wmaraci reklam

Navy SEO olarak SORULARINIZA CEVAP veriyoruz! (Ücretsiz)

508 Mesajlar 59.637 Okunma
smmexpress

StreetStiLLs StreetStiLLs WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Matematik Öğretmeni
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 757
  • Beğeniler 6 / 57
  • Ticaret 3, (%100)

KingStar adlı üyeden alıntı

Anladığım kadarıyla her ana sayfaya girince otomatik olarak başka bir sayfamı çıkacak? Ana sayfaya giriş olmayacak yani?

evet o şekilde düşünüyoruz. Eğer seo açısından bir sakıncası yoksa bu şekilde yapacağız.

wmaraci
reklam

BertugErdem BertugErdem Eski Nick: KingStar Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Creative Director
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 2665
  • Beğeniler 418 / 579
  • Ticaret 113, (%100)

StreetStiLLs adlı üyeden alıntı

evet o şekilde düşünüyoruz. Eğer seo açısından bir sakıncası yoksa bu şekilde yapacağız.

Google botları ana sayfada gezinmesi gerekiyor hocam. İndexleme yapabilmeleri için. :)

• Üyelik 15.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 757
  • Beğeniler 6 / 57
  • Ticaret 3, (%100)

Google botları ana sayfada gezinmesi gerekiyor hocam. İndexleme yapabilmeleri için. :)

Yapılan temada hiçbir konu kategori görünmemekte sadece her tıklamada farklı bir konu gelmekte.

Anasayfa oluştursam da bu konuları orda listelemeyeceğim yani. Sizin öneriniz nedir?

• Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 2665
  • Beğeniler 418 / 579
  • Ticaret 113, (%100)

Yapılan temada hiçbir konu kategori görünmemekte sadece her tıklamada farklı bir konu gelmekte.

Anasayfa oluştursam da bu konuları orda listelemeyeceğim yani. Sizin öneriniz nedir?

En sağlıklısı ana sayfa'da görünmesidir.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 15.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 757
  • Beğeniler 6 / 57
  • Ticaret 3, (%100)

En sağlıklısı ana sayfa'da görünmesidir.

Sadece index açısından mı konuşuyorsunuz yoksa seo açısından mı? Yapılan tema siteye gelene rastgele birşey göstermek için tasarlandı. Anasayfada gösterirsem eğer amaç ortadan kalkar. Amaç zaten farklı olmak.

Anasayfa oluşturup siteyi anlatıcı bir yazı altına da tıklama alanı yapıp oradan mı girsinler yoksa anasayfa olmadan direk otomatik yönlendirme mi?
(Çünkü ileride anahtar kelime çalışması yaptıracagım anasayfaya bu tarz sistemde işe yaramayacaksa baştan düzeltmekte fayda var)

• Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 2665
  • Beğeniler 418 / 579
  • Ticaret 113, (%100)

Sadece index açısından mı konuşuyorsunuz yoksa seo açısından mı? Yapılan tema siteye gelene rastgele birşey göstermek için tasarlandı. Anasayfada gösterirsem eğer amaç ortadan kalkar. Amaç zaten farklı olmak.

Anasayfa oluşturup siteyi anlatıcı bir yazı altına da tıklama alanı yapıp oradan mı girsinler yoksa anasayfa olmadan direk otomatik yönlendirme mi?
(Çünkü ileride anahtar kelime çalışması yaptıracagım anasayfaya bu tarz sistemde işe yaramayacaksa baştan düzeltmekte fayda var)

İndex açısından konuşuyorum. Anahtar kelime çalışmalarınızda sıkıntı yaratmayacaktır.

• Üyelik 15.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 757
  • Beğeniler 6 / 57
  • Ticaret 3, (%100)

İndex açısından konuşuyorum. Anahtar kelime çalışmalarınızda sıkıntı yaratmayacaktır.

O zaman anasayfa olmaması için konuşuyorum.

1) Her yazdığım yazıyı kendim indexlersem. Seo açısından bir sorun yaşarmıyım. Veya herhangi bir sitede kötü durum

2) Google bot anasayfaya her geldiğinde yönlendirme olduğundan ve her zaman farklı bir yazı gördüğünden google gözünde sitem nasıl olur?

