wmaraci reklam
lidertakipci

Sahtekar Google ( Mutlaka Okuyunuz )

37 Mesajlar 5.749 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

lhteam lhteam WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Webmaster
  • Mesajlar 129
  • Beğeniler 8 / 28
  • Ticaret 0, (%0)

falcon07 adlı üyeden alıntı

Yazımın başında söylediğim gibi site sahibi veya seosunu yapan arkdaşı tekrar tekrar tebrik ederim benim sitemim google un bu saçmalığına gün geçtikçe google açık vermeye devam ediyor 3-5 seneye yandexe geçersek şaşırmayalım :)

Yandex reklamı yapmak için başka yöntemler kullanırsanız daha başarılı olursunuz . Yandex ile Google yi karşılaştırmak çok ama çok komik . Daha Google Analytics gibi bir uygulama yazamadılar ki Googlenin arama algoritmasını yazsınlar .

wmaraci
reklam

falcon07 falcon07 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 2 / 7
  • Ticaret 0, (%0)

lhteam adlı üyeden alıntı

Yandex reklamı yapmak için başka yöntemler kullanırsanız daha başarılı olursunuz . Yandex ile Google yi karşılaştırmak çok ama çok komik . Daha Google Analytics gibi bir uygulama yazamadılar ki Googlenin arama algoritmasını yazsınlar .

yandex reklamının benim için ne gibi bir avantajı olabilir ki ?

lhteam lhteam WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Webmaster
  • Mesajlar 129
  • Beğeniler 8 / 28
  • Ticaret 0, (%0)
Ayrıca verdiğiniz site google de ilk sayfada değil . Hatta 2-3 te bile göremedim .

• Üyelik 09.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 2 / 7
  • Ticaret 0, (%0)

lhteam adlı üyeden alıntı

Ayrıca verdiğiniz site google de ilk sayfada değil . Hatta 2-3 te bile göremedim .

İlginç bende 8. sırada gözüküyor

wmaraci
wmaraci

eportaltr eportaltr Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 232
  • Beğeniler 20 / 40
  • Ticaret 1, (%100)
bende ilk 10 sayfada bile yok

FilmleriTV FilmleriTV WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)
google.com.tr'de ilk sayfada. Sitenin ilk sayfada olmasını neden bu kadar garip buldunuz anlamadım. Belli ki kaliteli sitelerden link alınmış. Zaten "düğün fotoğrafçısı" öyle çok zor bir kelime değil. Ancak güncelleme sonrası site yok olabilir.

hllzn hllzn hllzn.com Kullanıcı
  • Üyelik 04.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek webmaster, seo
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** U**
  • Mesajlar 36
  • Beğeniler 14 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
marifet ilk sayfaya çıkmak değil, orada kalabilmektedir. backlink zaten arama motorlarınca hala en önemli kriter maalesef.

hllzn.com

SeoAmo SeoAmo Seo uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 11.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek Seo uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** H**
  • Mesajlar 162
  • Beğeniler 79 / 25
  • Ticaret 6, (%100)
Siteyi hiç incelemeden bu cevabı yazmak istedim. Bu tür durumlara sıkça rastlamak mümkündür ancak Google'da sonuç itibariyle robotlar üzerine işlev görüyor. Zaten Google bu durumları bertaraf etmek için elinden geldiğince tüm güncellemeleri yapmaktadır. Bu konular için ve bildiğiniz üzere kaliteli seo çalışmaları yapan siteler için çeşitli algoritmalar da geliştirmektedir. Biraz abartmışsınız bence, Biraz sabır ederseniz o tür sitelerin düşüşleri olacaktır. Her zaman kaliteli içeriğe sahip ve kaliteli seo çalışmaları yapılmış siteler İlk sayfada yerini alacaktır.
Saygılarımla.
falcon07

kişi bu mesajı beğendi.

KarakayaEmre KarakayaEmre WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 526
  • Beğeniler 146 / 145
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba

Öncelikle Şunu Belirtiyim Yazı Başlığınızı Beğenmedim.Lütfen Kendi Yaptığımız Hataları Herhangi Bir Kuruma İlişkili Halinde Bulundurmayalım.

Bunu Belirtikten Sonra Bakalım.Google'nun Son Seo Güncellemesi Ne Diyordu? Adam Gibi Backlink Alacaksın.Yani Gidip Oyun Sitesinden Webmaster Forumuna Backlink Almayacaksın...

Peki Arkadaş Ne Yapmış? Fotoğrafçılık İle Backlink Almış.Gerekli Sitelerden Böyle Yapınca Ön Sayfalarda Çıkmış...

http://www.emrekarakaya.com.tr/

• Üyelik 09.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 2 / 7
  • Ticaret 0, (%0)

KarakayaEmre adlı üyeden alıntı

Merhaba

Öncelikle Şunu Belirtiyim Yazı Başlığınızı Beğenmedim.Lütfen Kendi Yaptığımız Hataları Herhangi Bir Kuruma İlişkili Halinde Bulundurmayalım.

Bunu Belirtikten Sonra Bakalım.Google'nun Son Seo Güncellemesi Ne Diyordu? Adam Gibi Backlink Alacaksın.Yani Gidip Oyun Sitesinden Webmaster Forumuna Backlink Almayacaksın...

Peki Arkadaş Ne Yapmış? Fotoğrafçılık İle Backlink Almış.Gerekli Sitelerden Böyle Yapınca Ön Sayfalarda Çıkmış...

Ben site sahibine veya optimizasyonu yapan arkdaşa bir suçalama veya bir ayıplamada bulunmuyorum sadece bu tip olaylar çok sık meydana geliyor evet google tam bir sahtekar olaya şu açıdan bakmak lazım google tüm robotlarını ne bileyim güncellemelirini neden yapıyor insanları adwords'e yönlendirmek için yani google'un o meşhur politikası olan yok efendim biz en iyi ve kullanışlı siteyi insanların işine yarayacak siteyi ilk sayfada çıkarmak istiyoruz bu tamamen yalandan ibarettir.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al