wmaraci reklam

www.siteadı.com veya siteadı.com seo etkisi varmı ?

14 Mesajlar 1.644 Okunma
smmexpress

devrimedia devrimedia WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web Master & Grafiker
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 868
  • Beğeniler 146 / 251
  • Ticaret 5, (%100)
Merhaba arkadaşlar

www.siteadı.com veya siteadı.com'un google indexlemede herhangi bir önceliği varmı yada seoya etkisi ?

Şuan web master toolsta hem www. hemde wwwsüz adresim varda aynı link üzerinde anlam veremedim bir türlü detaylı bir açıklama yapabilirmisiniz

Wp Kurulum♥Wp Optimize♥Wp Seo Çalışması♥Wp Tema Kurulum♥Android Webview Uygulama♥Grafik Tasarım
wmaraci
reklam

Webino Webino Webino -Web Yazılım & SEO Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 449
  • Beğeniler 57 / 28
  • Ticaret 3, (%67)
ya bir alan adından bütün sayfalarınızı indexlettirin yada 2 alan adındanda tüm sayfalarınızı indexlettirin.
devrimedia

kişi bu mesajı beğendi.

ErcanDinsel ErcanDinsel E' Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Grafiker. / ercandinsel.org
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 670
  • Beğeniler 54 / 241
  • Ticaret 1, (%100)
Aynı soruyu ben sormuştum bana bir zararının yada yararının olmadığını söylemişlerdi.
https://wmaraci.com/forum/bilgi-arsivi/googleda-www-yok-214452.html
devrimedia

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 26.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 868
  • Beğeniler 146 / 251
  • Ticaret 5, (%100)
Peki Teşekkür ederim sağolun

Wp Kurulum♥Wp Optimize♥Wp Seo Çalışması♥Wp Tema Kurulum♥Android Webview Uygulama♥Grafik Tasarım
wmaraci
wmaraci

ececan ececan WM Aracı Telefon Onaysız
  • Üyelik 11.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek hesap kullanılmayacaktır. lütf
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 139
  • Beğeniler 43 / 52
  • Ticaret 9, (%100)
Google araçlarında ikisini de kaydettirin. Fakat hedefleme kısmından sadece istediğinizi seçin ki dizinde o görünsün.

www adresi, çıplak alan adının aksini işaret eder.

www olmazsa, çıplak alan adı olarak görünür. Mesela bir blogunuz varsa,

blogadi.com yerine www.blogadi.com olarak kullanmanız doğru kullanım olacaktır. Subdomain eklerseniz www kullanmanıza gerek yok: altisim.siteadi.com gibi.

foximus foximus WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım Uzmanlığı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ş** D**
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 10 / 33
  • Ticaret 0, (%0)
Eğer Google bu konuda açıklama yapmış ya da yerli/yabancı seo uzmanları ikisinden birinin fayda sağladığını tespit etmişler olsalardı, bugün bu şekilde bir ayrım olmazdı emin ol :) Hangisi Google'ın gözünde daha iyiyse herkes onu kullanırdı ve çoğumuz bunu biliyor olurduk.

• Üyelik 26.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 868
  • Beğeniler 146 / 251
  • Ticaret 5, (%100)

foximus adlı üyeden alıntı

Eğer Google bu konuda açıklama yapmış ya da yerli/yabancı seo uzmanları ikisinden birinin fayda sağladığını tespit etmişler olsalardı, bugün bu şekilde bir ayrım olmazdı emin ol :) Hangisi Google'ın gözünde daha iyiyse herkes onu kullanırdı ve çoğumuz bunu biliyor olurduk.

yani demek k hiç bir farkı yok :) doğrumu anladım

Ek Olarak:

ececan adlı üyeden alıntı

Google araçlarında ikisini de kaydettirin. Fakat hedefleme kısmından sadece istediğinizi seçin ki dizinde o görünsün.

www adresi, çıplak alan adının aksini işaret eder.

www olmazsa, çıplak alan adı olarak görünür. Mesela bir blogunuz varsa,

blogadi.com yerine www.blogadi.com olarak kullanmanız doğru kullanım olacaktır. Subdomain eklerseniz www kullanmanıza gerek yok: altisim.siteadi.com gibi.

peki neden dostum ?www.blogadi.com yapayım blogadi.com yapmıyayım daha ince ayrıntı sunarmısın

foximus foximus WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım Uzmanlığı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ş** D**
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 10 / 33
  • Ticaret 0, (%0)

devrimedia adlı üyeden alıntı

yani demek k hiç bir farkı yok :) doğrumu anladım

Normal siteler için farkı yok. Ancak domainin 2-3-4 karakterliyse (link kısaltma siteleri gibi) belki çok küçük bi ihtimal olabilir ;) Kişisel tavsiyem ise onları wm tools'dan ayrı ayrı takip etmek yerine, www olmadan girenleri hosting panelinden vs. www sayfaya yönlendirt. Ayrım olmasın.

Machete Machete Sms Onayı Gerekli Telefon Onaysız
  • Üyelik 16.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Turist
  • Konum Adana
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 1 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Kafana göre. Herhangi bir + - söz konusu değil. Eğer varsa bile böyle bi durum Google'ın webmaster dökümanlarında açıklamadıysa kimse bilemez. Ben siteadi.com şeklinde kullanıyorum. Domain'im 5 harfli kısa olduğu için www kaldırarak iyice kısa görünmesini sağladım. Kullandığım temada minimal olduğu için genel konsepte uyuyor bu şekilde.

• Üyelik 26.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 868
  • Beğeniler 146 / 251
  • Ticaret 5, (%100)

foximus adlı üyeden alıntı

Normal siteler için farkı yok. Ancak domainin 2-3-4 karakterliyse (link kısaltma siteleri gibi) belki çok küçük bi ihtimal olabilir ;) Kişisel tavsiyem ise onları wm tools'dan ayrı ayrı takip etmek yerine, www olmadan girenleri hosting panelinden vs. www sayfaya yönlendirt. Ayrım olmasın.

ama ben tüm reklam makalelerimde http://siteadi.com diye geçtim sonra problem çıkmasın mı www girmedim diye

Ek Olarak:

Machete adlı üyeden alıntı

Kafana göre. Herhangi bir + - söz konusu değil. Eğer varsa bile böyle bi durum Google'ın webmaster dökümanlarında açıklamadıysa kimse bilemez. Ben siteadi.com şeklinde kullanıyorum. Domain'im 5 harfli kısa olduğu için www kaldırarak iyice kısa görünmesini sağladım. Kullandığım temada minimal olduğu için genel konsepte uyuyor bu şekilde.

Teşekkür ederim sağolasın benimkiside siteadı.com backlink çalışmalarımıda o yönde yaptırdım

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al