Navy SEO olarak SORULARINIZA CEVAP veriyoruz! (Ücretsiz)

508 Mesajlar 59.754 Okunma
smmexpress

BertugErdem BertugErdem Eski Nick: KingStar Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Creative Director
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 2665
  • Beğeniler 418 / 579
  • Ticaret 113, (%100)

Cengiz Kaya adlı üyeden alıntı

Merhaba sitemizin gelişiminde ve yükselişinde uygulamamız gereken taktikler nelerdir. Tabiki bizimde bilgilerimiz ışığında ilerleme sağlıyoruz ancak akıl akıldan üstündür ve beyin fırtınası yapmak iyidir. http://wmhane.com

Tüm açtığınız konulara ( bundan sonraki açacağınız konular için diyorum ) sosyal medya bazlı seo yaparak ve facebook.com adresinden belirli gruplarda reklam yaparak hit yakalama şansınız olur. Ama en kalıcı ve kaliteli hiti yakalamak istiyorsanız bir konuyu konu olsun diye açmayın. Diğer sitelerden farklı ve görselli bir şekilde anlatın. Sitenize giren kişiyi etkileyin ve kalıcılık sağlayın.

Daha üst mevkilere gelmek istiyorsanız seo hizmeti almanız gerekir.

Ek Olarak:

satlas adlı üyeden alıntı

hocam alexa backlink 67 takıldı kaldı.nden backlink sayısı artmıyor.yazılarımız haftada en 4-5 site tarafından kaynak gösterilip yayınlanmaktadır.bu kaynak gsteren siteler kaliteli pr4-5 siteler ayrıca kendimde backlink çalışması yaptım yine 67 de takıldım 2 aydır aynı

hitlerim yükseldi siteye dönüş yapan kullanıcı arttı siteden hemen çıkma olumlu yönde yükseldi gel gelelim alexam türkiye 2000 den 5000 ne çıktı.

alexa ban olayımı var acaba ?

Alexa ban olayı gibi bir şeye bugüne kadar rastlamadım. Artmamasının sebebi devamlı bir kaç site üzerinden çalışma yapmanızdan kaynaklı olabilir. Sitelerden alacağınız backlink ve backlink sayınız önemlidir. Bunu bilinçli olarak yapmazsanız sıralamalardan düşebilir ve hit kaybı yaşayabilirsiniz. Alexa için konularınızı webmaster platformlarında paylaşarak azaltabilirsiniz.

Ek Olarak:

fyurdakulblog adlı üyeden alıntı

Merhabalar hocam,ets 2 mod kelimesinde ve euro truck simulator 2 kelimesinde nasıl ilk sayfada çıkarım ve sitemde izleyeceğim yollar neler ? Sitem:http://kamyontekeri.com/

Bunlar daha çok detaylı çalışma ister. Sosyal bazlı seo gibi yapabileceğiniz çalışmalar yetersiz kalır. Seo hizmeti almanızı tavsiye ederiz.
DenizOZTURK

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

CengizKaya CengizKaya Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Adana
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 707
  • Beğeniler 59 / 88
  • Ticaret 25, (%96)

KingStar adlı üyeden alıntı

Tüm açtığınız konulara ( bundan sonraki açacağınız konular için diyorum ) sosyal medya bazlı seo yaparak ve facebook.com adresinden belirli gruplarda reklam yaparak hit yakalama şansınız olur. Ama en kalıcı ve kaliteli hiti yakalamak istiyorsanız bir konuyu konu olsun diye açmayın. Diğer sitelerden farklı ve görselli bir şekilde anlatın. Sitenize giren kişiyi etkileyin ve kalıcılık sağlayın.

Daha üst mevkilere gelmek istiyorsanız seo hizmeti almanız gerekir.