3) Siteyi açtıktan sonra anahtar kelime çalışması yaptıracağım. Açıldıktan ne kadar sonra ve ne kadar hitten sonra başlamalıyız?

• Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 2665
  • Beğeniler 418 / 579
  • Ticaret 113, (%100)

O zaman anasayfa olmaması için konuşuyorum.

1) Her yazdığım yazıyı kendim indexlersem. Seo açısından bir sorun yaşarmıyım. Veya herhangi bir sitede kötü durum

2) Google bot anasayfaya her geldiğinde yönlendirme olduğundan ve her zaman farklı bir yazı gördüğünden google gözünde sitem nasıl olur?

3) Siteyi açtıktan sonra anahtar kelime çalışması yaptıracağım. Açıldıktan ne kadar sonra ve ne kadar hitten sonra başlamalıyız?

1: Sıkıntı olmayacaktır.
2: Bunu detaylı bir şekilde araştırmam gerekiyor tam doğru bilgiyi verebilmem için ve şuan maalesef elimizdeki işlerimizden zaman ayırıp cevaplama şansım şuanlık bulunmuyor. Bu soruyu daha sonra cevaplamak için pas geçiyorum.
3: Siteniz açıldıktan 3 ay içinde yerine oturmaya başlayacaktır. Bilinçsiz paket alımları yapmamanızı öneriyoruz. Seo hizmeti satın alacaksanız 60 günden sonrası adımlarınız için yeterli olacaktır.

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)

kendoka adlı üyeden alıntı

Bir soru da ben sorayım.

Ustam sitem:
www.islamitedavi.com

Bu site 14 aylık falan.

Anahtar kelimem "hacamat kursu"

hiçbir paket yapılmadan sadece içerik ile 10.sıraya gelmişti. Bazen de 8.sıraya geliyordu.

Şuan ilk 500de yok.

webmastertoolstan bakıyorum da manuel işlem yok. ban yok. guvenlik sorunu yok. diğer kelimelerde hala sıralamada varım. Mesela "antalya hacamat kursu" yazınca 10.sırada fakat "hacamat kursu" yazınca piyasada yok.

Guvenlik sorunu yok diyor ama "antalya hacamat kursu" yazınca söyle gösteriyor mesela:

Sorunun ne olduğunu çözebilmiş değiliz.

Cevabınız için şimdiden teşekürler.

Sitenizin kaynak kodları h.cklink dolu. Temanız w.rez ise yada eklentilerinizden kaynaklı olarak bu sorunu yaşıyorsunuz. Zaten google aramalarında da saldırı uyarısı yapılmış sitenizin spotunda belirtilmiş.

Temizlerseniz eski sıralamanıza kavuşursunuz yalnız webmaster tools dan kontrolleri yapıp bildirimde bulunmanız gerekebilir.

Konu sahibi arkadaşa ayıp olmasın sadece islami tedavi de neyin nesiymiş diye meraktan girdim arkadaşın sitesine :) uyarıyı da görünce kaynak kodlardan buldum .
BertugErdem

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 2665
  • Beğeniler 418 / 579
  • Ticaret 113, (%100)

LikeSend adlı üyeden alıntı

Sitenizin kaynak kodları h.cklink dolu. Temanız w.rez ise yada eklentilerinizden kaynaklı olarak bu sorunu yaşıyorsunuz. Zaten google aramalarında da saldırı uyarısı yapılmış sitenizin spotunda belirtilmiş.

Temizlerseniz eski sıralamanıza kavuşursunuz yalnız webmaster tools dan kontrolleri yapıp bildirimde bulunmanız gerekebilir.

Konu sahibi arkadaşa ayıp olmasın sadece islami tedavi de neyin nesiymiş diye meraktan girdim arkadaşın sitesine :) uyarıyı da görünce kaynak kodlardan buldum .

Estağfurullah, Allah razı olsun. Bende bu arkadaşı forumda bu işi yapanların hakkını yememek için onlara yönlendirdim.
Rekomedya

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 5 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 5 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al