wmaraci reklam

Sitem aramalarda nerdeyse çıkmıyor. konuda bilgisi olan arkadaşlar?

24 Mesajlar 2.623 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

narinhosting narinhosting narinhosting.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek İnternet Danışmanı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ş** N**
  • Mesajlar 1390
  • Beğeniler 217 / 455
  • Ticaret 15, (%93)
Benim görüşüm şu şekilde...

İndirme sitelerinde anahtar kelimeler ve başlıklar iyi seçilmeli diye düşünüyorum.Sitenize ekleyeceğiniz programları veya ne varsa eklerken kendinizi o programa ihtiyaç duyan ziyaretçi gibi düşünün ve ben bu programı arama motorunda nasıl ararım diye kendinize sorun.Başlıkları bu şekilde girin.Fazla keyword etiker kullanmayın az ve öz kullanın.İndirme sitesi çok olduğu için siteniz ilk önce bulunduğu konularda sıralamalarda yükselecek.İlerleyen zamanlarda siteniz sıralmaaya girecektir.
Benim nickimin altındaki teknoloji siteside tekneloji olarak yazıldığında çıkmıyor ilk 500de bile yok ama isim oldukça iddaalı ben buna dayandırıyorum

wmaraci
reklam

Ramazan Ramazan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek .
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad R** K**
  • Mesajlar 466
  • Beğeniler 238 / 52
  • Ticaret 12, (%100)

narinhosting adlı üyeden alıntı

Benim görüşüm şu şekilde...

İndirme sitelerinde anahtar kelimeler ve başlıklar iyi seçilmeli diye düşünüyorum.Sitenize ekleyeceğiniz programları veya ne varsa eklerken kendinizi o programa ihtiyaç duyan ziyaretçi gibi düşünün ve ben bu programı arama motorunda nasıl ararım diye kendinize sorun.Başlıkları bu şekilde girin.Fazla keyword etiker kullanmayın az ve öz kullanın.İndirme sitesi çok olduğu için siteniz ilk önce bulunduğu konularda sıralamalarda yükselecek.İlerleyen zamanlarda siteniz sıralmaaya girecektir.
Benim nickimin altındaki teknoloji siteside tekneloji olarak yazıldığında çıkmıyor ilk 500de bile yok ama isim oldukça iddaalı ben buna dayandırıyorum

valla hocam abartmadan etiket girmeye çalışıyorum herşeyi düzgün yapmaya çalışıyorum. ama siteye bi optimizasyon şart.
bu arada senin siteni sırf şu en alta yazdığın yazı için bile takip edebilirim ve takip ediyorum da artık :)
narinhosting

kişi bu mesajı beğendi.

narinhosting narinhosting narinhosting.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek İnternet Danışmanı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ş** N**
  • Mesajlar 1390
  • Beğeniler 217 / 455
  • Ticaret 15, (%93)

bonzai34 adlı üyeden alıntı

valla hocam abartmadan etiket girmeye çalışıyorum herşeyi düzgün yapmaya çalışıyorum. ama siteye bi optimizasyon şart.
bu arada senin siteni sırf şu en alta yazdığın yazı için bile takip edebilirim ve takip ediyorum da artık :)

Öncelikle teşekkür ederim :)
Ama emin olabilirsin ki biz sitemizde henüz detaylı seo çalışmalarına bile girmedik.Özgün içerik giriyoruz.Postlar arası link bağları kuruyoruz.Facebook,twitter ve google hesaplarımızda içerikler girdikten sorna anında paylaşım yapıyoruz.Kısacası şuan sadece özgün içerik ve sosyal medya ile paralel olarak çalışıyoruz.Sosyal medya hesaplarımızda henüz bir kitle yok ancak sosyal imlemeye giriyor.Sizde bu yöntemlerle ilerlerseniz ve facebook sponsor reklam seçeneğine günde 3-5 tl ayırıp haftada 2 gün reklam verirseniz ayda 40 tl ile facebook sayfanız da gelişir sitenizde hatrı sayılmaya başlayan bir kitleyide elde etmiş olursunuz.Ayrıca kaliteli backlink çıkışlarıda çok önemli diye düşünüyorum.Yükselmek istediğiniz kelimelerde kaliteli sitelerden backlink alımları yapmanızı öneriyorum :)
Ramazan

kişi bu mesajı beğendi.

selim01 selim01 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Danışmanlık
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad S** Ş**
  • Mesajlar 116
  • Beğeniler 10 / 13
  • Ticaret 1, (%100)

el atman gerek +95 yapabilirsin
ayrıca açılış hızı 5.8 çooooook fazla
Ramazan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al