Şuan 28 farklı sosyal medya hesabımız mevcut ve her konu paylaşıldığı gibi oralarda paylaşılıyor :D 182 Facebook gurubuna katılmış bulunmaktayız ve her konu aradan 1 gün geçtikten sonra otomatik paylaşılıyor. Site açılalı 1 hafta bile olmamasına rağmen 50 - 100 arası hit alıyoruz ki buda gerekli çalışmaları yapmamamız aksatmamız nedeniyle. Görselleri elden geldiğince özgün yapıyoruz konularımız ise özgün ve tamamen gerekli olanlara yönelik 0 dan başlayıp ilerliyoruz. Yorumunuz için teşekkürler ancak farklı şeyler söylemenizi beklerdim. Seo hizmeti olarak eğer olursa Türkiye'nin en büyük Seo firması ile anlaşıp ortak yürüteceğiz.

• Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 2665
  • Beğeniler 418 / 579
  • Ticaret 113, (%100)

Şuan 28 farklı sosyal medya hesabımız mevcut ve her konu paylaşıldığı gibi oralarda paylaşılıyor :D 182 Facebook gurubuna katılmış bulunmaktayız ve her konu aradan 1 gün geçtikten sonra otomatik paylaşılıyor. Site açılalı 1 hafta bile olmamasına rağmen 50 - 100 arası hit alıyoruz ki buda gerekli çalışmaları yapmamamız aksatmamız nedeniyle. Görselleri elden geldiğince özgün yapıyoruz konularımız ise özgün ve tamamen gerekli olanlara yönelik 0 dan başlayıp ilerliyoruz. Yorumunuz için teşekkürler ancak farklı şeyler söylemenizi beklerdim. Seo hizmeti olarak eğer olursa Türkiye'nin en büyük Seo firması ile anlaşıp ortak yürüteceğiz.

Sosyal medya çalışması sadece Facebook'da paylaşmak değildir.

Artık yeni trend olarak gördüğüm bu sosyal medya çalışması şu şekilde yapılması gerektir;

Delicious, diigo, twitter, tumblr gibi. Ama bunlarda paylaşım yaparken hassas taktikler uygulanır. Bunları'da paylaşmam doğru olmaz. :)
DenizOZTURK

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Adana
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 707
  • Beğeniler 59 / 88
  • Ticaret 25, (%96)

Sosyal medya çalışması sadece Facebook'da paylaşmak değildir.

Artık yeni trend olarak gördüğüm bu sosyal medya çalışması şu şekilde yapılması gerektir;

Delicious, diigo, twitter, tumblr gibi. Ama bunlarda paylaşım yaparken hassas taktikler uygulanır. Bunları'da paylaşmam doğru olmaz. :)

tabiki haklısınız şuan yazdığınız tüm sosyal medya hesapları var ve bunların 5 katı var :D bizdede var birkaç taktik hemde güzel taktikler ancak onlarda bize kalsın değilmi :) sonuçta ne sizin nede bizim açıklamamız etik olmaz :) başarılar dilerim . Yalnız aklıma takılan 1 Yıllık kuruluşsunuz sitenizi yeni düzenliyorsunuz. Ve tasarımda göründüğü gibi sanırım wordpress ve özgün değil. Baltalamak gibi bir amacım yok ancak sözleriniz ve yazım şekliniz tam bir profesyonel ancak site gelişmişlik vs. değil :D
BertugErdem

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 2665
  • Beğeniler 418 / 579
  • Ticaret 113, (%100)

tabiki haklısınız şuan yazdığınız tüm sosyal medya hesapları var ve bunların 5 katı var :D bizdede var birkaç taktik hemde güzel taktikler ancak onlarda bize kalsın değilmi :) sonuçta ne sizin nede bizim açıklamamız etik olmaz :) başarılar dilerim . Yalnız aklıma takılan 1 Yıllık kuruluşsunuz sitenizi yeni düzenliyorsunuz. Ve tasarımda göründüğü gibi sanırım wordpress ve özgün değil. Baltalamak gibi bir amacım yok ancak sözleriniz ve yazım şekliniz tam bir profesyonel ancak site gelişmişlik vs. değil :D

Evet bu konuda haklısınız. Biz genellikle sabit seo ajanslarına hizmet vermekteydik. Hala'da hizmetimiz çalıştığımız ajanslara devam ediyor. Şuan yeni ekibimiz ile daha'da büyültmek istedik. Size şöyle örnek verebilirim.

