lostyazilim

Bireysel SEO yapmak. 1 ayda 30k hitli site nasıl yapılır ?

6 Mesajlar 1.745 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

turkojen34 turkojen34 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 459 / 444
  • Ticaret 53, (%100)
Merhabalar uzun zamandır denk geldiğim bir konu.Bu sitedeki yönetici arkadaş baya konuya vakıf ve elinden geldiğince herkese yardımcı olmuş.Bireysel seo yapmak isteyen herkes deneyebilir.

30 k hitli video, film sitesi yapmak için hepimiz büyük uğraşlar veririz. Aylar hatta yıllar boyunca özgün içerik gireriz ama bir çoğumuz sonuç alamayız. Fakat belirli seo yöntemleri kullanarak işleri biraz daha hızlandırabilmek mümkün. Olabildiğinde detaylara inerek sizlere 1 ayda en yüksek hiti nasıl yapabileceğiniz konusunda bilgi vereceğim.

Başlamak için elinizde olması gereken para:

Sıfır kayıtlı bir domain. (Alınıp spam yapılıp bekletilmiş vs domainlerde denemeyin. Ya yıllanmış eski ve hiç kullanılmamış bir domain kullanın. Yada hiç alınmamış bir domain kaydedin. Domain için $3.18 gerekli yani. Godaddy’ den domainimizi kaydettik.(Kupon kodu yok. 3 dolar domain ve 0.18 dolar ican fee alacak. İlk domaininiz 3.18 $’a alacağız yani. 3.18$’ a domaininizi kaydetmek için tıklayın. Domaininiz şu şekilde olabilir online-fxxxizle.com ya da 720p-fxxxizleyin.com gibi. – kullanmaktan kaçınmayın. Markalaştırmaya çalışmayacağız sitemizi. Hitlendireceğiz, sıralamalarda önlere getireceğiz kısaca.
Hızlı bir hosting. Tavsiyem Hostgator. İlk ay 5 dolar gibi bir tutara Business paketi alabilirsiniz. (Business paket alın. Sabit ipniz olsun. Farklı siteler olmasın ip adresimizde. Hostgator Kupon Kodları: *İlk ödemede 9.94$ indirim sağlar: HOSTTURKEY *İlk ödemede 9.94$ indirim sağlayan diğer kupon: MOSTCOUPON *İlk ödemede %25 indirim sağlar. Aylık değilde yıllık filan alırsanız bunu kullanın derim.: TURKEYYIRMIBES Hostgatoru zaten sadece ilk 10k ya kadarki çıkışımızda kullanacağız.
Sıfır açılmış 1 adet Google hesabı. Unutmayın sıfır. (Bedava. Telefon onayı vs tüm herşeyi onaylayın. İsim ve kişisel tüm bilgileriniz gerçek ya da gerçekçi olsun.)
WordPress için tema alacağız. Web tasarım oldukça önemli. Tema için elinizde 50 TL olmalı. Genel bir tavsiyem yok ama r.0′ da hoş temalar var.
Toplam elimizde olacak para: 3.18$ Domain + 5$ Hosting $ 50 TL Tema Toplamda Masraf: 70 TL civarı parayı cebimize koyup bu işe başlıyoruz yani. Hiçbir şeyde pazarlık yapmadan herkesin emeğini verip başlıyoruz :)

70 TL buldum. Aldım Samet dediklerini. WordPress’ i kurdum. Temamı aldım. Herşey tamam. Şimdi napayım?

WordPress için kullanılacak eklentiler;

WordPress’ te şu eklentileri kullanın:
All in one seo (seo ne demek?) (Dediğim temayı almışsanız kullanmanıza gerek yok)
Google Xml Sitemaps
Akismet
Gerisi teferruat. Ben bunlar hariç kullanmıyorum. Ne kadar çok eklenti okadar çok kasıntı ve yük demek sunucu için.

Yazı uzun olduğu için isterseniz kaynaktan bakınız

Kaynak 1 http://www.cryptosam.com/1-ayda-30k-hitli-film-izleme-sitesi-yapmak/

*** yorum http://www.***.net/serp-ipucu/1025413-30-k-hitli-site-1-ayda-yapilir-mi-sifir-domain-ile-1700-kusur-kelimelik-anlatim-burada-ve-bedava.html

wmaraci
reklam

afazi afazi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Serbest Meslek
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 249
  • Beğeniler 91 / 36
  • Ticaret 21, (%100)
Hocam konu güzelde, tahminim tüm film girişimcileri bu konuyu defalarca okumuştur. Kaynak bölgeden :) Yine de teşekkürler

• Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 459 / 444
  • Ticaret 53, (%100)
Konu baya güzel farklı sektörlerede uygulanabilir.Yoksa sizdemi bu konudaki uygulamaları yaptınız:)

afazi afazi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Serbest Meslek
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 249
  • Beğeniler 91 / 36
  • Ticaret 21, (%100)
turkojen34 ben burayı defalarca okudum aylar önce ama benim kendi taktiklerim var diyebilirim ve çalıştığım insanlar gerçekten yardımcı oluyor. Herkes bana film işine girme yapamazsın vs. sözler söylemişti. Koşturuyoruz Allah'a şükür. Bir iş yapacaksan öncelikle çevrende ki olumsuzlukları görmemelisin.
turkojen34

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 459 / 444
  • Ticaret 53, (%100)
Çevrende destek olmazsa zor gibi.Ama yinede denemeye uğraşmaya değer.Sizin taktikler sadece film sitesi için değilse paylaşırsan sevinirim.

rostistos rostistos www.pembeportakal.net Kullanıcı
  • Üyelik 11.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Seo
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** Ü**
  • Mesajlar 992
  • Beğeniler 423 / 303
  • Ticaret 41, (%100)
aslında yapılmayacak iş değil ama birazda black seo olayına girmek lazım bir film sitem 6 ay sonunda 100k yı bulmuştu :) sonrasında ise siteyi sattım ilgilenmek zoroldugundan..

Bedava Parfüm Burada => https://bedavanumune.net/
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al