wmaraci reklam
lidertakipci

Google Algoritması Alkışlayın Onu

22 Mesajlar 3.308 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

izayin izayin Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Teknisyen
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** T**
  • Mesajlar 210
  • Beğeniler 6 / 23
  • Ticaret 1, (%100)
üç ay önce 7 adet site açtım. 6 tanesine özgün içerik girdim her gün sabah akşam az buz içerikte değil iç seo konusunda temaları dört dörtlük yaptım 3 ayın sonu günlük 100 er organik hit zor alıyorlar.

şimdi gelelim diğer 7. siteye bu siteyi tamamen etiket çöplüğü yaptım içeriklerin çoğunluğu kopya şu google keyword artık iptal anchor etiket sakat vs dediği ne varsa yapıştırdım gitti backlink çöplüğü yapmada hayallerimi zorladım. sonuç bu site şuan 15k alıyor diğerleri 100 kişiyi göremiyor.

google algoritması spam yapar, google botlar sevmez. google yakalar. :) arkadaşlar bu yazılanlar çizilenler google bizden istedikleri biz google istediğini veriyoruz ama o bize vermiyor google sopadan anlıyor benden size kendi çapımda tavsiye.
halilyc LayKemo SenolK

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

BerkKAVAK BerkKAVAK Professional Seo Advisor Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Web Programcılığı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 446
  • Beğeniler 9 / 184
  • Ticaret 14, (%93)
Bende 7 civciv aldım bir kaç sene önce biri ölcek gibiydi diğerleri öldü o yaşadı. Şimdi horoz oldu ötüyor. Boyu dizimi geçti. İlahi adalet işte, bazen kötü gibi gözüken aslında en sağlıklısı olabiliyor. Bu her şey için geçerli.
WampiR Dahiturk reload58

kişi bu mesajı beğendi.

dtmuratcan dtmuratcan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Doktor
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 517
  • Beğeniler 487 / 104
  • Ticaret 10, (%100)
Hocam dediklerinizde ve tecrübeniz de haklı olabilirsiniz elbette. Acizane ben yaklaşık 7-8 ay önce bir site açtım. Rekabeti çok yüksek kelimeler değildi ama özgün içeriklerle ve kısıtlı makale konusuyla beraber deneme yanılmalarla en önemli anahtar kelimelerimde ilk 3 hatta ilk 2'ye girmeyi başardım.

Son 2 aydır da hiç ilk 5 dışına çıkmadım. Uzun vadede bu söylediklerinizin etkisi daha hissedilir olacaktır diye tahmin ediyorum.

Ama elbette tecrübe tecrübedir :) Paylaşımınız için teşekkür ederim kendi adıma :)

• Üyelik 20.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Teknisyen
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** T**
  • Mesajlar 210
  • Beğeniler 6 / 23
  • Ticaret 1, (%100)
ben teşekür ederim hocam ama yani ben bu yaşadığım ve gördüklerimden sonra google tahminlerinizin ötesinde hor kullanmaya kara rverdim :)

wmaraci
wmaraci

ttw ttw ... Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad B** H**
  • Mesajlar 536
  • Beğeniler 64 / 137
  • Ticaret 0, (%0)
Kesinlikle dediğiniz gibi oluyor. Ama kısa sürede. :) Eğer yarını düşünmüyorsanız birkaç bin hiti bulayım reklamlardan biraz para alayım sonra ne olursa olsun diyorsanız spame boğabilirsiniz siteyi. Ama ben bu siteden yavaş yavaş kazanmaya başlayayım, kazancım aksi bir durum olmadığı sürece gerekirse senelerce sürsün diyorsanız spam yapmayacaksınız. Sağlam temel yaparsanız sonrası için dayanıklı olur.
fevzib

kişi bu mesajı beğendi.

delidiwane delidiwane WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek grafik tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 40
  • Beğeniler 1 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Google son güncellemesiyle lafın tam anlamıyla Zıçtı. 1. sırada çıkan sitelerim çöp oldu. Çöp olan sitelerim. 1. Oldu. Seoların ve snippetlerin çoğunu algılamıyor. Test araçları hata göstermese bile aramalarda faydası yok. Bence google bu şekilde adwords'u ön plana çıkarmaya çalışıyor

terzi312 terzi312 Wordpress PERFORMANS Kullanıcı
  • Üyelik 08.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 410
  • Beğeniler 7 / 212
  • Ticaret 2, (%100)

Berk KAVAK adlı üyeden alıntı

Bende 7 civciv aldım bir kaç sene önce biri ölcek gibiydi diğerleri öldü o yaşadı. Şimdi horoz oldu ötüyor. Boyu dizimi geçti. İlahi adalet işte, bazen kötü gibi gözüken aslında en sağlıklısı olabiliyor. Bu her şey için geçerli.

+1 :)

uzayperformans.com

• Üyelik 20.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Teknisyen
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** T**
  • Mesajlar 210
  • Beğeniler 6 / 23
  • Ticaret 1, (%100)
webmasterlar olarak google çok SEVİYORUZZZZ ve ben çok daha sevmeye devam edicem :) böyle adaletsiz bir sistemin hak etiği bol anchor keyword oturupta buna makale felan yazılmaz. inşallah yandexten sağlam sopa yer.
UNKEF

kişi bu mesajı beğendi.

MaMiFilm MaMiFilm WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazar
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 558
  • Beğeniler 55 / 139
  • Ticaret 0, (%0)
Kısa vadede güzel hitler elde edebilirsiniz bir kaç ay sonra çıkacak ilk güncelleme de direk çakılırsınız. Bu olay bizzat başıma geldi bir günde 70K tekilden 5K tekile düştüm ve ağzımın payını aldım.

Profesyonel makale hizmeti için iletişime geçebilirsiniz.

AbdullahD AbdullahD Bilgisayar Mühendisi Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 404
  • Beğeniler 72 / 36
  • Ticaret 1, (%100)
Katılıyorum dediklerine. İmzamdaki kişisel blogta herşey özgün hiçbir alıntı olmamasına rağmen en fazla aldığı hiç 50 60 kişi ( belki o kadar bile değil). Belki daha 3 aylık bir site olmasından olabilir fakat 3 ayda bile en az 200 300 kişi olmasını beklerdim. Ya google oldukça zoru seven birşey yada dediğiniz gibi kafasına göre takılıyor. Açıkcası ne yaptıysam basaramadım. Ama vazgeçmeyeceğim ilerletmeyi planlıyorum sitemi.

Konnektör
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al