freelance iş ilanları

Google Aramaları Arttırma

12 Mesajlar 1.602 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

sorueki sorueki WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad S** i**
  • Mesajlar 1977
  • Beğeniler 639 / 720
  • Ticaret 3, (%100)

mühendis adlı üyeden alıntı

Hocam haklısınız. Zaten alanımdaki yurtdışı siteleri sürekli takip ediyorum haberleri hemen çevirip, derleyip ekliyorum. Benim şu an izlemeye çalıştığım yöntem bu. Ancak aklımdaki soru 20 bulunmanın az olup olmaması. Yada daha doğrusu farklı hatalardan ötürü mü bu kadar az. index sayım da yine çok az değil. Bakıyoru benzer indexli arkadaşlar 500 tekil hitten falan bahsediyorlar. Benim içeriğim de güncel. Ancak 20 bulunma olunca acaba farklı bir hata mı yapıyorum diye aklıma geliyor :confused:

O halde bir tema değişikliği düşünün. Google sitenizi baştan ele alsın. Eğer bu yöntem başarılı olursa, (seo'yu en baştan yapacaksınız zaten de...) bu defa detaylı bir seo girişimi yaparsınız. Amaca giden her yol mübah. Sonuç olarak yazı başında da belirttiğiniz gibi bu kadar indekse 20 arama sonucu gelme çok, çok, çok az. Ben belki neden yukarıda belirttiğim şekildedir diyerek, onu söyledim. Ardından gelen ikinci yöntem bu :) Kolay gelsin.

Durgun sular derin akar.
wmaraci
reklam

muhendiss muhendiss tavsiyelazim.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1922
  • Beğeniler 52 / 360
  • Ticaret 54, (%100)

ermaneray adlı üyeden alıntı

Ben son zamanlarda site içi seoya takmış durumdayım püf noktaları buldum gibi sizde site ici seo falan yapın yaptırın bu arada özgün olmak iyi birşey başarılar

Site içi seo olayına bi göz atayım. Şu anlık yoast eklentisine uygun ilerlemeye çalışıyorum. Bu arad dediğiniz gibi içeriğin tamamen özgün giriyoruz. İyi sonuç için.

Ek Olarak:

bilgive adlı üyeden alıntı

O halde bir tema değişikliği düşünün. Google sitenizi baştan ele alsın. Eğer bu yöntem başarılı olursa, (seo'yu en baştan yapacaksınız zaten de...) bu defa detaylı bir seo girişimi yaparsınız. Amaca giden her yol mübah. Sonuç olarak yazı başında da belirttiğiniz gibi bu kadar indekse 20 arama sonucu gelme çok, çok, çok az. Ben belki neden yukarıda belirttiğim şekildedir diyerek, onu söyledim. Ardından gelen ikinci yöntem bu :) Kolay gelsin.

Hocam işin ilginci zaten tema değiştirdim yakında geçtim bu temaya. Eskisinde de aynı durumdaydı. Dediğiniz gibi gelenler az ise içerik girip beklemek mantıklı olmuyor. Bir yol ile düzeltmeye gitmem gerek. Backlin paketi alındı daha önceden. Hatamı bulsam ona göre hareket edeceğim ama :confused:

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al