freelance iş ilanları

İmleme Siteleri'nin Seo'ya Etkisi

2 Mesajlar 605 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Fatihaydin Fatihaydin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Kalite
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 510
  • Beğeniler 125 / 144
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba arkadaşlar sağda solda imleme siteleri çöp oldu,dizin siteleri bir işe yaramıyor diyen kullanıcıları gördüğüm için böyle bir makale yazmayı uygun gördüm.

Arkadaşlar imleme siteleri,toplist siteleri ve dizin siteleri eskisi gibi sitelerimiz için aktif rol oynamaktadır.Tabi bu tarz siteleri seçerken titiz ve seçici olmamız gerçeğini de unutmamalıyız.İmleme sitelerine yazınızı içerik linki halinde eklediğiniz zaman o yazının arama motoru içerisinde ön sıralara ilerlediğini kendiniz göreceksiniz.Bunun yanı sıra orada paylaşılan link sayesinde google örümcekleri sitemizi ziyaret etmektedir.Bu yüzden herkezin söylediği şeye direk inanarak bir şeye başlamayın veya geri çekilmeyin.Bu işleri bizler de hatalar yapa yapa öğrendik.Bizler yandık kimseler yanmasın.Rekabetin bol olduğu ortam en sevdiğim ortamdır.

Bu konu içerisinde söylemem pek doğru olur mu? bilmiyorum ama backlink faydasız diyen bir çok seo uzmanı arkadaş piyasaya çıkmıştı.Onlar burdan selam olsun backlink doğru kullanıldıktan sonra siteleri uçuruyor :D

İyi forumlar...

wmaraci
reklam

Doxan9 Doxan9 Yok Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** Ç**
  • Mesajlar 427
  • Beğeniler 75 / 101
  • Ticaret 6, (%100)
Ben size kısmen katılıyorum. Ücretsiz otomatik onaylı dizin ve imleme siteleri çöp sitelere dönüştü. Fakat ücretli kaliteli dizin sitelerinin etkisi hala çok yüksek..

Örnek:

appysearch.com
acrpe.com
vip7star.com
dizila.com
digitalfree.net
ecesummit.com
nbrooks.me
joanna-marach.com
a1webdirectory.org

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al