Siz direk istediğiniz zaman hemen 1. sıraya gelebiliyor musunuz zor bir alanda?

Aslında bizimde işimiz tam olarak bu ilk önce kademeleri ve forumlara tam olarak oturmayı hedefliyoruz ve sitemizin'de buna uygun çalışmayısını planlıyoruz. Sonraki adımlarımız'da ise dahada profesyonelleşerek daha sağlam adımlar atacağız. Bu adımlarımızın örneğini verecek olursak tüm reklam ağlarında bizim olmamız, sitemizin esas kalitesi gibi unsurlar olacaktır.
DenizOZTURK

kişi bu mesajı beğendi.

kendoka kendoka Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Geleneksel Tedavi Usulleri Uzmanı
  • Konum Konya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 1393
  • Beğeniler 257 / 275
  • Ticaret 25, (%100)
Bir soru da ben sorayım.

Ustam sitem:
www.islamitedavi.com

Bu site 14 aylık falan.

Anahtar kelimem "hacamat kursu"

hiçbir paket yapılmadan sadece içerik ile 10.sıraya gelmişti. Bazen de 8.sıraya geliyordu.

Şuan ilk 500de yok.

webmastertoolstan bakıyorum da manuel işlem yok. ban yok. guvenlik sorunu yok. diğer kelimelerde hala sıralamada varım. Mesela "antalya hacamat kursu" yazınca 10.sırada fakat "hacamat kursu" yazınca piyasada yok.

Guvenlik sorunu yok diyor ama "antalya hacamat kursu" yazınca söyle gösteriyor mesela:

Sorunun ne olduğunu çözebilmiş değiliz.

Cevabınız için şimdiden teşekürler.

• Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Adana
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 707
  • Beğeniler 59 / 88
  • Ticaret 25, (%96)

Evet bu konuda haklısınız. Biz genellikle sabit seo ajanslarına hizmet vermekteydik. Hala'da hizmetimiz çalıştığımız ajanslara devam ediyor. Şuan yeni ekibimiz ile daha'da büyültmek istedik. Size şöyle örnek verebilirim.

Siz direk istediğiniz zaman hemen 1. sıraya gelebiliyor musunuz zor bir alanda?

Aslında bizimde işimiz tam olarak bu ilk önce kademeleri ve forumlara tam olarak oturmayı hedefliyoruz ve sitemizin'de buna uygun çalışmayısını planlıyoruz. Sonraki adımlarımız'da ise dahada profesyonelleşerek daha sağlam adımlar atacağız. Bu adımlarımızın örneğini verecek olursak tüm reklam ağlarında bizim olmamız, sitemizin esas kalitesi gibi unsurlar olacaktır.

Umarım istediğiniz gibi gelişebilirsiniz. ve iyi yerlere gelebilirsiniz.
BertugErdem

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 2665
  • Beğeniler 418 / 579
  • Ticaret 113, (%100)

Umarım istediğiniz gibi gelişebilirsiniz. ve iyi yerlere gelebilirsiniz.

Bu sohbetiniz için teşekkür ederiz, tanıştığımıza memnun oldum.

Ek Olarak:

kendoka adlı üyeden alıntı

Bir soru da ben sorayım.

Ustam sitem:
www.islamitedavi.com

Bu site 14 aylık falan.

Anahtar kelimem "hacamat kursu"

hiçbir paket yapılmadan sadece içerik ile 10.sıraya gelmişti. Bazen de 8.sıraya geliyordu.

