / 974
  • Ticaret 2, (%100)

Malcolm X adlı üyeden alıntı

şu başlık altında sizinle tartışacak değilim. şu sözü nerede söyleseniz size gülerler "Ve bence google bunu anlamayacak kadar salak" ama ben arkadaşça düzeltmek istedim. Neyse kalp kırdıysam affola..

[QUOTE=weblozi]
Hiç bir şey yapamıyorsan resmi paint de uygun boyutta kirp ve yeni resmi farklı formatta isimlendirip kaydet. Al sana kopya olmayan özgün resim[/quote]

[QUOTE=Mağara Adamı]google bu kadar Salak mı sizce ? Pixel değiştirmek, bir cümlenin yarısını yazmak gibi birşey.[/quote]

Bence siz Benim Yazdığımı Bir daha Okuyun

Okşadıkça insanları, içinden çıkıyor Cini...

weblozi weblozi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek serbest girişimci
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 380
  • Beğeniler 46 / 106
  • Ticaret 0, (%0)
hayır hocam mesele sizin haklılığınız konusu ise tamam siz haklısınız biz haksızız, siz dilediğiniz gibi takılın, benim anlattıklarım kendi uygulamamdır, dileyen aynısını yapar dileyen yapmaz, yanlış olduğunu düşünen uygulamasın

Sana emredildiği gibi dosdoğru ol (HUD: 112)
wmaraci
wmaraci

YesilNetwork YesilNetwork WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Designer
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad I** Y**
  • Mesajlar 79
  • Beğeniler 5 / 18
  • Ticaret 4, (%100)
Bahsedeceğim uygulamayı tek sayfa olarak siz de yazabilirsiniz ya da Wordpress'te premium eklentiler mevcut. Yazıya eklediğiniz resmin adresini otomatik değiştirmekte.

Örneğin araba.jpg resmini google'da bulup kadettiniz. Yeni yazı ekliyorsunuz ve başlık "Ötv Zammı Aralık Sonunda" olarak yazdınız ve devamında görsel eklediniz ; resim adresi otomatik olarak "otv-zammi-aralik-sonunda.jpg" olarak kaydediliyor.

Google görsel seoya olumlu yönde katkı sağlayarak olayı lehinize çevirebilirsiniz.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al