Şuan ilk 500de yok.

webmastertoolstan bakıyorum da manuel işlem yok. ban yok. guvenlik sorunu yok. diğer kelimelerde hala sıralamada varım. Mesela "antalya hacamat kursu" yazınca 10.sırada fakat "hacamat kursu" yazınca piyasada yok.

Guvenlik sorunu yok diyor ama "antalya hacamat kursu" yazınca söyle gösteriyor mesela:

Sorunun ne olduğunu çözebilmiş değiliz.

Cevabınız için şimdiden teşekürler.

Merhabalar antalya hacamat kursu rekabeti az olduğundan paketsiz bir şekilde gelme imkanı olabilir. Mutlaka sitenizin tanıtımını bir yerlerde gerçekleştirmiş olmanızı var sayarak ilk sayfa gelebilir. Ama hacamat kursu ana kelime olduğundan dolayı bu antalya hacamat kursu kadar kolay olmayacaktır. Arada bir ufak dalgalanmalar ile 1,2 kere öne çıkmış olabilir veya çerezlerinizi silmeden baktıysanız google cache tuttuğundan ilk sıralarda gözükmüş olabilir. Seo bilginiz yetersiz ile seo hizmeti satın alabilirsiniz ana kelime için. Antalya için konuşursak sosyal medya bazlı çalışmalar yaparak yerinizi biraz daha ön sıralara çekebilir veya ilk sayfa garantili çalışabilirsiniz.
DenizOZTURK CengizKaya

kişi bu mesajı beğendi.

KadirKC KadirKC WORDPRESS Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 1290
  • Beğeniler 0 / 208
  • Ticaret 27, (%100)
haberler05.com adresine nasıl bir seo taktiği yapılmalı.

• Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 2665
  • Beğeniler 418 / 579
  • Ticaret 113, (%100)

EmreT adlı üyeden alıntı

Benim bir youtube kanalım var her gün en az 1 tane video yüklüyorum ve videomun içeriği tamamen özgün ve bana ait. Bir öneriniz var mı yada yükselme ve geliştirmek için tavsiyeleriniz ?

Sizin sorunuza geç cevap verdik unuttuğumuzu sanmayın.

Youtube'de anahtar kelimeyi ön sıralara taşıma çalışmaları'da gerçekleştirdiğimizden bu bölümle ilgili olan arkadaşımızın yanıtını bekledim.

Buyurun cevabı;

İçeriğe göre forum,ve web sitelerde paylaşım yapabilirsiniz. Ayrıca en güçlü hit yöntemlerinden birisi olan sosyal medyada kanalınızı çok iyi değerlendirebilirsiniz. Örneğin; Facebook gruplarında kanalınızın içeriğine yönelik gruplara girip günde 2-3 paylaşım yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra mesela müzik cover'ı yapıyorsunuz diyelim. Sizin tarzınızda cover yapan başka kanalların videolarında kendi kanalınıza yönlendirme yapabilirsiniz.

Ek Olarak:

KadirKC adlı üyeden alıntı

haberler05.com adresine nasıl bir seo taktiği yapılmalı.

Haber siteleri için kapsamlı bir çalışma yapılması gerek. Seo bilginiz üst seviyede değilse kesinlikle seo uzmanı ile çalışmanız gerekmektedir.

Hit için ise diyeceğimi sizde tahmin edebilirsiniz ama ben yinede yazayım.

Facebook grupları şuan hit için bir altın kaynaktır. Spor gruplarında spor haberlerini, genel gruplarda genel haberleri, oyun gruplarında oyun haberleri spam şeklinde paylaşmazsanız iyi bir hit sağlarsınız ve yorumlarla güncel kalabilir. Bu işin has taktiği ise öne çıkan görsel ve başlıktır. Kısacası yorum atmalarına sebeb olacak bir başlık koymalısınız.
DenizOZTURK

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 4 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 4 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al